Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vrijdag

22 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
NJO5Marij HöppenerLDSB 1xtime-trialvr 18:30
Njord 2 (SB)
NJO20Hannah OtterlooLDSB 1xtime-trialvr 18:30
Njord 1 (SB)
NJO58Lisa BruijnincxDSB 1xtime-trialvr 18:42
Njord 2 (SB)
NJO66Margot LeeuwenburghDE 1xtime-trialvr 18:42
Njord
NJO69Claire de KokDSB 1xtime-trialvr 18:42
Njord 1 (SB)
NJO115Stijn MeijerLHE 1xtime-trialvr 18:59
Njord
NJO158Niels BoonstraHE 1xtime-trialvr 19:13
Njord
NJO182Tijs de KoninghHSB 1xtime-trialvr 19:13
Njord (SB)
NJO208NjordDE 2-time-trialvr 19:38
Jody de Jong
NJO258Njord 1HE 2-time-trialvr 19:50
Dolf Rutten
NJO261Njord 2HE 2-time-trialvr 19:50
Thijs Ruiken

zaterdag

23 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
NJOMargot LeeuwenburghDE 1xkwart-finale 1za 08:25[4]
Njord
NJOClaire de KokDSB 1xkwart-finale 2za 08:30[2]
Njord 1 (SB)
NJOLisa BruijnincxDSB 1xkwart-finale 4za 08:40[4]
Njord 2 (SB)
NJONjord 1HE 2-herkansing 1za 08:45[4]
Dolf Rutten
NJONjord 2HE 2-herkansing 2za 08:50[2]
Thijs Ruiken
NJOMarij HöppenerLDSB 1xherkansing 2za 09:00[1]
Njord 2 (SB)
NJOTijs de KoninghHSB 1xkwart-finale 3za 09:15[1]
Njord (SB)
NJONiels BoonstraHE 1xkwart-finale 4za 09:20[1]
Njord
NJOStijn MeijerLHE 1xkwart-finale 2za 09:30[2]
Njord
NJONjordDEj 8+voorwedstrijd 1za 10:55[3]
Lizelotte Fung Fen Chung
NJONjordHEj 8+voorwedstrijd 3za 11:15[4]
Tim Tissing
NJONjordLHEj 8+voorwedstrijd 1za 11:19[3]
Ruben Der Weduwen
SKASkadi/Triton/NjordLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:31[5]
Lieke Waaijer
NJONjordLDEj 4*voorwedstrijd 3za 11:39[1]
Noor van Essen
NJONjord/TritonHEj 4+voorwedstrijd 2za 12:03[2]
Jan-Wicher Sieders
NJONjordDEj 8+B-finaleza 15:30[3]
Lizelotte Fung Fen Chung
NJONjordHEj 8+A-finaleza 15:45[1]
Tim Tissing
NJONjordLHEj 8+A-finaleza 15:55[3]
Ruben Der Weduwen
NJONjordLDEj 4*B-finaleza 16:00[1]
Noor van Essen
SKASkadi/Triton/NjordLDEj 4*B-finaleza 16:00[6]
Lieke Waaijer
NJONjord/TritonHEj 4+A-finaleza 16:35[3]
Jan-Wicher Sieders

zondag

24 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
NJOLisa BruijnincxDSB 1xhalve-finale 1zo 08:20[4]
Njord 2 (SB)
NJOClaire de KokDSB 1xhalve-finale 2zo 08:25[5]
Njord 1 (SB)
NJONjord 1HE 2-halve-finale 1zo 08:30[4]
Dolf Rutten
NJONjordDE 2-halve-finale 1zo 08:40[4]
Jody de Jong
NJOTijs de KoninghHSB 1xhalve-finale 1zo 08:50[6]
Njord (SB)
NJOStijn MeijerLHE 1xhalve-finale 2zo 09:05[2]
Njord
NJOHannah OtterlooLDSB 1xhalve-finale 2zo 09:35[2]
Njord 1 (SB)
NJONjordHB 8+voorwedstrijd 3zo 09:55[3]
Tim Tissing
NJONjordDB 8+voorwedstrijd 3zo 10:10[6]
Lizelotte Fung Fen Chung
NJONjordLHB 8+voorwedstrijd 3zo 10:25[6]
Ruben Der Weduwen
NJONjordLDB 4*voorwedstrijd 1zo 10:40[4]
Noor van Essen
SKASkadi/Triton/NjordLDB 4*voorwedstrijd 3zo 10:50[2]
Lieke Waaijer
NJONjordHB 4+voorwedstrijd 1zo 10:55[4]
Floris Cohen
NJONjord/TritonHB 4+voorwedstrijd 1zo 10:55[5]
Jan-Wicher Sieders
NJOPieter SluijterHB 1xvoorwedstrijd 2zo 11:20[6]
Njord
NJONjordDB 4+voorwedstrijd 2zo 11:50[6]
Berber Kommerij
NJOMargot LeeuwenburghDE 1xC-finalezo 12:10[2]
Njord
NJONjord 2HE 2-C-finalezo 12:20[3]
Thijs Ruiken
NJONiels BoonstraHE 1xC-finalezo 12:40[2]
Njord
NJONjord 2DG 4-A-finalezo 13:55[2]
Berber Kommerij
NJONjord 1DG 4-A-finalezo 13:55[5]
Meike Kroezen
NJONjordHB 8+A-finalezo 14:00[2]
Tim Tissing
NJONjordLDB 4*A-finalezo 14:15[5]
Noor van Essen
NJONjordHB 4+A-finalezo 14:20[7]
Floris Cohen
NJOClaire de KokDSB 1xB-finalezo 15:00[5]
Njord 1 (SB)
NJOLisa BruijnincxDSB 1xA-finalezo 15:05[7]
Njord 2 (SB)
NJONjord 1HE 2-A-finalezo 15:20[5]
Dolf Rutten
NJOHannah OtterlooLDSB 1xA-finalezo 15:35[4]
Njord 1 (SB)
NJOTijs de KoninghHSB 1xB-finalezo 15:45[6]
Njord (SB)
NJOStijn MeijerLHE 1xA-finalezo 16:05[5]
Njord
NJONjordLDB 2xA-finalezo 17:30[2]
Anne-Jolijn Wolters
NJONjordDB 4+A-finalezo 17:40[4]
Berber Kommerij
SKOSkøll/Njord/Laga/Thêta/Triton/NereusHE 8+A-finalezo 17:55[5]
Guillaume Krommenhoek