Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vrijdag

22 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKA101Huub StassenLHE 1xtime-trialvr 18:59
Skadi
SKA114Jasper van der MeulenLHSB 1xtime-trialvr 18:59
Skadi (SB)
SKA163Martijn BosHE 1xtime-trialvr 19:13
Skadi 1
SKA173Maarten BukmanHE 1xtime-trialvr 19:13
Skadi 2
SKA203Skadi (SB)DSB 2-time-trialvr 19:38
Nienke von Hebel
SKA205Skadi 1DE 2-time-trialvr 19:38
Marit de Jonge
SKA207Skadi 3DE 2-time-trialvr 19:38
Marieke van der Pijl
SKA213Skadi 2DE 2-time-trialvr 19:38
Lisanne Brandsma

zaterdag

23 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKAHuub StassenLHE 1xkwart-finale 1za 09:25[2]
Skadi
SKAJasper van der MeulenLHSB 1xkwart-finale 4za 09:40[1]
Skadi (SB)
SKASkadi 3DE 2-herkansing 1za 10:30[2]
Marieke van der Pijl
SKASkadi 2DE 2-herkansing 1za 10:30[4]
Lisanne Brandsma
SKASkadiDEj 8+voorwedstrijd 3za 11:03[5]
Benthe Kaak
SKASkadiHEj 8+voorwedstrijd 1za 11:07[4]
bram Satter
SKASkadiLHEj 8+voorwedstrijd 1za 11:19[2]
Tim van Roessel
PROProteus-Eretes/SkadiLHEj 8+voorwedstrijd 2za 11:23[3]
Willem van den Brink
SKASkadi/Triton/NjordLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:31[5]
Lieke Waaijer
SKASkadiLDEj 4*voorwedstrijd 3za 11:39[3]
Marieke Sanderse
SKAJosephine DebelleDG 1xvoorwedstrijd 1za 12:07[4]
Skadi
SKAMartijn BosHG 1xvoorwedstrijd 2za 12:19[4]
Skadi 2
SKAMaarten BukmanHG 1xvoorwedstrijd 2za 12:19[6]
Skadi 1
SKASkadiDEj 8+A-finaleza 15:35[5]
Benthe Kaak
SKASkadiHEj 8+A-finaleza 15:45[3]
bram Satter
PROProteus-Eretes/SkadiLHEj 8+B-finaleza 15:50[5]
Willem van den Brink
SKASkadiLHEj 8+A-finaleza 15:55[6]
Tim van Roessel
SKASkadi/Triton/NjordLDEj 4*B-finaleza 16:00[6]
Lieke Waaijer
SKASkadiLDEj 4*A-finaleza 16:05[4]
Marieke Sanderse
SKASkadiHB 2xA-finaleza 16:20[4]
Michiel van Keulen
SKAJosephine DebelleDG 1xA-finaleza 16:50[1]
Skadi
SKAOmar LahoudLHG 1xA-finaleza 17:05[5]
Skadi

zondag

24 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
SKASkadi (SB)DSB 2-halve-finale 1zo 08:40[2]
Nienke von Hebel
SKASkadi 2DE 2-halve-finale 1zo 08:40[6]
Lisanne Brandsma
SKASkadi 1DE 2-halve-finale 2zo 08:45[2]
Marit de Jonge
SKASkadiHB 8+voorwedstrijd 2zo 09:50[2]
bram Satter
PROProteus-Eretes/Skadi/LagaLHB 8+voorwedstrijd 1zo 10:15[3]
Willem van den Brink
SKASkadiLHB 8+voorwedstrijd 3zo 10:25[4]
Tim van Roessel
SKASkadiLDB 4*voorwedstrijd 2zo 10:45[2]
Marieke Sanderse
SKASkadi/Triton/NjordLDB 4*voorwedstrijd 3zo 10:50[2]
Lieke Waaijer
SKASkadiHB 4+voorwedstrijd 2zo 11:00[5]
Minne Verboom
SKAHuub StassenLHE 1xD-finalezo 12:45[2]
Skadi
SKAJasper van der MeulenLHSB 1xC-finalezo 12:50[7]
Skadi (SB)
SKASkadi 3DE 2-C-finalezo 13:20[5]
Marieke van der Pijl
SKASkadiHB 8+A-finalezo 14:00[6]
bram Satter
SKASkadiLDB 4*A-finalezo 14:15[2]
Marieke Sanderse
SKASkadi 2DE 2-B-finalezo 16:50[6]
Lisanne Brandsma
SKASkadi 1DE 2-A-finalezo 16:55[4]
Marit de Jonge
SKASkadi (SB)DSB 2-A-finalezo 16:55[5]
Nienke von Hebel