8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasDEj 8+voorwedstrijd 2[4]07:20,861e
Rosanne Fischer
GYAGyas/AegirHEj 4+voorwedstrijd 2[5]07:50,407e
Jelle Koopman
AEGAegir/GyasDEj 4+voorwedstrijd 2[7]08:30,003e
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyas/AegirHE 2xRace For Lanes[2]06:35,972e
Luuk Adema
KNRKNRB-combiDE 4-Race For Lanes[3]06:45,551e
Veronique Meester
GYAGyasDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:42,942e
Xanthe Jeremiasse
KNRKNRB/Gyas/TritonLDE 2xRace For Lanes[6]07:33,981e
Femke van de Vliet
GYAGyas 2HE 4-voorwedstrijd 1[3]06:20,032e
Jorn Haverkort
GYAGyasLHDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:03,382e
Joris Kluvers
GYAGyasHEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:12,593e
Jan Heersmink
GYAGyas 1DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:12,981e
Marij Compagner
GYAGyas 2DDev 4-voorwedstrijd 2[7]07:26,834e
Leonie van Zuiden
GYAGyasHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:07,596e
Jasper Schaap
GYAGyasLHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:24,784e
Stijn Meijssen
GYAGyasDEj 8+A-finale[5]06:57,054e
Rosanne Fischer
AEGAegir/GyasDEj 4+A-finale[2]08:02,386e
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyas/AegirHE 2xA-finale[5]06:27,442e
Luuk Adema
KNRKNRB-combiDE 4-A-finale[4]06:43,781e
Veronique Meester
GYAGyasDDev 2xA-finale[6]07:47,966e
Xanthe Jeremiasse
GYAGyas 1LDB 2xA-finale[2]07:53,431e
Nienke Buters
GYAGyas 2LDB 2xA-finale[5]08:16,427e
Marieke Schuitemaker
KNRKNRB/Gyas/TritonLDE 2xA-finale[4]07:21,201e
Femke van de Vliet
GYAGyas 2HE 4-A-finale[6]06:25,993e
Jorn Haverkort
GYAGyasLHDev 2xA-finale[6]06:54,022e
Joris Kluvers
GYAGyasHEj 8+A-finale[7]06:07,325e
Jan Heersmink
GYAGyas 1DDev 4-A-finale[5]07:09,494e
Marij Compagner
GYAGyasLHEj 8+A-finale[8]06:09,691e
Stijn Meijssen

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasHB 1xvoorwedstrijd 2[8]07:41,143e
Déan Klimp
GYAGyas/OrcaDE 4xvoorwedstrijd 1[7]07:11,513e
Lisanne van der Lelij
KNRKNRB-combi 1DE 4xvoorwedstrijd 2[4]06:33,321e
Olivia van Rooijen
GYAGyasLDB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:35,294e
Johanna Bult
GYAGyas/AegirHB 4+voorwedstrijd 2[7]07:15,336e
Jelle Koopman
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasLDE 4xRace For Lanes[8]06:38,781e
Ilse Paulis
GYAGyas/Laga/AegirLHE 4xRace For Lanes[5]06:28,484e
Joris Kluvers
KNRKNRB-combi 1DE 8+voorwedstrijd 1[8]06:15,531e
Kirsten Wielaard
GYAGyas 2DE 8+voorwedstrijd 2[5]06:31,533e
Luca Bessems
GYAGyas 1DE 8+voorwedstrijd 2[6]06:50,505e
Rosanne Fischer
LEYLeythe-combiHE 8+voorwedstrijd 1[6]05:33,612e
Theis Hagemeister
GYAGyas 2HE 8+voorwedstrijd 1[7]06:08,905e
Jan Heersmink
GYAGyas/SkøllHE 8+voorwedstrijd 2[4]05:49,772e
Teun Oonk
GYAGyasLDGb 2xvoorwedstrijd 2[8]08:13,745e
Marieke Schuitemaker
GYAGyasDB 2xvoorwedstrijd 1[5]07:56,793e
Nienke Buters
GYAGyasHB 1xA-finale[8]08:09,735e
Déan Klimp
KNRKNRB-combi 1DE 4xA-finale[6]06:23,801e
Olivia van Rooijen
GYAGyasDGb 4-A-finale[7]07:21,943e
Leonie van Zuiden
GYAGyas/NjordLHG 4-A-finale[7]06:27,792e
Jelco Hamstra
GYAGyasLHG 2xA-finale[4]06:50,173e
Joris Kluvers
AEGAegir/GyasDB 4+A-finale[5]07:57,657e
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyas 2DE 8+A-finale[3]06:36,766e
Luca Bessems
KNRKNRB-combi 1DE 8+A-finale[5]06:08,851e
Kirsten Wielaard
GYAGyas 2HE 8+B-finale[8]06:00,363e
Jan Heersmink
LEYLeythe-combiHE 8+A-finale[4]05:38,761e
Theis Hagemeister
GYAGyas/SkøllHE 8+A-finale[7]05:47,453e
Teun Oonk
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasLDE 4xA-finale[6]06:32,701e
Ilse Paulis
GYAGyas/Laga/AegirLHE 4xA-finale[4]06:24,705e
Joris Kluvers
GYAGyasHB 2xA-finale[4]06:50,041e
Jasper Schaap
GYAGyasLHB 8+A-finale[4]06:07,761e
Stijn Meijssen
GYAGyas 2HE 1xA-finale[3]07:10,525e
Damion Eigenberg
GYAGyas 1HE 1xA-finale[4]06:59,072e
Luuk Adema
GYAGyas/Proteus/TritonLHE 8+A-finale[8]06:06,733e
Matthijs Bijman