8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiDEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:23,912e
Iris van Willegen
SKASkadiLDG 1xvoorwedstrijd 3[5]09:36,136e
Floor de Groot
SKASkadiDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:47,003e
Theresa Feddersen
SKASkadiLDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:57,756e
Verie Pijnappel
LAGLaga/SkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:59,666e
Giulia Rolloos
SKASkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:53,374e
Edolie van de Velde
SKASkadi/TritonLHE 2xRace For Lanes[5]06:48,563e
Ben van Brussel
SKASkadiHDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:17,155e
Pieter Labaar
SKASkadiDE 2-voorwedstrijd 1[5]08:53,603e
Willemijn van Zandwijk
SKASkadiHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:11,862e
Niels Beks
SKASkadi 1LHDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:43,363e
Sander Lobéé
SKASkadi 2LHDev 4-voorwedstrijd 3[7]06:41,462e
Pieter Verweij
SKASkadiDDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:15,472e
Vienna van Niersen
SKASkadiHDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:02,144e
Sebastiaan Pach
SKASkadiLHEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:20,551e
Nils de Haan
SKASkadiDEj 8+A-finale[3]06:56,783e
Iris van Willegen
SKASkadiLDEj 4*B-finale[6]07:47,263e
Verie Pijnappel
SKASkadiDDev 2xA-finale[2]07:39,163e
Theresa Feddersen
SKASkadi/ProteusLHG 2-A-finale[7]07:39,065e
Bart Paardekooper
SKASkadiLDB 2xA-finale[3]08:02,072e
Kim van der Heijden
SKASkadiLDDev 2xA-finale[1]07:44,586e
Edolie van de Velde
SKASkadi/TritonLHE 2xA-finale[6]06:44,123e
Ben van Brussel
SKASkadiHEj 8+A-finale[3]06:08,366e
Niels Beks
NJONjord/Skadi/Argo/ThêtaDE 4xA-finale[3]07:06,495e
Lisa van Heyningen
SKASkadi 1LHDev 4-A-finale[2]06:36,823e
Sander Lobéé
SKASkadi 2LHDev 4-A-finale[3]06:38,904e
Pieter Verweij
SKASkadiDDev 4-A-finale[3]07:09,173e
Vienna van Niersen
SKASkadiHDev 2xA-finale[1]07:02,987e
Sebastiaan Pach
SKASkadiLHEj 8+A-finale[4]06:10,263e
Nils de Haan

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiHGb 4-voorwedstrijd 2[8]06:52,015e
Pieter Labaar
PROProteus/SkadiLHGb 4-voorwedstrijd 2[6]06:52,725e
Chris van der Hoorn
SKASkadi 1LHGb 4-voorwedstrijd 2[7]06:30,942e
Sander Lobéé
SKASkadiHE 2xvoorwedstrijd 2[6]07:03,495e
Sebastiaan Pach
SKASkadiLDE 4xRace For Lanes[7]07:12,495e
Giulia Rolloos
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasLDE 4xRace For Lanes[8]06:38,781e
Ilse Paulis
SKASkadiDE 8+voorwedstrijd 1[7]06:59,675e
Iris van Willegen
KNRKNRB-combi 2DE 8+voorwedstrijd 2[3]06:15,711e
Anne-Eva Petersen
SKASkadi/AegirDE 8+voorwedstrijd 2[4]06:39,134e
Eline Cox
NERNereus-combiDE 8+voorwedstrijd 2[8]06:16,072e
Miriam Visser
SKASkadiHE 8+voorwedstrijd 2[8]06:19,256e
Nils de Haan
SKASkadiDE 2xVoorwedstrijd 1[4]07:39,903e
Theresa Feddersen
SKASkadiDB 2xvoorwedstrijd 3[5]08:02,683e
Kim van der Heijden
SKASkadiDG 4-A-finale[6]07:15,724e
Vienna van Niersen
SKASkadi 1LHGb 4-A-finale[4]06:27,681e
Sander Lobéé
SKASkadi/TritonLHG 2xA-finale[5]06:35,631e
Ben van Brussel
SKASkadi/Njord/LagaDG 4+A-finale[5]07:59,626e
Senna Limburg
NERNereus-combiDE 8+A-finale[4]06:11,783e
Miriam Visser
KNRKNRB-combi 2DE 8+A-finale[6]06:11,092e
Anne-Eva Petersen
SKASkadiHE 8+B-finale[4]06:15,105e
Nils de Haan
SKASkadiLDE 4xA-finale[4]07:02,894e
Giulia Rolloos
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasLDE 4xA-finale[6]06:32,701e
Ilse Paulis
SKASkadiDE 2xA-finale[8]07:40,355e
Theresa Feddersen
SKASkadiHB 8+A-finale[3]06:03,342e
Niels Beks
SKASkadiHG 4+A-finale[3]07:14,277e
Pieter Labaar
SKASkadiLDB 4*A-finale[2]07:40,454e
Verie Pijnappel
SKASkadiDE 1xA-finale[5]08:18,656e
Nina Loos