8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusHEj 4+voorwedstrijd 1[3]07:30,981e
Gilles Deiters
PROProteus/Vidar/TritonDEj 4+voorwedstrijd 1[3]08:47,115e
Anna Noteboom
PROProteusDEj 4+voorwedstrijd 2[5]08:37,095e
Merel Flinsenberg
PROProteus 3LHG 1xvoorwedstrijd 3[2]08:35,934e
Jaime Aalders
PROProteus 2LHG 1xvoorwedstrijd 3[5]08:23,461e
Mitch Geraedts
PROProteus 4LHG 1xvoorwedstrijd 3[6]08:25,363e
Tom van der Sande
PROProteus 1LHG 1xvoorwedstrijd 3[7]08:25,032e
Calvin Terpstra
PROProteusHE 2xRace For Lanes[4]06:42,395e
Jiri de Vos
TRITriton/ProteusHE 2xRace For Lanes[7]06:38,084e
Harold Langen
KNRKNRB-combiDE 4-Race For Lanes[3]06:45,551e
Veronique Meester
PROProteusDDev 2xvoorwedstrijd 2[7]08:00,237e
Florine Enthoven
PROProteus 1DE 1xvoorwedstrijd 1[2]08:10,232e
Amber Stienstra
PROProteus 2DE 1xvoorwedstrijd 2[2]08:05,762e
Susannah Duncan
PROProteus/SkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:58,194e
Lisa Keurentjes
PROProteusLDE 2xRace For Lanes[3]07:41,952e
Susannah Duncan
PROProteusHE 4-voorwedstrijd 2[4]06:24,504e
Steven Coevert
PROProteusHDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:48,824e
Sander Hazelaar
PROProteusDE 2-voorwedstrijd 2[6]08:03,792e
Ingmar Visser
PROProteusLHDev 2xvoorwedstrijd 2[7]07:06,453e
Roel De Vocht
PROProteusHEj 8+voorwedstrijd 2[8]06:15,405e
Max Jager
PROProteusLHDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:42,381e
Chris van der Hoorn
PROProteus/OrcaDDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:17,852e
Marleen van Soest
PROProteusHDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:02,143e
Joram Nottrot
PROProteusLHEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:27,225e
Vincent Kuijs
PROProteusHEj 4+A-finale[4]06:55,482e
Gilles Deiters
PROProteus 4LHG 1xA-finale[1]07:32,312e
Tom van der Sande
PROProteus 1LHG 1xA-finale[3]07:38,535e
Calvin Terpstra
PROProteus 2LHG 1xA-finale[5]07:37,353e
Mitch Geraedts
PROProteusHE 2xA-finale[2]06:42,696e
Jiri de Vos
TRITriton/ProteusHE 2xA-finale[6]06:38,723e
Harold Langen
KNRKNRB-combiDE 4-A-finale[4]06:43,781e
Veronique Meester
SKASkadi/ProteusLHG 2-A-finale[7]07:39,065e
Bart Paardekooper
PROProteus 1DE 1xA-finale[3]08:18,797e
Amber Stienstra
PROProteus 2DE 1xA-finale[6]08:04,082e
Susannah Duncan
PROProteus/SkøllLDDev 2xA-finale[8]07:54,618e
Lisa Keurentjes
PROProteusLDE 2xA-finale[5]07:30,922e
Susannah Duncan
PROProteusHE 4-B-finale[4]06:30,042e
Steven Coevert
PROProteusDE 2-A-finale[6]07:54,122e
Ingmar Visser
PROProteusLHDev 2xA-finale[7]06:55,973e
Roel De Vocht
PROProteusLHDev 4-A-finale[5]06:35,132e
Chris van der Hoorn
PROProteus/OrcaDDev 4-A-finale[6]07:24,056e
Marleen van Soest
PROProteusHDev 2xA-finale[7]07:08,908e
Joram Nottrot
PROProteusLHEj 8+B-finale[5]06:22,491e
Vincent Kuijs

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 1DE 4xvoorwedstrijd 2[4]06:33,321e
Olivia van Rooijen
PROProteusDE 4xvoorwedstrijd 2[7]06:52,944e
Anouk van Leeuwen
PROProteus/SkadiLHGb 4-voorwedstrijd 2[6]06:52,725e
Chris van der Hoorn
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+voorwedstrijd 1[5]06:51,901e
Haig Eyskens
PROProteusHB 4+voorwedstrijd 2[5]06:46,731e
Valentijn Mahieu
PROProteusHE 2xvoorwedstrijd 2[4]06:30,361e
Jiri de Vos
TRITriton/ProteusHE 2xvoorwedstrijd 2[8]06:31,012e
Harold Langen
PROProteusLHE 4xRace For Lanes[7]06:14,633e
Mitch Geraedts
KNRKNRB/Proteus/OrcaDE 2xVoorwedstrijd 2[4]07:22,601e
Inge Janssen
PROProteusDB 2xvoorwedstrijd 1[7]07:55,032e
Florine Enthoven
PROProteus 1LDE 1xvoorwedstrijd 1[6]08:03,212e
Susannah Duncan
PROProteus 2LDE 1xvoorwedstrijd 2[6]08:26,533e
Anouk van Leeuwen
PROProteusHG 4-A-finale[7]06:11,291e
Steven Coevert
KNRKNRB-combi 1DE 4xA-finale[6]06:23,801e
Olivia van Rooijen
PROProteusDE 4xA-finale[8]06:45,006e
Anouk van Leeuwen
PROProteus/OrcaDG 4-A-finale[5]07:16,255e
Marleen van Soest
PROProteusLHG 4-A-finale[5]06:23,191e
Matthijs Bijman
PROProteusHE 2xA-finale[6]06:37,473e
Jiri de Vos
TRITriton/ProteusHE 2xA-finale[7]06:33,912e
Harold Langen
PROProteusDG 4+A-finale[3]07:56,615e
Merel Flinsenberg
PROProteus/Vidar/TritonDG 4+A-finale[7]07:51,924e
Anna Noteboom
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+A-finale[5]06:53,482e
Haig Eyskens
PROProteusHB 4+A-finale[6]06:48,021e
Valentijn Mahieu
PROProteusLHE 4xA-finale[7]06:11,403e
Mitch Geraedts
KNRKNRB/Proteus/OrcaDE 2xA-finale[6]07:14,791e
Inge Janssen
PROProteus 2HB 2xA-finale[5]06:51,492e
Joram Nottrot
PROProteus 1HB 2xA-finale[8]06:52,513e
Vincent Wijdeveld
PROProteusLHB 8+A-finale[3]06:17,215e
Vincent Kuijs
PROProteusHB 8+A-finale[6]05:59,148e
Max Jager
PROProteus 1HG 4+A-finale[4]06:53,604e
Gilles Deiters
PROProteus 2HG 4+A-finale[8]06:43,653e
Sander Hazelaar
PROProteusDB 2xA-finale[3]07:57,445e
Florine Enthoven
GYAGyas/Proteus/TritonLHE 8+A-finale[8]06:06,733e
Matthijs Bijman
PROProteus 2LDE 1xA-finale[3]08:07,846e
Anouk van Leeuwen
PROProteus 1LDE 1xA-finale[4]07:44,081e
Susannah Duncan
PROProteusDE 1xA-finale[2]08:11,524e
Ingmar Visser