8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanosDEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:26,773e
Nienke Schijfsma
OKEOkeanosLHG 1xvoorwedstrijd 2[7]08:29,673e
Jorik Spijkerman
KNRKNRB/Nereus/OkeanosDE 4-Race For Lanes[4]06:47,812e
Miriam Visser
OKEOkeanos/Willem III 2DE 4-Race For Lanes[5]07:10,954e
Lotte Pronk
OKEOkeanos/Willem III 1DE 4-Race For Lanes[6]07:04,483e
Sarah Grijns
OKEOkeanosLDEj 4*voorwedstrijd 2[7]07:40,631e
Janette Huijser
OKEOkeanos 1HE 2-voorwedstrijd 2[5]07:20,754e
Frederik Tijssen
OKEOkeanos/TritonLHE 2xRace For Lanes[4]06:46,191e
Mathijs Oggel
OKEOkeanos/SaurusLDE 2xRace For Lanes[5]07:43,513e
Aurianne Puts
OKEOkeanos/ArgoHE 4-voorwedstrijd 2[6]06:23,383e
Jurgen Toennaer
OKEOkeanosHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:36,632e
Jord Schaap
OKEOkeanos 1LHDev 2xvoorwedstrijd 2[3]06:59,811e
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos 2LHDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:10,684e
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanosHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:13,354e
Jaromir Hartog
OKEOkeanosDEj 8+A-finale[7]07:21,128e
Nienke Schijfsma
OKEOkeanosLHG 1xA-finale[8]07:50,798e
Jorik Spijkerman
OKEOkeanos/Willem III 1DE 4-A-finale[3]06:58,853e
Sarah Grijns
KNRKNRB/Nereus/OkeanosDE 4-A-finale[5]06:51,892e
Miriam Visser
OKEOkeanos/Willem III 2DE 4-A-finale[6]07:11,614e
Lotte Pronk
OKEOkeanosLDEj 4*A-finale[4]07:27,871e
Janette Huijser
OKEOkeanos/TritonLHE 2xA-finale[5]06:39,421e
Mathijs Oggel
OKEOkeanos/SaurusLDE 2xA-finale[3]07:33,194e
Aurianne Puts
OKEOkeanos/ArgoHE 4-A-finale[7]06:27,674e
Jurgen Toennaer
OKEOkeanosHDev 4-A-finale[7]06:23,193e
Jord Schaap
OKEOkeanos 1LHDev 2xA-finale[4]06:46,171e
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos 2LHDev 2xA-finale[8]06:56,354e
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanosHEj 8+A-finale[1]06:03,203e
Jaromir Hartog

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos 2LHB 1xvoorwedstrijd 1[8]07:41,532e
Jorik Spijkerman
OKEOkeanos 1LHB 1xvoorwedstrijd 2[7]07:33,931e
Nathan Remijnse
OKEOkeanosDB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:25,981e
Caroline Barbier
OKEOkeanosLDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:30,961e
Emma Huijben
SAUSaurus/Phocas/Aegir/OkeanosLDE 4xRace For Lanes[4]06:51,032e
Aurianne Puts
TRITriton/Orca/OkeanosLHE 4xRace For Lanes[4]06:04,311e
Mathijs Oggel
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+voorwedstrijd 1[4]06:23,182e
Sarah Grijns
KNRKNRB-combi 1DE 8+voorwedstrijd 1[8]06:15,531e
Kirsten Wielaard
NERNereus-combiDE 8+voorwedstrijd 2[8]06:16,072e
Miriam Visser
OKEOkeanosHE 8+voorwedstrijd 2[7]05:45,971e
Ruben Houkes
OKEOkeanosDB 8+voorwedstrijd 2[4]06:56,001e
Nienke Schijfsma
OKEOkeanos 2LHB 1xA-finale[4]07:30,403e
Jorik Spijkerman
OKEOkeanos 1LHB 1xA-finale[6]07:40,525e
Nathan Remijnse
OKEOkeanosLDB 1xA-finale[6]08:35,762e
Emma Huijben
OKEOkeanosDB 1xA-finale[5]08:33,584e
Caroline Barbier
OKEOkeanos 2LHG 2xA-finale[6]07:01,094e
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos 1LHG 2xA-finale[7]06:36,052e
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos/SaurusDB 4+A-finale[6]07:52,236e
Lidewij Kosters
NERNereus-combiDE 8+A-finale[4]06:11,783e
Miriam Visser
KNRKNRB-combi 1DE 8+A-finale[5]06:08,851e
Kirsten Wielaard
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+A-finale[7]06:23,284e
Sarah Grijns
OKEOkeanosHE 8+A-finale[6]05:50,594e
Ruben Houkes
SAUSaurus/Phocas/Aegir/OkeanosLDE 4xA-finale[7]06:48,622e
Aurianne Puts
TRITriton/Orca/OkeanosLHE 4xA-finale[6]06:01,721e
Mathijs Oggel
OKEOkeanosHG 4+A-finale[7]06:57,495e
Jaromir Hartog
VIDVidar-combiLHE 8+A-finale[6]05:58,312e
Tijmen van Rietbergen
OKEOkeanosDB 8+A-finale[6]06:49,992e
Nienke Schijfsma