Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vr 18:59 - race 103 - [005] LHE 1x time-trial

alle ploegen => KF

codeploeg
slag
veld
nummer
SKAHuub StassenLHE 1x[101]
 Skadi
PROReinoud TasLHSB 1x[102]
 Proteus-Eretes 3 (SB)
GYAThijs MulderLHSB 1x[103]
 Gyas (SB)
PROIds OostmeijerLHSB 1x[104]
 Proteus-Eretes 2 (SB)
TRIMax GompelLHE 1x[105]
 Triton 2
EURMartijn van den BergLHSB 1x[106]
 Euros (SB)
AEGVictor SchopLHE 1x[107]
 Aegir 2
THEBrian PollLHE 1x[108]
 Thêta
TRIStijn KantersLHE 1x[109]
 Triton 1
DUDMaxim Den BoogertLHE 1x[110]
 Dudok van Heel
PROHidde HereijgersLHE 1x[111]
 Proteus-Eretes 1
LAGJurgen van der HoornLHSB 1x[112]
 Laga 1 (SB)
GYAStefan SlagterLHE 1x[113]
 Gyas
SKAJasper van der MeulenLHSB 1x[114]
 Skadi (SB)
NJOStijn MeijerLHE 1x[115]
 Njord
PROSidi RuisLHE 1x[117]
 Proteus-Eretes 2
LAGNiels van VlietLHE 1x[118]
 Laga
PROPieter JongepierLHSB 1x[119]
 Proteus-Eretes 1 (SB)
LAGPim KloetLHSB 1x[120]
 Laga 2 (SB)
ARGMax TillemanLHE 1x[121]
 Argo
NERHidde LycklamaLHSB 1x[122]
 Nereus (SB)
ASOJoost BraspenningLHE 1x[123]
 Asopos de Vliet

za 09:25 - race 220 - [005] LHE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[2]SKAHuub StassenLHE 1x
 Skadi
[3]PROHidde HereijgersLHE 1x
 Proteus-Eretes 1
[4]TRIMax GompelLHE 1x
 Triton 2
[5]PROPieter JongepierLHSB 1x
 Proteus-Eretes 1 (SB)
[6]ARGMax TillemanLHE 1x
 Argo

za 09:30 - race 221 - [005] LHE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[1]ASOJoost BraspenningLHE 1x
 Asopos de Vliet
[2]NJOStijn MeijerLHE 1x
 Njord
[3]THEBrian PollLHE 1x
 Thêta
[4]EURMartijn van den BergLHSB 1x
 Euros (SB)
[6]LAGPim KloetLHSB 1x
 Laga 2 (SB)

za 09:35 - race 222 - [005] LHE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[1]PROReinoud TasLHSB 1x
 Proteus-Eretes 3 (SB)
[2]GYAThijs MulderLHSB 1x
 Gyas (SB)
[3]AEGVictor SchopLHE 1x
 Aegir 2
[4]NERHidde LycklamaLHSB 1x
 Nereus (SB)
[5]LAGNiels van VlietLHE 1x
 Laga
[6]PROSidi RuisLHE 1x
 Proteus-Eretes 2

za 09:40 - race 223 - [005] LHE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

baancodeploeg
slag
veld
[1]SKAJasper van der MeulenLHSB 1x
 Skadi (SB)
[2]TRIStijn KantersLHE 1x
 Triton 1
[3]DUDMaxim Den BoogertLHE 1x
 Dudok van Heel
[4]GYAStefan SlagterLHE 1x
 Gyas
[5]LAGJurgen van der HoornLHSB 1x
 Laga 1 (SB)
[6]PROIds OostmeijerLHSB 1x
 Proteus-Eretes 2 (SB)

zo 09:00 - race 313 - [005] LHE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
veld
[1]TRIMax GompelLHE 1x
 Triton 2
[2]NERHidde LycklamaLHSB 1x
 Nereus (SB)
[3]GYAStefan SlagterLHE 1x
 Gyas
[4]THEBrian PollLHE 1x
 Thêta
[5]PROHidde HereijgersLHE 1x
 Proteus-Eretes 1
[6]TRIStijn KantersLHE 1x
 Triton 1

zo 09:05 - race 314 - [005] LHE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
veld
[1]DUDMaxim Den BoogertLHE 1x
 Dudok van Heel
[2]NJOStijn MeijerLHE 1x
 Njord
[3]PROPieter JongepierLHSB 1x
 Proteus-Eretes 1 (SB)
[4]AEGVictor SchopLHE 1x
 Aegir 2
[5]ASOJoost BraspenningLHE 1x
 Asopos de Vliet
[6]GYAThijs MulderLHSB 1x
 Gyas (SB)

zo 12:45 - race 355 - [005] LHE 1x D-finale

baancodeploeg
slag
veld
[2]SKAHuub StassenLHE 1x
 Skadi
[3]PROIds OostmeijerLHSB 1x
 Proteus-Eretes 2 (SB)
[4]LAGPim KloetLHSB 1x
 Laga 2 (SB)
[5]PROSidi RuisLHE 1x
 Proteus-Eretes 2

zo 12:50 - race 356 - [005] LHE 1x C-finale

baancodeploeg
slag
veld
[2]ARGMax TillemanLHE 1x
 Argo
[3]EURMartijn van den BergLHSB 1x
 Euros (SB)
[4]LAGJurgen van der HoornLHSB 1x
 Laga 1 (SB)
[5]LAGNiels van VlietLHE 1x
 Laga
[6]PROReinoud TasLHSB 1x
 Proteus-Eretes 3 (SB)
[7]SKAJasper van der MeulenLHSB 1x
 Skadi (SB)

zo 16:00 - race 383 - [005] LHE 1x B-finale

baancodeploeg
slag
veld
[2]THEBrian PollLHE 1x
 Thêta
[3]AEGVictor SchopLHE 1x
 Aegir 2
[4]PROHidde HereijgersLHE 1x
 Proteus-Eretes 1
[5]ASOJoost BraspenningLHE 1x
 Asopos de Vliet
[6]GYAThijs MulderLHSB 1x
 Gyas (SB)

zo 16:05 - race 384 - [005] LHE 1x A-finale

baancodeploeg
slag
veld
[2]TRIMax GompelLHE 1x
 Triton 2
[3]DUDMaxim Den BoogertLHE 1x
 Dudok van Heel
[4]NERHidde LycklamaLHSB 1x
 Nereus (SB)
[5]NJOStijn MeijerLHE 1x
 Njord
[6]GYAStefan SlagterLHE 1x
 Gyas
[7]PROPieter JongepierLHSB 1x
 Proteus-Eretes 1 (SB)