Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vrijdag

22 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
TRI62Anna LeerinkDE 1xtime-trialvr 18:42
Triton
TRI105Max GompelLHE 1xtime-trialvr 18:59
Triton 2
TRI109Stijn KantersLHE 1xtime-trialvr 18:59
Triton 1
TRI156Casper van der SteenHE 1xtime-trialvr 19:13
Triton 2
TRI177Timo van EijdenHE 1xtime-trialvr 19:13
Triton 1
TRI214TritonDE 2-time-trialvr 19:38
Rianne Prins
NER252Nereus/Triton (p2)HE 2-time-trialvr 19:50
Jacob van de Kerkhof
TRI254Triton 3HE 2-time-trialvr 19:50
Ben van Brussel
TRI257Triton 2HE 2-time-trialvr 19:50
Bart Lauwers
TRI260Triton 1HE 2-time-trialvr 19:50
Eli Brouwer

zaterdag

23 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
TRIAnna LeerinkDE 1xkwart-finale 1za 08:25[5]
Triton
TRITriton 3HE 2-herkansing 1za 08:45[2]
Ben van Brussel
TRITriton 2HE 2-herkansing 1za 08:45[3]
Bart Lauwers
TRITimo van EijdenHE 1xkwart-finale 1za 09:05[5]
Triton 1
TRIMax GompelLHE 1xkwart-finale 1za 09:25[4]
Triton 2
TRIStijn KantersLHE 1xkwart-finale 4za 09:40[2]
Triton 1
TRITritonDEj 8+voorwedstrijd 3za 11:03[2]
Sophie Besseler
TRITritonHEj 8+voorwedstrijd 2za 11:11[1]
Ruben Bahre
OKEOkeanos/TritonHEj 8+voorwedstrijd 2za 11:11[6]
Noah Ebbes
TRITritonLHEj 8+voorwedstrijd 1za 11:19[5]
Xander Poortvliet
SKASkadi/Triton/NjordLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:31[5]
Lieke Waaijer
TRITritonLDEj 4*voorwedstrijd 3za 11:39[4]
Lisa Schmoutziguer
NJONjord/TritonHEj 4+voorwedstrijd 2za 12:03[2]
Jan-Wicher Sieders
TRICasper van der SteenHG 1xvoorwedstrijd 3za 12:23[4]
Triton
TRITritonDEj 8+B-finaleza 15:30[6]
Sophie Besseler
TRITritonHEj 8+B-finaleza 15:40[2]
Ruben Bahre
OKEOkeanos/TritonHEj 8+A-finaleza 15:45[5]
Noah Ebbes
TRITritonLDEj 4*B-finaleza 16:00[4]
Lisa Schmoutziguer
SKASkadi/Triton/NjordLDEj 4*B-finaleza 16:00[6]
Lieke Waaijer
TRITritonLHB 2xA-finaleza 16:10[3]
Floris ten Tusscher
NJONjord/TritonHEj 4+A-finaleza 16:35[3]
Jan-Wicher Sieders
TRICasper van der SteenHG 1xA-finaleza 17:00[6]
Triton

zondag

24 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
NERNereus/Triton (p2)HE 2-halve-finale 2zo 08:35[1]
Jacob van de Kerkhof
TRITriton 1HE 2-halve-finale 2zo 08:35[3]
Eli Brouwer
TRITriton 2HE 2-halve-finale 2zo 08:35[5]
Bart Lauwers
TRITritonDE 2-halve-finale 1zo 08:40[3]
Rianne Prins
TRIMax GompelLHE 1xhalve-finale 1zo 09:00[1]
Triton 2
TRIStijn KantersLHE 1xhalve-finale 1zo 09:00[6]
Triton 1
TRITritonHB 8+voorwedstrijd 1zo 09:45[5]
Ruben Bahre
OKEOkeanos/TritonHB 8+voorwedstrijd 2zo 09:50[5]
Noah Ebbes
TRITritonDB 8+voorwedstrijd 3zo 10:10[5]
Sophie Besseler
TRITritonLHB 8+voorwedstrijd 2zo 10:20[5]
Xander Poortvliet
SKASkadi/Triton/NjordLDB 4*voorwedstrijd 3zo 10:50[2]
Lieke Waaijer
TRITritonLDB 4*voorwedstrijd 3zo 10:50[5]
Lisa Schmoutziguer
NJONjord/TritonHB 4+voorwedstrijd 1zo 10:55[5]
Jan-Wicher Sieders
PELPelargos/TritonDB 4+voorwedstrijd 2zo 11:50[5]
Mayon van t Westeinde
TRIAnna LeerinkDE 1xC-finalezo 12:10[6]
Triton
TRITriton 3HE 2-C-finalezo 12:20[4]
Ben van Brussel
TRITimo van EijdenHE 1xD-finalezo 12:35[7]
Triton 1
TRITritonLDB 4*A-finalezo 14:15[7]
Lisa Schmoutziguer
TRITriton 2HE 2-B-finalezo 15:15[4]
Bart Lauwers
NERNereus/Triton (p2)HE 2-A-finalezo 15:20[2]
Jacob van de Kerkhof
TRITriton 1HE 2-A-finalezo 15:20[7]
Eli Brouwer
TRIMax GompelLHE 1xA-finalezo 16:05[2]
Triton 2
TRITritonDE 2-A-finalezo 16:55[7]
Rianne Prins
TRIWieke LeenhoutsLDB 1xA-finalezo 17:15[5]
Triton
PELPelargos/TritonDB 4+A-finalezo 17:40[7]
Mayon van t Westeinde
SKOSkøll/Njord/Laga/Thêta/Triton/NereusHE 8+A-finalezo 17:55[5]
Guillaume Krommenhoek