8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

za 08:45 - race 110 - [031] LDG 1x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.LAGLaga 2[7]02:17,40(1)04:40,35(1)07:02,26(1)09:21,28(1)FA
 Silke Tas02:22,9502:21,9102:19,02
2.EUREuros[3]02:20,98(3)04:43,85(2)07:08,40(2)09:27,52(2)FA
 Cyrelle Tenhagen02:22,8702:24,5502:19,12+6,24
3.ORCOrca[2]02:19,47(2)04:45,21(3)07:10,86(3)09:31,96(3)
 Joan Lintmeijer02:25,7402:25,6502:21,10+10,68
4.SAUSaurus[6]02:27,60(5)04:52,48(4)07:17,35(4)09:40,00(4)
 Zilla Kuiperes02:24,8802:24,8702:22,65+18,72
5.LAGLaga 3[4]02:24,10(4)04:52,83(5)07:25,75(5)09:56,07(5)
 Zola Zwerver02:28,7302:32,9202:30,32+34,79
6.MWCMaastrichtsche[5]02:39,16(6)05:28,83(6)08:19,68(6)10:58,68(6)
 India Dare02:49,6702:50,8502:39,00+1:37,40

za 08:50 - race 111 - [031] LDG 1x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PHOPhocas[6]02:13,75(1)04:32,48(1)06:53,72(1)09:08,19(1)FA
 Thamar Kroes02:18,7302:21,2402:14,47
2.TRITriton 3[7]02:16,06(2)04:39,05(2)07:02,25(2)09:18,14(2)FA
 Fieke Verhaaf02:22,9902:23,2002:15,89+9,95
3.ZWOZwolsche[4]02:20,25(4)04:42,18(3)07:04,52(3)09:19,65(3)FA
 Laura Oosterbroek02:21,9302:22,3402:15,13+11,46
4.BEABeatrix 1[5]02:19,69(3)04:42,63(4)07:07,80(4)09:30,30(4)
 Lisa van Slagmaat02:22,9402:25,1702:22,50+22,11
5.TRITriton 2[3]02:24,30(6)04:53,71(5)07:19,44(5)09:41,76(5)
 Agn├Ęs Lanooij02:29,4102:25,7302:22,32+33,57
6.BEABeatrix 2[2]02:23,52(5)04:53,96(6)07:22,74(6)09:45,31(6)
 Loes van der Poel02:30,4402:28,7802:22,57+37,12

za 08:55 - race 112 - [031] LDG 1x voorwedstrijd 3

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.DDSDDS[2]02:16,30(1)04:36,76(1)06:58,29(1)09:15,68(1)FA
 Teddy Damen02:20,4602:21,5302:17,39
2.TRITriton 1[4]02:16,70(2)04:38,04(2)06:59,11(2)09:16,14(2)FA
 Merel Kraak02:21,3402:21,0702:17,03+0,46
3.VIDVidar[3]02:18,76(4)04:38,90(3)07:02,53(3)09:19,01(3)FA
 Ruby van Schaik02:20,1402:23,6302:16,48+3,33
4.NJONjord[7]02:18,08(3)04:43,07(4)07:09,52(4)09:31,00(4)
 Flora den Bieman02:24,9902:26,4502:21,48+15,32
5.LAGLaga 1[6]02:22,35(5)04:47,99(6)07:11,50(5)09:33,16(5)
 Pauline Verkaik02:25,6402:23,5102:21,66+17,48
6.SKASkadi[5]02:22,78(6)04:46,87(5)07:13,64(6)09:36,13(6)
 Floor de Groot02:24,0902:26,7702:22,49+20,45

za 14:40 - race 171 - [031] LDG 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PHOPhocas[4]01:59,97(1)04:05,40(1)06:10,84(1)08:15,63(1)
 Thamar Kroes02:05,4302:05,4402:04,79
2.LAGLaga 2[5]02:02,55(3)04:10,89(4)06:19,47(3)08:24,48(2)
 Silke Tas02:08,3402:08,5802:05,01+8,85
3.TRITriton 3[2]02:01,35(2)04:09,09(2)06:18,31(2)08:25,80(3)
 Fieke Verhaaf02:07,7402:09,2202:07,49+10,17
4.DDSDDS[3]02:04,31(4)04:10,58(3)06:19,86(4)08:27,06(4)
 Teddy Damen02:06,2702:09,2802:07,20+11,43
5.VIDVidar[1]02:05,18(5)04:13,56(5)06:22,65(6)08:29,62(5)
 Ruby van Schaik02:08,3802:09,0902:06,97+13,99
6.ZWOZwolsche[8]02:05,46(6)04:14,14(6)06:22,47(5)08:30,84(6)
 Laura Oosterbroek02:08,6802:08,3302:08,37+15,21
7.EUREuros[7]02:05,81(7)04:15,74(7)06:27,73(7)08:39,59(7)
 Cyrelle Tenhagen02:09,9302:11,9902:11,86+23,96
8.TRITriton 1[6]02:08,18(8)04:19,45(8)06:34,02(8)08:47,42(8)
 Merel Kraak02:11,2702:14,5702:13,40+31,79