@ Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein
inschrijvingen
loting
uitslagen
live
matrix
per veld
per race
per vereniging
zaterdag
17 april 2021
nr.
ploeg
slag
veld
race
baan
tijd
pos.
SPA
7
Robbe Mourits
J18 1x
time-trial
08:17,51
12e
Spaarne 1
ORC
52
Orca 2
HSB 2-
time-trial
07:54,93
24e
Niek Lieon
ORC
69
Orca 1
HSB 2-
time-trial
07:48,80
23e
Mart Boersma
SPA
Robbe Mourits
J18 1x
kwart-finale 4
[3]
08:39,46
1e
Spaarne 1
SKO
104
Joris Moerman
HE 1x
time-trial
07:49,99
17e
Skøll 4
ORC
107
Douwe Rietveld
HE 1x
time-trial
07:53,94
26e
Orca
SKO
110
Job Huigsloot
HE 1x
time-trial
07:29,60
1e
Skøll 3
SKO
84
Brecht van Kuijk
HE 1x
time-trial
07:39,03
4e
Skøll 1 [P]
SKO
86
Obbe Tibben
HE 1x
time-trial
07:41,53
5e
Skøll 6 [P]
SKO
87
Lennart van Lierop
HE 1x
time-trial
07:38,79
3e
Skøll 2 [P]
SKO
89
Joost Schwarz
HSB 1x
time-trial
08:14,66
37e
Skøll
ORC
Orca 2
HSB 2-
kwart-finale 1
[2]
08:15,54
6e
Niek Lieon
ORC
Orca 1
HSB 2-
kwart-finale 2
[7]
08:05,91
6e
Mart Boersma
SKO
Joost Schwarz
HSB 1x
G-finale
[5]
08:34,48
2e
Skøll
ORC
Douwe Rietveld
HE 1x
E-finale
[4]
08:32,48
4e
Orca
SKO
Joris Moerman
HE 1x
kwart-finale 1
[2]
08:10,40
2e
Skøll 4
SKO
Job Huigsloot
HE 1x
kwart-finale 1
[4]
08:08,64
1e
Skøll 3
SKO
Lennart van Lierop
HE 1x
kwart-finale 3
[5]
08:06,35
1e
Skøll 2 [P]
SKO
Brecht van Kuijk
HE 1x
kwart-finale 4
[4]
08:07,63
1e
Skøll 1 [P]
SKO
Obbe Tibben
HE 1x
kwart-finale 4
[5]
08:12,66
2e
Skøll 6 [P]
SKO
190
Lina Dokter
DE 1x
time-trial
09:00,09
19e
Skøll 2
SKO
196
Luka van der Zwan
DE 1x
time-trial
08:45,28
10e
Skøll 1
SKO
205
Arlette Roos
DSB 1x
time-trial
09:00,32
21e
Skøll
SKO
Luka van der Zwan
DE 1x
kwart-finale 2
[4]
09:50,30
3e
Skøll 1
SKO
Lina Dokter
DE 1x
kwart-finale 3
[3]
10:01,14
4e
Skøll 2
SKO
Arlette Roos
DSB 1x
kwart-finale 4
[8]
10:27,43
5e
Skøll
SKO
221
David Kampman
LHE 1x
time-trial
08:06,22
1e
Skøll [P]
ORC
224
Vincent Goris
LHE 1x
time-trial
08:46,12
25e
Orca 1 [P]
ORC
230
Pelle Laken
LHE 1x
time-trial
09:13,44
33e
Orca 3
ORC
233
Kai Mos
LHE 1x
time-trial
08:46,47
26e
Orca 4
ORC
248
Niels Kanters
LHE 1x
time-trial
08:32,68
13e
Orca 2
SKO
257
Joost van Asperen
LHSB 1x
time-trial
08:36,69
21e
Skøll 1
ORC
273
Tosca Kettler
LDE 1x
time-trial
09:32,08
4e
Orca 1 [P]
ORC
285
Anne Wouda
LDE 1x
time-trial
10:47,91
32e
Orca 4
SKO
290
Maud Joosstens
LDE 1x
time-trial
09:26,03
3e
Skøll
ORC
296
Jonna van Mourik
LDE 1x
time-trial
10:06,98
22e
Orca 2
ORC
301
Willemijn Winters
LDE 1x
time-trial
10:10,23
23e
Orca 3
SKO
311
Skøll [P]
DE 2-
time-trial
09:03,89
8e
Ashley Rijst
ORC
315
Orca 2
DE 2-
time-trial
08:44,24
2e
Wia Ruiter
ORC
317
Orca 1
DE 2-
time-trial
08:46,74
4e
Lisanne van der Lelij
ORC
Pelle Laken
LHE 1x
F-finale
[5]
10:01,21
4e
Orca 3
ORC
Kai Mos
LHE 1x
E-finale
[4]
09:07,30
2e
Orca 4
SKO
David Kampman
LHE 1x
kwart-finale 1
[3]
08:38,70
1e
Skøll [P]
ORC
Niels Kanters
LHE 1x
kwart-finale 4
[6]
09:12,34
4e
Orca 2
SKO
Joost van Asperen
LHSB 1x
kwart-finale 4
[8]
09:15,46
6e
Skøll 1
ORC
Anne Wouda
LDE 1x
F-finale
[8]
11:32,41
1e
Orca 4
ORC
Willemijn Winters
LDE 1x
kwart-finale 2
[8]
11:20,67
6e
Orca 3
SKO
Maud Joosstens
LDE 1x
kwart-finale 3
[3]
10:22,19
2e
Skøll
ORC
Jonna van Mourik
LDE 1x
kwart-finale 3
[8]
10:56,07
5e
Orca 2
ORC
Tosca Kettler
LDE 1x
kwart-finale 4
[3]
10:02,41
1e
Orca 1 [P]
zondag
18 april 2021
nr.
ploeg
slag
veld
race
baan
tijd
pos.
SPA
Robbe Mourits
J18 1x
halve-finale 2
[5]
07:43,49
3e
Spaarne 1
SKO
Brecht van Kuijk
HE 1x
halve-finale 1
[4]
07:23,77
1e
Skøll 1 [P]
SKO
Job Huigsloot
HE 1x
halve-finale 1
[5]
07:25,91
2e
Skøll 3
SKO
Joris Moerman
HE 1x
halve-finale 2
[3]
07:28,21
5e
Skøll 4
SKO
Lennart van Lierop
HE 1x
halve-finale 2
[5]
07:19,77
1e
Skøll 2 [P]
SKO
Obbe Tibben
HE 1x
halve-finale 2
[6]
07:22,76
3e
Skøll 6 [P]
ORC
Orca 1
HSB 2-
D-finale
[3]
07:20,39
3e
Mart Boersma
ORC
Orca 2
HSB 2-
D-finale
[8]
07:32,84
6e
Niek Lieon
SPA
Robbe Mourits
J18 1x
A-finale
[8]
07:42,45
4e
Spaarne 1
SKO
Joris Moerman
HE 1x
B-finale
[7]
07:38,17
6e
Skøll 4
SKO
Obbe Tibben
HE 1x
A-finale
[3]
07:33,93
6e
Skøll 6 [P]
SKO
Job Huigsloot
HE 1x
A-finale
[4]
07:27,98
4e
Skøll 3
SKO
Lennart van Lierop
HE 1x
A-finale
[5]
07:19,16
1e
Skøll 2 [P]
SKO
Brecht van Kuijk
HE 1x
A-finale
[6]
07:24,64
3e
Skøll 1 [P]
SKO
Luka van der Zwan
DE 1x
halve-finale 2
[8]
08:54,48
6e
Skøll 1
SKO
David Kampman
LHE 1x
halve-finale 1
[5]
07:48,32
2e
Skøll [P]
SKO
Maud Joosstens
LDE 1x
halve-finale 1
[4]
08:39,84
4e
Skøll
ORC
Tosca Kettler
LDE 1x
halve-finale 1
[6]
08:28,33
2e
Orca 1 [P]
SKO
Skøll [P]
DE 2-
halve-finale 1
[4]
07:54,04
2e
Ashley Rijst
ORC
Orca 1
DE 2-
halve-finale 1
[5]
08:02,95
4e
Lisanne van der Lelij
ORC
Orca 2
DE 2-
halve-finale 2
[6]
07:57,55
1e
Wia Ruiter
SKO
Arlette Roos
DSB 1x
D-finale
[6]
08:48,61
2e
Skøll
SKO
Lina Dokter
DE 1x
C-finale
[5]
08:45,98
2e
Skøll 2
SKO
Joost van Asperen
LHSB 1x
D-finale
[7]
08:03,56
2e
Skøll 1
ORC
Niels Kanters
LHE 1x
C-finale
[6]
08:10,58
6e
Orca 2
ORC
Willemijn Winters
LDE 1x
D-finale
[8]
09:08,29
4e
Orca 3
ORC
Jonna van Mourik
LDE 1x
C-finale
[8]
08:56,97
4e
Orca 2
SKO
David Kampman
LHE 1x
A-finale
[5]
07:48,75
4e
Skøll [P]
SKO
Maud Joosstens
LDE 1x
B-finale
[4]
08:43,52
2e
Skøll
ORC
Tosca Kettler
LDE 1x
A-finale
[6]
08:30,73
4e
Orca 1 [P]
ORC
Orca 1
DE 2-
B-finale
[5]
08:14,87
1e
Lisanne van der Lelij
ORC
Orca 2
DE 2-
A-finale
[4]
08:11,86
1e
Wia Ruiter
SKO
Skøll [P]
DE 2-
A-finale
[5]
08:12,02
2e
Ashley Rijst
SKO
Luka van der Zwan
DE 1x
B-finale
[8]
08:53,20
5e
Skøll 1
Probeer nu de beta versie van onze
nieuwe regatta site
!