8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRITritonDEj 8+voorwedstrijd 1za 08:00[6]
Marie de Munck
PROProteus/Vidar/TritonDEj 4+voorwedstrijd 1za 08:20[3]
Anna Noteboom
TRITriton 2LDG 1xvoorwedstrijd 2za 08:50[3]
Agnès Lanooij
TRITriton 3LDG 1xvoorwedstrijd 2za 08:50[7]
Fieke Verhaaf
TRITriton 1LDG 1xvoorwedstrijd 3za 08:55[4]
Merel Kraak
TRITriton/ProteusHE 2xRace For Lanesza 09:15[7]
Harold Langen
TRITriton/PelargosDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:55[6]
Florentine Timmenga
TRITritonLDEj 4*voorwedstrijd 1za 10:30[6]
Pien Kuiper
ORCOrca/TritonLHE 2xRace For Lanesza 11:00[3]
Vincent Goris
OKEOkeanos/TritonLHE 2xRace For Lanesza 11:00[4]
Mathijs Oggel
SKASkadi/TritonLHE 2xRace For Lanesza 11:00[5]
Ben van Brussel
KNRKNRB/Gyas/TritonLDE 2xRace For Lanesza 11:15[6]
Femke van de Vliet
TRITriton/LeytheHDev 4-voorwedstrijd 3za 11:45[3]
Pieter van Veen
TRITritonDE 2-voorwedstrijd 2za 12:10[4]
Rianne Prins
VIKViking/TritonLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 12:15[4]
Victor de Vos
ORCOrca/TritonHEj 8+voorwedstrijd 1za 12:40[2]
Pim Mattijssen
TRITritonHEj 8+voorwedstrijd 2za 12:45[3]
Steven Bos
TRITritonLHDev 4-voorwedstrijd 2za 12:55[2]
Max Gompel
TRITritonHDev 2xvoorwedstrijd 1za 13:15[6]
Casper van der Steen
TRITritonLHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:30[5]
Martijn van Beusekom
TRITritonDEj 8+B-finaleza 14:15[4]
Marie de Munck
TRITriton 3LDG 1xA-finaleza 14:40[2]
Fieke Verhaaf
TRITriton 1LDG 1xA-finaleza 14:40[6]
Merel Kraak
TRITriton/ProteusHE 2xA-finaleza 14:45[6]
Harold Langen
TRITritonLDEj 4*A-finaleza 15:25[6]
Pien Kuiper
TRITriton/PelargosDDev 2xA-finaleza 15:30[8]
Florentine Timmenga
TRITriton/ThêtaLHEj 4+A-finaleza 16:15[4]
Hein Schreuder
ORCOrca/TritonLHE 2xA-finaleza 16:20[4]
Vincent Goris
OKEOkeanos/TritonLHE 2xA-finaleza 16:20[5]
Mathijs Oggel
SKASkadi/TritonLHE 2xA-finaleza 16:20[6]
Ben van Brussel
KNRKNRB/Gyas/TritonLDE 2xA-finaleza 16:25[4]
Femke van de Vliet
TRITriton/LeytheHDev 4-A-finaleza 17:00[6]
Pieter van Veen
TRITritonDE 2-A-finaleza 17:05[7]
Rianne Prins
ORCOrca/TritonHEj 8+B-finaleza 17:20[6]
Pim Mattijssen
TRITritonHEj 8+A-finaleza 17:25[4]
Steven Bos
SAUSaurus/Triton/Beatrix/WETDE 4xA-finaleza 17:30[5]
Rosalie Torensma
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finaleza 17:30[6]
Mette Beugelsdijk
TRITritonLHDev 4-A-finaleza 17:35[6]
Max Gompel
TRITritonHDev 2xA-finaleza 17:45[4]
Casper van der Steen
TRITritonLHEj 8+A-finaleza 17:55[6]
Martijn van Beusekom

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xvoorwedstrijd 1zo 09:00[6]
Mette Beugelsdijk
TRITriton 1LHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:45[8]
Joshua Zacharioudakis
TRITriton 2LHB 1xvoorwedstrijd 3zo 09:50[8]
Victor de Vos
TRITritonDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:55[5]
Florentine Timmenga
TRITritonLDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:10[8]
Emma de Fraiture
TRITritonLHGb 4-voorwedstrijd 2zo 10:20[4]
Max Gompel
TRITritonHE 2xvoorwedstrijd 1zo 10:35[7]
Casper van der Steen
TRITriton/VikingHE 2xvoorwedstrijd 1zo 10:35[8]
Thomas van Olderen
TRITriton/ProteusHE 2xvoorwedstrijd 2zo 10:40[8]
Harold Langen
NERNereus/TritonLDE 4xRace For Laneszo 11:15[6]
ilse Feenstra
TRITriton/Orca/OkeanosLHE 4xRace For Laneszo 11:20[4]
Mathijs Oggel
NERNereus/TritonDE 8+voorwedstrijd 1zo 11:25[6]
Marjolein Scholtens
KNRKNRB-combi 1DE 8+voorwedstrijd 1zo 11:25[8]
Kirsten Wielaard
TRITritonHE 8+voorwedstrijd 2zo 11:40[3]
Thomas van Olderen
TRITritonLDGb 2xvoorwedstrijd 3zo 12:05[4]
Agnès Lanooij
TRITriton 1LDE 1xvoorwedstrijd 1zo 12:45[3]
Femke van de Vliet
TRITriton 2LDE 1xvoorwedstrijd 1zo 12:45[5]
Merel Kraak
TRITritonDB 8+voorwedstrijd 1zo 12:55[7]
Marie de Munck
TRITriton/LeytheHG 4-A-finalezo 13:50[6]
Pieter van Veen
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finalezo 14:05[4]
Mette Beugelsdijk
TRITriton 2LHB 1xB-finalezo 14:25[4]
Victor de Vos
TRITritonLDB 1xA-finalezo 14:35[7]
Emma de Fraiture
TRITritonDB 1xA-finalezo 14:40[8]
Florentine Timmenga
TRITritonLHGb 4-A-finalezo 14:55[6]
Max Gompel
SKASkadi/TritonLHG 2xA-finalezo 15:15[5]
Ben van Brussel
TRITritonHE 2xA-finalezo 15:20[3]
Casper van der Steen
TRITriton/ProteusHE 2xA-finalezo 15:20[7]
Harold Langen
PHOPhocas/TritonDG 4+A-finalezo 15:30[4]
Pleun Santerse
PROProteus/Vidar/TritonDG 4+A-finalezo 15:30[7]
Anna Noteboom
KNRKNRB-combi 1DE 8+A-finalezo 16:15[5]
Kirsten Wielaard
NERNereus/TritonDE 8+A-finalezo 16:15[8]
Marjolein Scholtens
TRITritonHE 8+B-finalezo 16:20[7]
Thomas van Olderen
NERNereus/TritonLDE 4xA-finalezo 16:30[5]
ilse Feenstra
TRITriton/Orca/OkeanosLHE 4xA-finalezo 16:35[6]
Mathijs Oggel
TRITritonLHB 8+A-finalezo 17:00[5]
Martijn van Beusekom
ORCOrca/TritonHB 8+A-finalezo 17:05[2]
Pim Mattijssen
TRITritonHB 8+A-finalezo 17:05[7]
Steven Bos
VIDVidar/Orca/TritonLHE 8+A-finalezo 17:35[4]
Niels Kanters
VIDVidar-combiLHE 8+A-finalezo 17:35[6]
Tijmen van Rietbergen
GYAGyas/Proteus/TritonLHE 8+A-finalezo 17:35[8]
Matthijs Bijman
TRITritonDB 8+A-finalezo 17:40[4]
Marie de Munck
TRITriton 1LDE 1xA-finalezo 17:50[6]
Femke van de Vliet