Boegnummers
Vergeet niet uw boegnummer in te leveren bij het secretariaat.

vrijdag

22 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAG65Jitske WeersmaDSB 1xtime-trialvr 18:42
Laga 3 (SB)
LAG72Lotte JansenDSB 1xtime-trialvr 18:42
Laga 2 (SB)
LAG76Willemijn MulderDSB 1xtime-trialvr 18:42
Laga 1 (SB)
LAG112Jurgen van der HoornLHSB 1xtime-trialvr 18:59
Laga 1 (SB)
LAG118Niels van VlietLHE 1xtime-trialvr 18:59
Laga
LAG120Pim KloetLHSB 1xtime-trialvr 18:59
Laga 2 (SB)
LAG157Wouter van der MeerHE 1xtime-trialvr 19:13
Laga 2
LAG168Daan Vos de WaelHE 1xtime-trialvr 19:13
Laga 1
LAG178Bart RooversHE 1xtime-trialvr 19:13
Laga 3
LAG183Tristan SteegmanHE 1xtime-trialvr 19:13
Laga 4
LAG185Sjoerd ScheperHSB 1xtime-trialvr 19:13
Laga (SB)
LAG206LagaDE 2-time-trialvr 19:38
Mirte Huisman
LAG253Laga 2HE 2-time-trialvr 19:50
Paolo Pantano
LAG259Laga (SB)HSB 2-time-trialvr 19:50
Daan van der Hoeven
LAG264Laga 1HE 2-time-trialvr 19:50
Menno Bezema

zaterdag

23 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAGWillemijn MulderDSB 1xkwart-finale 1za 08:25[2]
Laga 1 (SB)
LAGLotte JansenDSB 1xkwart-finale 3za 08:35[5]
Laga 2 (SB)
LAGLaga 2HE 2-herkansing 1za 08:45[1]
Paolo Pantano
LAGLaga (SB)HSB 2-herkansing 2za 08:50[5]
Daan van der Hoeven
LAGSjoerd ScheperHSB 1xkwart-finale 1za 09:05[3]
Laga (SB)
LAGTristan SteegmanHE 1xkwart-finale 2za 09:10[1]
Laga 4
LAGBart RooversHE 1xkwart-finale 3za 09:15[6]
Laga 3
LAGPim KloetLHSB 1xkwart-finale 2za 09:30[6]
Laga 2 (SB)
LAGNiels van VlietLHE 1xkwart-finale 3za 09:35[5]
Laga
LAGJurgen van der HoornLHSB 1xkwart-finale 4za 09:40[5]
Laga 1 (SB)
LAGLagaDE 2-herkansing 2za 10:35[4]
Mirte Huisman
LAGLagaDEj 8+voorwedstrijd 2za 10:59[5]
Nienke van Dok
LAGLagaHEj 8+voorwedstrijd 3za 11:15[1]
Aldo Pantano
LAGLagaLHEj 8+voorwedstrijd 3za 11:27[2]
Krijn Vlaar
LAGLagaLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:31[2]
Djura Sjoerds
PELPelargos/Laga/Asopos de VlietLDEj 4*voorwedstrijd 3za 11:39[2]
Yentl Witte
PELPelargos/LagaDEj 4+voorwedstrijdza 11:55[1]
Mayon van t Westeinde
LAGLagaHEj 4+voorwedstrijd 2za 12:03[5]
Jens Schout
LAGJitske WeersmaDG 1xvoorwedstrijd 1za 12:07[5]
Laga
LAGWouter van der MeerHG 1xvoorwedstrijd 3za 12:23[2]
Laga 1
LAGDaan Vos de WaelHG 1xvoorwedstrijd 3za 12:23[6]
Laga 2
LAGLagaDEj 8+B-finaleza 15:30[5]
Nienke van Dok
LAGLagaHEj 8+A-finaleza 15:45[4]
Aldo Pantano
LAGLagaLHEj 8+A-finaleza 15:55[1]
Krijn Vlaar
LAGLagaLDEj 4*B-finaleza 16:00[3]
Djura Sjoerds
PELPelargos/LagaDEj 4+A-finaleza 16:30[5]
Mayon van t Westeinde
LAGLagaHEj 4+A-finaleza 16:35[5]
Jens Schout
LAGLagaHG 4-A-finaleza 16:45[5]
Koen de Koningh
LAGJitske WeersmaDG 1xA-finaleza 16:50[5]
Laga
LAGWouter van der MeerHG 1xA-finaleza 17:00[3]
Laga 1
LAGCasper Pronk Van HoogeveenLHG 1xA-finaleza 17:05[3]
Laga

zondag

24 april 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAGWillemijn MulderDSB 1xhalve-finale 2zo 08:25[3]
Laga 1 (SB)
LAGLaga 1HE 2-halve-finale 1zo 08:30[1]
Menno Bezema
LAGLaga 2HE 2-halve-finale 1zo 08:30[6]
Paolo Pantano
LAGLaga (SB)HSB 2-halve-finale 2zo 08:35[4]
Daan van der Hoeven
LAGTristan SteegmanHE 1xhalve-finale 2zo 08:55[6]
Laga 4
LAGLagaHB 8+voorwedstrijd 3zo 09:55[5]
Aldo Pantano
LAGLagaDB 8+voorwedstrijd 3zo 10:10[3]
Nienke van Dok
PROProteus-Eretes/Skadi/LagaLHB 8+voorwedstrijd 1zo 10:15[3]
Willem van den Brink
LAGLagaLDB 4*voorwedstrijd 2zo 10:45[1]
Djura Sjoerds
LAGLagaHB 4+voorwedstrijd 2zo 11:00[6]
Jens Schout
LAGNissy WieniaDB 1xvoorwedstrijd 1zo 11:30[1]
Laga 1
LAGJitske WeersmaDB 1xvoorwedstrijd 2zo 11:35[3]
Laga 2
LAGLotte JansenDSB 1xD-finalezo 12:05[2]
Laga 2 (SB)
LAGBart RooversHE 1xD-finalezo 12:35[2]
Laga 3
LAGSjoerd ScheperHSB 1xC-finalezo 12:40[6]
Laga (SB)
LAGPim KloetLHSB 1xD-finalezo 12:45[4]
Laga 2 (SB)
LAGJurgen van der HoornLHSB 1xC-finalezo 12:50[4]
Laga 1 (SB)
LAGNiels van VlietLHE 1xC-finalezo 12:50[5]
Laga
LAGLagaHG 4-A-finalezo 13:50[4]
Koen de Koningh
LAGLagaDB 8+A-finalezo 14:05[7]
Nienke van Dok
LAGLagaLDB 4*A-finalezo 14:15[6]
Djura Sjoerds
LAGWillemijn MulderDSB 1xB-finalezo 15:00[2]
Laga 1 (SB)
LAGLaga (SB)HSB 2-B-finalezo 15:15[2]
Daan van der Hoeven
LAGLaga 2HE 2-B-finalezo 15:15[5]
Paolo Pantano
LAGLaga 1HE 2-A-finalezo 15:20[3]
Menno Bezema
LAGTristan SteegmanHE 1xB-finalezo 15:45[7]
Laga 4
LAGJitske WeersmaDB 1xA-finalezo 17:10[6]
Laga 2
LAGFlorine VermeerLDB 1xA-finalezo 17:15[2]
Laga
LAGCasper Pronk Van HoogeveenLHB 1xA-finalezo 17:35[5]
Laga
LAGLaga 2HE 8+A-finalezo 17:55[2]
Krijn Vlaar
LAGLaga 1HE 8+A-finalezo 17:55[4]
Koen de Koningh
SKOSkøll/Njord/Laga/Thêta/Triton/NereusHE 8+A-finalezo 17:55[5]
Guillaume Krommenhoek
NERNereus/Phocas/Laga/Aegir/SkøllHE 8+A-finalezo 17:55[6]
Nelson Ritsema