8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:25,305e
Hinke Oostveen
ORCOrca 2LHG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:34,354e
Kai Mos
ORCOrca 1LHG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:23,451e
Niels Kanters
ORCOrcaLDG 1xvoorwedstrijd 1[2]09:31,963e
Joan Lintmeijer
SKOSkøll/OrcaHE 2xRace For Lanes[5]06:37,083e
Daan Klomp
ORCOrca 1DDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:36,341e
Wia Ruiter
ORCOrca 2DDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:51,825e
Ariana Tanja
ORCOrcaDE 1xvoorwedstrijd 2[3]08:14,143e
Tosca Kettler
ORCOrcaHE 2-voorwedstrijd 1[5]07:28,884e
Maarten Mein
ORCOrcaLDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:40,991e
Jonna Mourik
ORCOrca/TritonLHE 2xRace For Lanes[3]06:47,322e
Vincent Goris
ORCOrca 1HDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:42,032e
Cas Klingenberg
ORCOrca 2HDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:58,575e
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca/TritonHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:24,776e
Pim Mattijssen
PROProteus/OrcaDDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:17,852e
Marleen van Soest
ORCOrcaHDev 2xvoorwedstrijd 1[7]06:58,623e
Douwe Rietveld
ORCOrcaLHEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:36,226e
Thijs Rijnders
ORCOrcaDEj 8+B-finale[5]07:13,922e
Hinke Oostveen
ORCOrca 1LHG 1xA-finale[4]07:42,637e
Niels Kanters
SKOSkøll/OrcaHE 2xA-finale[3]06:40,604e
Daan Klomp
ORCOrca 1DDev 2xA-finale[5]07:32,561e
Wia Ruiter
ORCOrca/BeatrixLDB 2xA-finale[4]08:06,773e
Isabel TimmerMs
ORCOrcaDE 1xA-finale[2]08:10,564e
Tosca Kettler
ORCOrcaLDDev 2xA-finale[4]07:30,072e
Jonna Mourik
ORCOrca/TritonLHE 2xA-finale[4]06:43,262e
Vincent Goris
ORCOrca 1HDev 4-A-finale[2]06:41,316e
Cas Klingenberg
ORCOrca/TritonHEj 8+B-finale[6]06:26,394e
Pim Mattijssen
EUREuros/Nereus/Orca/NjordDE 4xA-finale[2]06:41,262e
Mieke Wilms
PROProteus/OrcaDDev 4-A-finale[6]07:24,056e
Marleen van Soest
ORCOrcaHDev 2xA-finale[2]06:45,681e
Douwe Rietveld
ORCOrcaLHEj 8+B-finale[3]06:26,632e
Thijs Rijnders

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2HB 1xvoorwedstrijd 1[7]07:30,301e
Douwe Rietveld
ORCOrca 1HB 1xvoorwedstrijd 2[5]07:34,941e
Jeppe Rietveld
GYAGyas/OrcaDE 4xvoorwedstrijd 1[7]07:11,513e
Lisanne van der Lelij
KNRKNRB-combi 1DE 4xvoorwedstrijd 2[4]06:33,321e
Olivia van Rooijen
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xvoorwedstrijd 2[5]06:34,722e
Mieke Wilms
ORCOrca 2LHB 1xvoorwedstrijd 2[3]07:57,604e
Kai Mos
ORCOrca 1LHB 1xvoorwedstrijd 3[5]07:46,243e
Pelle Laken
TRITriton/Orca/OkeanosLHE 4xRace For Lanes[4]06:04,311e
Mathijs Oggel
ORCOrcaHE 8+voorwedstrijd 1[8]06:04,734e
Cas Klingenberg
ORCOrcaDE 2xVoorwedstrijd 1[7]07:34,341e
Jonna Mourik
KNRKNRB/Proteus/OrcaDE 2xVoorwedstrijd 2[4]07:22,601e
Inge Janssen
ORCOrca 1DB 2xvoorwedstrijd 2[6]08:25,613e
Anouk van Haare
ORCOrca 2DB 2xvoorwedstrijd 3[6]07:47,401e
Ariana Tanja
ORCOrca 2LDE 1xvoorwedstrijd 2[7]08:08,841e
Tosca Kettler
ORCOrca 1LDE 1xvoorwedstrijd 2[8]08:46,774e
Joan Lintmeijer
ORCOrcaDB 8+voorwedstrijd 1[5]07:01,873e
Hinke Oostveen
ORCOrca 2HB 1xA-finale[5]07:25,571e
Douwe Rietveld
ORCOrca 1HB 1xA-finale[6]07:26,382e
Jeppe Rietveld
KNRKNRB-combi 1DE 4xA-finale[6]06:23,801e
Olivia van Rooijen
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xA-finale[7]06:31,123e
Mieke Wilms
ORCOrca 1LHB 1xB-finale[7]07:46,035e
Pelle Laken
ORCOrca 2LHB 1xB-finale[8]07:39,651e
Kai Mos
PROProteus/OrcaDG 4-A-finale[5]07:16,255e
Marleen van Soest
ORCOrcaHE 8+B-finale[6]06:04,254e
Cas Klingenberg
TRITriton/Orca/OkeanosLHE 4xA-finale[6]06:01,721e
Mathijs Oggel
ORCOrcaDE 2xA-finale[5]07:31,384e
Jonna Mourik
KNRKNRB/Proteus/OrcaDE 2xA-finale[6]07:14,791e
Inge Janssen
ORCOrca/TritonHB 8+A-finale[2]06:19,487e
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHB 2xA-finale[3]did not start
Pelle Laken
ORCOrca 2DB 2xA-finale[4]07:37,041e
Ariana Tanja
ORCOrcaLHE 8+A-finale[3]06:17,495e
Bento Noldus
VIDVidar/Orca/TritonLHE 8+A-finale[4]06:18,976e
Niels Kanters
VIDVidar-combiLHE 8+A-finale[6]05:58,312e
Tijmen van Rietbergen
ORCOrcaDB 8+A-finale[8]07:00,426e
Hinke Oostveen
ORCOrca 2LDE 1xA-finale[5]07:59,684e
Tosca Kettler