8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonDEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:36,925e
Marie de Munck
PROProteus/Vidar/TritonDEj 4+voorwedstrijd 1[3]08:47,115e
Anna Noteboom
TRITriton 2LDG 1xvoorwedstrijd 2[3]09:41,765e
Agnès Lanooij
TRITriton 3LDG 1xvoorwedstrijd 2[7]09:18,142e
Fieke Verhaaf
TRITriton 1LDG 1xvoorwedstrijd 3[4]09:16,142e
Merel Kraak
TRITriton/ProteusHE 2xRace For Lanes[7]06:38,084e
Harold Langen
TRITriton/PelargosDDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:51,864e
Florentine Timmenga
TRITritonLDEj 4*voorwedstrijd 1[6]07:48,492e
Pien Kuiper
ORCOrca/TritonLHE 2xRace For Lanes[3]06:47,322e
Vincent Goris
OKEOkeanos/TritonLHE 2xRace For Lanes[4]06:46,191e
Mathijs Oggel
SKASkadi/TritonLHE 2xRace For Lanes[5]06:48,563e
Ben van Brussel
KNRKNRB/Gyas/TritonLDE 2xRace For Lanes[6]07:33,981e
Femke van de Vliet
TRITriton/LeytheHDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:34,461e
Pieter van Veen
TRITritonDE 2-voorwedstrijd 2[4]08:22,454e
Rianne Prins
VIKViking/TritonLHDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:33,786e
Victor de Vos
ORCOrca/TritonHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:24,776e
Pim Mattijssen
TRITritonHEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:09,481e
Steven Bos
TRITritonLHDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:43,672e
Max Gompel
TRITritonHDev 2xvoorwedstrijd 1[6]06:55,061e
Casper van der Steen
TRITritonLHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:22,702e
Martijn van Beusekom
TRITritonDEj 8+B-finale[4]07:15,083e
Marie de Munck
TRITriton 3LDG 1xA-finale[2]08:25,803e
Fieke Verhaaf
TRITriton 1LDG 1xA-finale[6]08:47,428e
Merel Kraak
TRITriton/ProteusHE 2xA-finale[6]06:38,723e
Harold Langen
TRITritonLDEj 4*A-finale[6]07:44,276e
Pien Kuiper
TRITriton/PelargosDDev 2xA-finale[8]07:49,847e
Florentine Timmenga
TRITriton/ThêtaLHEj 4+A-finale[4]07:12,304e
Hein Schreuder
ORCOrca/TritonLHE 2xA-finale[4]06:43,262e
Vincent Goris
OKEOkeanos/TritonLHE 2xA-finale[5]06:39,421e
Mathijs Oggel
SKASkadi/TritonLHE 2xA-finale[6]06:44,123e
Ben van Brussel
KNRKNRB/Gyas/TritonLDE 2xA-finale[4]07:21,201e
Femke van de Vliet
TRITriton/LeytheHDev 4-A-finale[6]06:20,951e
Pieter van Veen
TRITritonDE 2-A-finale[7]08:11,446e
Rianne Prins
ORCOrca/TritonHEj 8+B-finale[6]06:26,394e
Pim Mattijssen
TRITritonHEj 8+A-finale[4]06:04,564e
Steven Bos
SAUSaurus/Triton/Beatrix/WETDE 4xA-finale[5]07:08,976e
Rosalie Torensma
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finale[6]06:48,864e
Mette Beugelsdijk
TRITritonLHDev 4-A-finale[6]06:42,455e
Max Gompel
TRITritonHDev 2xA-finale[4]06:46,612e
Casper van der Steen
TRITritonLHEj 8+A-finale[6]06:10,042e
Martijn van Beusekom

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xvoorwedstrijd 1[6]06:40,322e
Mette Beugelsdijk
TRITriton 1LHB 1xvoorwedstrijd 2[8]08:06,875e
Joshua Zacharioudakis
TRITriton 2LHB 1xvoorwedstrijd 3[8]07:50,654e
Victor de Vos
TRITritonDB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:45,623e
Florentine Timmenga
TRITritonLDB 1xvoorwedstrijd 2[8]08:34,362e
Emma de Fraiture
TRITritonLHGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:27,241e
Max Gompel
TRITritonHE 2xvoorwedstrijd 1[7]06:44,073e
Casper van der Steen
TRITriton/VikingHE 2xvoorwedstrijd 1[8]06:45,754e
Thomas van Olderen
TRITriton/ProteusHE 2xvoorwedstrijd 2[8]06:31,012e
Harold Langen
NERNereus/TritonLDE 4xRace For Lanes[6]07:04,193e
ilse Feenstra
TRITriton/Orca/OkeanosLHE 4xRace For Lanes[4]06:04,311e
Mathijs Oggel
NERNereus/TritonDE 8+voorwedstrijd 1[6]06:29,363e
Marjolein Scholtens
KNRKNRB-combi 1DE 8+voorwedstrijd 1[8]06:15,531e
Kirsten Wielaard
TRITritonHE 8+voorwedstrijd 2[3]05:53,614e
Thomas van Olderen
TRITritonLDGb 2xvoorwedstrijd 3[4]08:16,895e
Agnès Lanooij
TRITriton 1LDE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:52,751e
Femke van de Vliet
TRITriton 2LDE 1xvoorwedstrijd 1[5]08:28,525e
Merel Kraak
TRITritonDB 8+voorwedstrijd 1[7]06:57,402e
Marie de Munck
TRITriton/LeytheHG 4-A-finale[6]06:32,133e
Pieter van Veen
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finale[4]06:34,594e
Mette Beugelsdijk
TRITriton 2LHB 1xB-finale[4]07:45,784e
Victor de Vos
TRITritonLDB 1xA-finale[7]08:36,033e
Emma de Fraiture
TRITritonDB 1xA-finale[8]08:38,325e
Florentine Timmenga
TRITritonLHGb 4-A-finale[6]06:28,022e
Max Gompel
SKASkadi/TritonLHG 2xA-finale[5]06:35,631e
Ben van Brussel
TRITritonHE 2xA-finale[3]06:46,024e
Casper van der Steen
TRITriton/ProteusHE 2xA-finale[7]06:33,912e
Harold Langen
PHOPhocas/TritonDG 4+A-finale[4]07:36,781e
Pleun Santerse
PROProteus/Vidar/TritonDG 4+A-finale[7]07:51,924e
Anna Noteboom
KNRKNRB-combi 1DE 8+A-finale[5]06:08,851e
Kirsten Wielaard
NERNereus/TritonDE 8+A-finale[8]06:36,225e
Marjolein Scholtens
TRITritonHE 8+B-finale[7]05:53,041e
Thomas van Olderen
NERNereus/TritonLDE 4xA-finale[5]07:02,693e
ilse Feenstra
TRITriton/Orca/OkeanosLHE 4xA-finale[6]06:01,721e
Mathijs Oggel
TRITritonLHB 8+A-finale[5]06:14,884e
Martijn van Beusekom
ORCOrca/TritonHB 8+A-finale[2]06:19,487e
Pim Mattijssen
TRITritonHB 8+A-finale[7]05:54,871e
Steven Bos
VIDVidar/Orca/TritonLHE 8+A-finale[4]06:18,976e
Niels Kanters
VIDVidar-combiLHE 8+A-finale[6]05:58,312e
Tijmen van Rietbergen
GYAGyas/Proteus/TritonLHE 8+A-finale[8]06:06,733e
Matthijs Bijman
TRITritonDB 8+A-finale[4]06:57,834e
Marie de Munck
TRITriton 1LDE 1xA-finale[6]07:44,402e
Femke van de Vliet