8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusDEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:24,984e
Kelly Hazejager
NERNereusHEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:32,032e
Nando Slijkerman
KNRKNRB-combiDE 4-Race For Lanes[3]06:45,551e
Veronique Meester
KNRKNRB/Nereus/OkeanosDE 4-Race For Lanes[4]06:47,812e
Miriam Visser
NERNereusLDEj 4*voorwedstrijd 1[7]07:52,464e
Bess van den Brink
NERNereus 2HE 2-voorwedstrijd 2[3]07:17,843e
Willem Buist
NERNereus 1HE 2-voorwedstrijd 2[6]07:14,951e
Raymond Huisman
NERNereusLDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:51,662e
ilse Feenstra
NERNereus/Thêta/LagaHE 4-voorwedstrijd 1[4]06:15,941e
Rik Rienks
NERNereus/LagaHE 4-voorwedstrijd 2[5]06:19,711e
Mick Makker
RICRIC/NereusDE 2-voorwedstrijd 2[5]07:54,391e
Jessy Vermeer
NERNereus/SkøllLHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:17,995e
Nando Schröder
VIDVidar/NereusHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:16,164e
Luc Zuijderwijk
NERNereusHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:12,822e
Lars Kreiter
NERNereusLHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:25,523e
Victor van Meer
NERNereusDEj 8+A-finale[8]07:01,397e
Kelly Hazejager
NERNereusHEj 4+A-finale[3]06:53,311e
Nando Slijkerman
KNRKNRB-combiDE 4-A-finale[4]06:43,781e
Veronique Meester
KNRKNRB/Nereus/OkeanosDE 4-A-finale[5]06:51,892e
Miriam Visser
NERNereusLDEj 4*A-finale[1]07:43,225e
Bess van den Brink
NERNereusLHG 2-A-finale[6]07:16,501e
Thomas Start
NERNereus 1HE 2-A-finale[5]07:07,503e
Raymond Huisman
NERNereus 2HE 2-A-finale[7]07:10,234e
Willem Buist
NERNereusLDDev 2xA-finale[6]07:39,954e
ilse Feenstra
NERNereus/LagaHE 4-A-finale[4]06:10,762e
Mick Makker
NERNereus/Thêta/LagaHE 4-A-finale[5]06:09,361e
Rik Rienks
RICRIC/NereusDE 2-A-finale[5]07:41,331e
Jessy Vermeer
NERNereusHEj 8+A-finale[6]06:00,351e
Lars Kreiter
VIDVidar/NereusHEj 8+A-finale[8]06:15,128e
Luc Zuijderwijk
EUREuros/Nereus/Orca/NjordDE 4xA-finale[2]06:41,262e
Mieke Wilms
SKOSkøll/Laga/Aegir/NereusDE 4xA-finale[4]06:38,141e
Bente Paulis
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finale[6]06:48,864e
Mette Beugelsdijk
NERNereusLHEj 8+A-finale[7]06:11,824e
Victor van Meer

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 2DE 4xvoorwedstrijd 1[5]06:33,071e
Bente Paulis
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xvoorwedstrijd 1[6]06:40,322e
Mette Beugelsdijk
KNRKNRB-combi 1DE 4xvoorwedstrijd 2[4]06:33,321e
Olivia van Rooijen
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xvoorwedstrijd 2[5]06:34,722e
Mieke Wilms
NERNereus/TritonLDE 4xRace For Lanes[6]07:04,193e
ilse Feenstra
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasLDE 4xRace For Lanes[8]06:38,781e
Ilse Paulis
NERNereus/TritonDE 8+voorwedstrijd 1[6]06:29,363e
Marjolein Scholtens
KNRKNRB-combi 1DE 8+voorwedstrijd 1[8]06:15,531e
Kirsten Wielaard
KNRKNRB-combi 2DE 8+voorwedstrijd 2[3]06:15,711e
Anne-Eva Petersen
NERNereus-combiDE 8+voorwedstrijd 2[8]06:16,072e
Miriam Visser
NERNereus-combiHE 8+voorwedstrijd 1[4]06:00,603e
Jasper Joordens
NERNereusHE 8+voorwedstrijd 1[5]05:32,871e
Koen van den Herik
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finale[4]06:34,594e
Mette Beugelsdijk
KNRKNRB-combi 2DE 4xA-finale[5]06:25,662e
Bente Paulis
KNRKNRB-combi 1DE 4xA-finale[6]06:23,801e
Olivia van Rooijen
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xA-finale[7]06:31,123e
Mieke Wilms
NERNereus-combiDE 8+A-finale[4]06:11,783e
Miriam Visser
KNRKNRB-combi 1DE 8+A-finale[5]06:08,851e
Kirsten Wielaard
KNRKNRB-combi 2DE 8+A-finale[6]06:11,092e
Anne-Eva Petersen
NERNereus/TritonDE 8+A-finale[8]06:36,225e
Marjolein Scholtens
NERNereusHE 8+A-finale[5]05:41,532e
Koen van den Herik
NERNereus-combiHE 8+A-finale[8]06:03,036e
Jasper Joordens
NERNereus/TritonLDE 4xA-finale[5]07:02,693e
ilse Feenstra
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasLDE 4xA-finale[6]06:32,701e
Ilse Paulis
NERNereus 2HG 4+A-finale[2]06:58,856e
Nando Slijkerman
NERNereus 1HG 4+A-finale[5]06:28,361e
Niels Euser
NERNereusLDB 4*A-finale[4]07:39,493e
Bess van den Brink
NERNereus/SkøllLHB 2xA-finale[6]06:56,471e
Nando Schröder
NERNereus/Skøll/Willem IIILHE 8+A-finale[7]05:57,581e
Cas Simons