Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vrijdag

22 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
NER13Mieke van der mispelLDE 1xtime-trialvr 18:30
Nereus 2
NER16Rosa BrouwersLDE 1xtime-trialvr 18:30
Nereus 1
NER122Hidde LycklamaLHSB 1xtime-trialvr 18:59
Nereus (SB)
NER154Rik RienksHE 1xtime-trialvr 19:13
Nereus 1 (p4)
NER159Maarten StorkHSB 1xtime-trialvr 19:13
Nereus 6 (SB)
NER160Jelle BakkerHSB 1xtime-trialvr 19:13
Nereus 7 (SB)
NER162Noud ScholtenHE 1xtime-trialvr 19:13
Nereus 3
NER167Lucas KeijzerHSB 1xtime-trialvr 19:13
Nereus 5 (SB)
NER169Tomba MorreauHSB 1xtime-trialvr 19:13
Nereus 2 (SB)
NER174Wietse MorreauHSB 1xtime-trialvr 19:13
Nereus 1 (SB)
NER186Lars KreiterHSB 1xtime-trialvr 19:13
Nereus 4 (SB)
NER194Ies WiersmaHSB 1xtime-trialvr 19:13
Nereus 3 (SB)
NER195Boris MulderHE 1xtime-trialvr 19:13
Nereus 2
NER201Nereus/Gyas (p1)DE 2-time-trialvr 19:38
Ymkje Clevering
NER210Nereus 1 (SB)DSB 2-time-trialvr 19:38
Sona Hospers
NER217NereusDE 2-time-trialvr 19:38
Eve Stewart
NER218Nereus 2 (SB)DSB 2-time-trialvr 19:38
Kiene Remijn
NER252Nereus/Triton (p2)HE 2-time-trialvr 19:50
Jacob van de Kerkhof
NER256Nereus 2 (SB)HSB 2-time-trialvr 19:50
Marijn Kox
NER262Nereus 4HE 2-time-trialvr 19:50
Jasper Joordens
NER267Nereus 1 (SB)HSB 2-time-trialvr 19:50
Jaap Worm

zaterdag

23 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
NERJente JongsmaM18 1xkwart-finale 2za 08:05[3]
Nereus
NERNereus 2 (SB)HSB 2-herkansing 1za 08:45[6]
Marijn Kox
NERRosa BrouwersLDE 1xherkansing 1za 08:55[4]
Nereus 1
NERWietse MorreauHSB 1xkwart-finale 1za 09:05[2]
Nereus 1 (SB)
NERLucas KeijzerHSB 1xkwart-finale 1za 09:05[7]
Nereus 5 (SB)
NERRik RienksHE 1xkwart-finale 2za 09:10[2]
Nereus 1 (p4)
NERIes WiersmaHSB 1xkwart-finale 2za 09:10[3]
Nereus 3 (SB)
NERBoris MulderHE 1xkwart-finale 3za 09:15[3]
Nereus 2
NERLars KreiterHSB 1xkwart-finale 3za 09:15[4]
Nereus 4 (SB)
NERHidde LycklamaLHSB 1xkwart-finale 3za 09:35[4]
Nereus (SB)
NERNereus 1 (SB)DSB 2-herkansing 1za 10:30[3]
Sona Hospers
NERNereusDEj 8+voorwedstrijd 2za 10:59[2]
Noor Merkelbag
NERNereusHEj 8+voorwedstrijd 2za 11:11[2]
Koen Braak van den
NERNereusLHEj 8+voorwedstrijd 3za 11:27[3]
Alfred Polycarpe
NERNereus 1DEj 4+voorwedstrijdza 11:55[6]
Valerie Arends
NERNereusHEj 4+voorwedstrijd 2za 12:03[3]
Antonie Tilanus
NERMarjolein ScholtensDG 1xvoorwedstrijd 1za 12:07[6]
Nereus 3
NERGwenael Leenheer deDG 1xvoorwedstrijd 2za 12:11[3]
Nereus 2
NERBarbara StoopDG 1xvoorwedstrijd 2za 12:11[6]
Nereus 1
NERMaarten StorkHG 1xvoorwedstrijd 1za 12:15[4]
Nereus 1
NERJelle BakkerHG 1xvoorwedstrijd 2za 12:19[2]
Nereus 2
NERNereusDEj 8+A-finaleza 15:35[2]
Noor Merkelbag
NERNereusHEj 8+A-finaleza 15:45[2]
Koen Braak van den
NERNereusLHEj 8+A-finaleza 15:55[4]
Alfred Polycarpe
NERNereusDB 2xA-finaleza 16:15[4]
Charlotte Russel
NERNereus 1DEj 4+A-finaleza 16:30[6]
Valerie Arends
NERNereusHEj 4+A-finaleza 16:35[1]
Antonie Tilanus
NERNereus 2HG 4-A-finaleza 16:45[3]
Jan-Mattis Lassen
NERNereus 1HG 4-A-finaleza 16:45[4]
Mick Van Banning
NERBarbara StoopDG 1xA-finaleza 16:50[6]
Nereus 1
NERJelle BakkerHG 1xA-finaleza 17:00[1]
Nereus 2

zondag

24 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
NERJente JongsmaM18 1xhalve-finale 2zo 08:05[2]
Nereus
NERNereus 1 (SB)HSB 2-halve-finale 1zo 08:30[2]
Jaap Worm
NERNereus/Triton (p2)HE 2-halve-finale 2zo 08:35[1]
Jacob van de Kerkhof
NERNereus 4HE 2-halve-finale 2zo 08:35[2]
Jasper Joordens
NERNereus/Gyas (p1)DE 2-halve-finale 1zo 08:40[1]
Ymkje Clevering
NERNereusDE 2-halve-finale 2zo 08:45[1]
Eve Stewart
NERNereus 2 (SB)DSB 2-halve-finale 2zo 08:45[3]
Kiene Remijn
NERNereus 1 (SB)DSB 2-halve-finale 2zo 08:45[5]
Sona Hospers
NERIes WiersmaHSB 1xhalve-finale 1zo 08:50[3]
Nereus 3 (SB)
NERLars KreiterHSB 1xhalve-finale 1zo 08:50[4]
Nereus 4 (SB)
NERLucas KeijzerHSB 1xhalve-finale 1zo 08:50[5]
Nereus 5 (SB)
NERRik RienksHE 1xhalve-finale 2zo 08:55[1]
Nereus 1 (p4)
NERBoris MulderHE 1xhalve-finale 2zo 08:55[2]
Nereus 2
NERWietse MorreauHSB 1xhalve-finale 2zo 08:55[4]
Nereus 1 (SB)
NERHidde LycklamaLHSB 1xhalve-finale 1zo 09:00[2]
Nereus (SB)
NERMieke van der mispelLDE 1xhalve-finale 1zo 09:30[3]
Nereus 2
NERRosa BrouwersLDE 1xhalve-finale 2zo 09:35[6]
Nereus 1
OKEOkeanos/NereusDB 8+voorwedstrijd 3zo 10:10[1]
Charlotte Kakes
NERNereusLHB 8+voorwedstrijd 2zo 10:20[4]
Alfred Polycarpe
NERNereusLDB 4*voorwedstrijd 1zo 10:40[6]
Marijn Gudde
NERNereusHB 4+voorwedstrijd 2zo 11:00[1]
Antonie Tilanus
NERBarbara StoopDB 1xvoorwedstrijd 1zo 11:30[4]
Nereus 1
NERGwenael Leenheer deDB 1xvoorwedstrijd 2zo 11:35[4]
Nereus 2
NERAida Cosijn DiezDB 1xvoorwedstrijd 2zo 11:35[6]
Nereus 3
NERMarjolein ScholtensDB 1xvoorwedstrijd 3zo 11:40[4]
Nereus 4
SKOSkøll/NereusDB 4+voorwedstrijd 1zo 11:45[4]
Emma Diepeveen
NERNereus 2 (SB)HSB 2-C-finalezo 12:20[6]
Marijn Kox
NERNereus 2HG 4-A-finalezo 13:50[3]
Mick Van Banning
NERNereus 1HG 4-A-finalezo 13:50[6]
Jan-Mattis Lassen
NERNereusDG 4-A-finalezo 13:55[3]
Roos Algera
OKEOkeanos/NereusDB 8+A-finalezo 14:05[3]
Charlotte Kakes
NERNereusLHB 8+A-finalezo 14:10[3]
Alfred Polycarpe
NERNereusHB 4+A-finalezo 14:20[2]
Antonie Tilanus
NERJente JongsmaM18 1xA-finalezo 14:35[5]
Nereus
NERNereus/Triton (p2)HE 2-A-finalezo 15:20[2]
Jacob van de Kerkhof
NERNereus 4HE 2-A-finalezo 15:20[4]
Jasper Joordens
NERNereus 1 (SB)HSB 2-A-finalezo 15:20[6]
Jaap Worm
NERRosa BrouwersLDE 1xB-finalezo 15:30[2]
Nereus 1
NERMieke van der mispelLDE 1xA-finalezo 15:35[7]
Nereus 2
NERBoris MulderHE 1xB-finalezo 15:45[2]
Nereus 2
NERLucas KeijzerHSB 1xB-finalezo 15:45[3]
Nereus 5 (SB)
NERLars KreiterHSB 1xB-finalezo 15:45[5]
Nereus 4 (SB)
NERRik RienksHE 1xA-finalezo 15:50[2]
Nereus 1 (p4)
NERWietse MorreauHSB 1xA-finalezo 15:50[6]
Nereus 1 (SB)
NERIes WiersmaHSB 1xA-finalezo 15:50[7]
Nereus 3 (SB)
NERHidde LycklamaLHSB 1xA-finalezo 16:05[4]
Nereus (SB)
NERNereus 1 (SB)DSB 2-B-finalezo 16:50[5]
Sona Hospers
NERNereus/Gyas (p1)DE 2-A-finalezo 16:55[2]
Ymkje Clevering
NERNereusDE 2-A-finalezo 16:55[3]
Eve Stewart
NERNereus 2 (SB)DSB 2-A-finalezo 16:55[6]
Kiene Remijn
NERBarbara StoopDB 1xA-finalezo 17:10[5]
Nereus 1
NERNereusLDB 2xA-finalezo 17:30[3]
Sosha Zuiderduin
SKOSkøll/NereusDB 4+A-finalezo 17:40[5]
Emma Diepeveen
NERNereusHE 8+A-finalezo 17:55[3]
Jan-Mattis Lassen
SKOSkøll/Njord/Laga/Thêta/Triton/NereusHE 8+A-finalezo 17:55[5]
Guillaume Krommenhoek
NERNereus/Phocas/Laga/Aegir/SkøllHE 8+A-finalezo 17:55[6]
Nelson Ritsema