zaterdag

4 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1HG 4-voorwedstrijd 1[2]06:50,242e
Kimo Berenschot
GYAGyas 2HG 4-voorwedstrijd 2[2]06:46,061e
Teun Oonk
GYAGyasHB 2xvoorwedstrijd 2[2]07:22,862e
Joris Kluvers
GYAGyasDB 2xvoorwedstrijd 3[3]08:12,801e
Xanthe Jeremiasse
GYA14GyasHB 8+time-trial05:00,725e
Jelte Koops
GYA18GyasDB 8+time-trial05:40,127e
Rosanne Fischer
GYA40GyasLHB 8+time-trial05:04,543e
Stijn Meijssen
GYAGyasLHGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:10,611e
Jelco Hamstra
GYAGyas 1DGb 4-voorwedstrijd 1[2]07:51,302e
Marij Compagner
GYAGyas 2DGb 4-voorwedstrijd 3[4]08:04,071e
Leonie van Zuiden
GYAGyasLDGb 2xvoorwedstrijd 1[4]08:39,921e
Fleur van Dijk
GYAGyasHB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:34,372e
Joris Oonk
GYAGyas 1HG 4-A-finale[1]07:28,974e
Kimo Berenschot
GYAGyas 2HG 4-A-finale[4]07:01,092e
Teun Oonk
GYAGyasHB 2xA-finale[2]07:55,893e
Joris Kluvers
GYAGyasDB 2xA-finale[4]08:33,441e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHB 8+A-finale[2]07:12,853e
Stijn Meijssen
GYAGyas 1DGb 4-A-finale[1]08:02,243e
Marij Compagner
GYAGyas 2DGb 4-A-finale[4]07:44,582e
Leonie van Zuiden
GYAGyasLHGb 4-A-finale[4]06:58,201e
Jelco Hamstra
GYAGyasLDGb 2xA-finale[4]08:32,742e
Fleur van Dijk

zondag

5 mei 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYA74GyasHDev 4-time-trial05:05,313e
Kimo Berenschot
GYA85Gyas 2DDev 4-time-trial05:48,488e
Leonie van Zuiden
GYA92Gyas 1DDev 4-time-trial05:38,953e
Marij Compagner
GYA112GyasDDev 2xtime-trial06:07,292e
Xanthe Jeremiasse
GYA135GyasLHDev 4-time-trial05:14,138e
Jelco Hamstra
GYA165GyasLDDev 2xtime-trial06:25,2110e
Fleur van Dijk
GYA169GyasHEj 8+time-trial04:45,873e
Jelte Koops
GYA188GyasDEj 8+time-trial05:34,6612e
Rosanne Fischer
GYA226GyasLHEj 8+time-trial05:07,057e
Stijn Meijssen
GYA253Gyas 1HG 2-time-trial05:44,926e
Joris Oonk
GYA254Gyas 2HG 2-time-trial05:41,013e
Teun Oonk
GYAGyasHG 1xvoorwedstrijd 3[1]08:25,412e
Jorn Haverkort
GYAGyasLDB 2xA-finale[3]09:16,703e
Marieke Schuitemaker
GYAGyasLDDev 2xC-finale[3]08:30,792e
Fleur van Dijk
GYAGyasDEj 8+C-finale[1]07:34,974e
Rosanne Fischer
GYAGyas 1HG 2-B-finale[3]07:23,461e
Joris Oonk
GYAGyas 2HG 2-A-finale[2]07:18,503e
Teun Oonk
GYAGyasHG 1xB-finale[4]07:46,541e
Jorn Haverkort
GYAGyasHDev 4-A-finale[2]06:36,433e
Kimo Berenschot
GYAGyas 2DDev 4-B-finale[1]07:40,434e
Leonie van Zuiden
GYAGyas 1DDev 4-A-finale[2]07:20,833e
Marij Compagner
GYAGyasDDev 2xA-finale[3]08:11,852e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyasLHDev 4-B-finale[1]07:03,444e
Jelco Hamstra
GYAGyasHEj 8+A-finale[2]06:44,093e
Jelte Koops
GYAGyasLHEj 8+B-finale[2]06:54,523e
Stijn Meijssen