8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos/Willem III 2DE 4-Race For Lanes[5]07:10,954e
Lotte Pronk
OKEOkeanos/Willem III 1DE 4-Race For Lanes[6]07:04,483e
Sarah Grijns
WILWillem III/SpaarneJ18 4xRace For Lanes[6]06:14,911e
David van Velden
AMSAmstel/Willem IIIM18 2xvoorwedstrijd 2[3]07:46,812e
Phaedra van der Molen
WILWillem III/AmstelM18 2xvoorwedstrijd 2[4]07:41,931e
Tabo Stekelenburg
WILWillem IIIM18 2xvoorwedstrijd 2[7]08:06,676e
Selas van Helvoort
GOUGouda/Willem III (KNRB)M18 2xvoorwedstrijd 3[4]07:47,121e
Fien van Westreenen
WILWillem III 1DE 1xvoorwedstrijd 1[8]08:00,231e
Fanny Bon
WILWillem III 2DE 1xvoorwedstrijd 2[4]08:05,491e
Janneke van der Meulen
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-voorwedstrijd 1[3]07:06,181e
Mitchel Steenman
WILWillem III 1M16 2xvoorwedstrijd 1[6]07:53,591e
Annelotte Maitland
WILWillem III 2M16 2xvoorwedstrijd 2[8]08:29,546e
Fien Wenneker
WILWillem III/LaakJ16 4xRace For Lanes[6]07:03,196e
Maarten Worm
WILWillem IIIJ16 4xRace For Lanes[8]06:59,835e
Jasper Simons
HOOHoop/Leythe/Jason/Willem IIIHDev 4-voorwedstrijd 3[2]niet gestart
Jaap Worm
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:13,682e
Timo van Helvoort
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:38,971e
Cas Simons
WILWillem IIIJ18 1xheat[2]07:51,623e
Luca Perotti
WILWillem III 1J16 2xvoorwedstrijd 1[3]07:28,833e
Gianni Perotti
WILWillem III/LaakJ16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:30,375e
Klaas Baud
WILWillem III 2J16 2xvoorwedstrijd 3[4]07:24,713e
Jasper Simons
WILWillem III 3J16 2xvoorwedstrijd 3[7]07:43,937e
Ben van den Eerenbeemt
AMSAmstel/Willem IIIM18 2xhalve-finale 1[6]07:51,265e
Phaedra van der Molen
WILWillem III/AmstelM18 2xhalve-finale 2[4]07:43,223e
Tabo Stekelenburg
GOUGouda/Willem III (KNRB)M18 2xhalve-finale 2[5]07:33,621e
Fien van Westreenen
WILWillem IIIM18 2xhalve-finale 2[8]08:13,037e
Selas van Helvoort
OKEOkeanos/Willem III 1DE 4-A-finale[3]06:58,853e
Sarah Grijns
OKEOkeanos/Willem III 2DE 4-A-finale[6]07:11,614e
Lotte Pronk
WILWillem III/Hunze/VikingM18 4-A-finale[4]07:32,783e
Jet Zandbergen
HOOHoop/Beatrix/Willem IIIM18 4-A-finale[5]07:25,322e
Anne Kooijenga
HOOHoop/Leythe/Jason/Willem IIIJ18 4-A-finale[3]06:33,621e
Jaap Worm
RICRIC/Spaarne/Willem IIIJ18 4-A-finale[4]06:39,442e
Joost van Asperen
WILWillem III/Leythe/VikingJ18 4-A-finale[5]07:23,073e
Joost Meinesz
WILWillem III/SpaarneJ18 4xA-finale[5]06:09,251e
David van Velden
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-A-finale[4]06:40,981e
Mitchel Steenman
WILWillem III 1DE 1xA-finale[4]07:57,661e
Fanny Bon
WILWillem III 2DE 1xA-finale[5]08:06,293e
Janneke van der Meulen
WILWillem III 2M16 2xB-finale[6]08:25,334e
Fien Wenneker
WILWillem III 1M16 2xA-finale[4]07:37,481e
Annelotte Maitland
WILWillem III/LaakJ16 4xA-finale[2]06:55,787e
Maarten Worm
WILWillem IIIJ16 4xA-finale[7]06:53,036e
Jasper Simons
MAAMaas-combiM18 8+A-finale[4]07:18,992e
Jildou Wassenaar
RICRIC-combiM18 8+A-finale[5]07:01,791e
Roos Luteijn
HOOHoop-combiM18 8+A-finale[6]07:22,843e
Jet Zandbergen
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xA-finale[3]07:03,637e
Timo van Helvoort
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finale[6]06:48,864e
Mette Beugelsdijk
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finale[4]06:28,301e
Cas Simons

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-voorwedstrijd 2[4]07:00,191e
Mitchel Steenman
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xvoorwedstrijd 1[6]06:40,322e
Mette Beugelsdijk
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheM18 4xVoorwedstrijd 2[6]07:08,892e
Jildou Wassenaar
AMSAmstel/Willem IIIM18 4xVoorwedstrijd 2[7]07:24,854e
Lauren de Hertog
HOOHoop/Willem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 2[4]06:45,742e
Jaap Worm
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 3[7]06:56,981e
Hidde Lycklama
WILWillem IIILHB 1xvoorwedstrijd 2[4]07:41,802e
Timo van Helvoort
WILWillem III 1J16 2xhalve-finale 1[8]07:16,206e
Gianni Perotti
WILWillem III 2J16 2xhalve-finale 2[7]07:09,444e
Jasper Simons
WILWillem III/AmstelM16 4xvoorwedstrijd 2[3]07:13,171e
Annelotte Maitland
TROTromp/Willem IIIM16 4xvoorwedstrijd 2[5]07:52,956e
Tessa Schokking
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+voorwedstrijd 1[4]06:23,182e
Sarah Grijns
KNRKNRB-combi 2DE 8+voorwedstrijd 2[3]06:15,711e
Anne-Eva Petersen
NERNereus-combiDE 8+voorwedstrijd 2[8]06:16,072e
Miriam Visser
NERNereus-combiHE 8+voorwedstrijd 1[4]06:00,603e
Jasper Joordens
LEYLeythe-combiHE 8+voorwedstrijd 1[6]05:33,612e
Theis Hagemeister
WILWillem IIIM18 1xheat[6]08:52,564e
Tirza den Hond
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-A-finale[5]06:36,881e
Mitchel Steenman
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finale[4]06:34,594e
Mette Beugelsdijk
AMSAmstel/Willem IIIM18 4xA-finale[3]07:13,904e
Lauren de Hertog
MAAMaas/Willem III/Gouda/LeytheM18 4xA-finale[7]06:45,182e
Jildou Wassenaar
HOOHoop/Willem IIIJ18 2xA-finale[3]06:48,533e
Jaap Worm
SPASpaarne/Willem IIIJ18 2xA-finale[4]06:41,222e
Hidde Lycklama
WILWillem IIILHB 1xA-finale[3]07:27,272e
Timo van Helvoort
WILWillem III 1J16 2xB-finale[4]07:26,415e
Gianni Perotti
WILWillem III 2J16 2xB-finale[5]07:09,871e
Jasper Simons
WILWillem IIIM18 2xC-finale[6]08:16,972e
Selas van Helvoort
GOUGouda/Willem III (KNRB)M18 2xA-finale[6]07:22,411e
Fien van Westreenen
WILWillem III/AmstelM18 2xA-finale[8]07:31,173e
Tabo Stekelenburg
WILWillem III/AmstelM16 4xA-finale[5]07:02,621e
Annelotte Maitland
WILWillem IIIJ18 8+A-finale[5]06:04,002e
Willem Stoop
NERNereus-combiDE 8+A-finale[4]06:11,783e
Miriam Visser
KNRKNRB-combi 2DE 8+A-finale[6]06:11,092e
Anne-Eva Petersen
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+A-finale[7]06:23,284e
Sarah Grijns
LEYLeythe-combiHE 8+A-finale[4]05:38,761e
Theis Hagemeister
NERNereus-combiHE 8+A-finale[8]06:03,036e
Jasper Joordens
NERNereus/Skøll/Willem IIILHE 8+A-finale[7]05:57,581e
Cas Simons
WILWillem IIIDE 1xA-finale[7]07:59,571e
Janneke van der Meulen