[009] DE 1x (Nederlands Kampioenschap) time-trial

24 tijdsnelsten => KF, 25 - 30 => FE, 31 - 36 => FF, 37 - 42 => FG

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummernummer400m900m
interval
1400m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCInge JanssenDE 1x174--18:47,53(34)06:11,87(1)08:22,70(1)KF
 Orca [P]-12:35,6602:10,83
2.THELisa ScheenaardDE 1x172--04:51,31(30)06:15,39(2)08:25,04(2)KF
 Thêta [P]01:24,0802:09,65+2,34
3.EURMinke HolleboomDE 1x177--04:04,93(3)06:18,20(3)08:31,13(3)KF
 Euros [P]02:13,2702:12,93+8,43
4.LAGTessa DullemansDE 1x173--13:46,74(33)06:19,01(4)08:31,30(4)KF
 Laga 3 [P]-07:27,7302:12,29+8,60
5.NJOLisa BruijnincxDSB 1x176--04:05,55(6)06:20,47(6)08:33,69(5)KF
 Njord 1 [P]02:14,9202:13,22+10,99
6.SKALisanne BrandsmaDE 1x178--04:05,25(5)06:19,22(5)08:36,23(6)KF
 Skadi 1 [P]02:13,9702:17,01+13,53
7.NERBente PaulisDE 1x175--04:07,89(8)06:24,10(8)08:37,74(7)KF
 Nereus 1 [P]02:16,2102:13,64+15,04
8.NJOMargot LeeuwenburghDE 1x191--04:06,00(7)06:23,87(7)08:41,98(8)KF
 Njord02:17,8702:18,11+19,28
9.SKAVienna van NiersenDSB 1x201--04:00,81(1)06:27,38(10)08:44,17(9)KF
 Skadi 102:26,5702:16,79+21,47
10.SKOLuka van der ZwanDE 1x196--04:03,97(2)06:24,10(8)08:45,28(10)KF
 Skøll 102:20,1302:21,18+22,58
11.SKACarlijn HutterDE 1x180--04:15,77(15)06:30,10(13)08:45,71(11)KF
 Skadi 202:14,3302:15,61+23,01
12.PROIngmar VisserDE 1x206--04:14,37(13)06:34,91(17)08:47,63(12)KF
 Proteus 102:20,5402:12,72+24,93
13.MAANina LoosDE 1x184--04:10,81(10)06:29,25(11)08:49,29(13)KF
 Maas02:18,4402:20,04+26,59
14.PONJoyline MudDE 1x188--04:11,21(11)06:32,06(14)08:51,32(14)KF
 Pontos02:20,8502:19,26+28,62
15.PROAnnelouk van MierloDE 1x179--04:17,07(18)06:33,94(16)08:54,98(15)KF
 Proteus 302:16,8702:21,04+32,28
16.PROAmber StienstraDE 1x187--04:08,58(9)06:29,74(12)08:58,01(16)KF
 Proteus 202:21,1602:28,27+35,31
17.NERYumiko Van DiestDE 1x199--04:05,13(4)06:32,35(15)08:58,20(17)KF
 Nereus 302:27,2202:25,85+35,50
18.WETRosalie TorensmaDE 1x208----06:41,67(23)08:59,54(18)KF
 Wetterwille02:17,87+36,84
19.SKOLina DokterDE 1x190--04:13,66(12)06:36,72(18)09:00,09(19)KF
 Skøll 202:23,0602:23,37+37,39
20.ASOSanne DijkstraDE 1x183--04:17,71(21)06:38,98(20)09:00,20(20)KF
 Asopos 102:21,2702:21,22+37,50
21.SKOArlette RoosDSB 1x205--04:16,51(17)06:41,58(22)09:00,32(21)KF
 Skøll02:25,0702:18,74+37,62
22.AEGOrren SmedingDSB 1x186--04:15,67(14)06:38,22(19)09:01,39(22)KF
 Aegir 102:22,5502:23,17+38,69
23.BEARoos RooijakkersDE 1x207--04:23,03(26)06:46,19(29)09:02,88(23)KF
 Beatrix02:23,1602:16,69+40,18
24.OKERosemarijn PruijsDE 1x182--04:23,86(27)06:45,65(27)09:04,48(24)KF
 Okeanos02:21,7902:18,83+41,78
25.LAGWillemijn MulderDSB 1x200--05:12,24(31)06:44,66(26)09:05,91(25)FE
 Laga01:32,4202:21,25+43,21
26.THEMarleen JanssenDSB 1x192--04:17,26(20)06:40,63(21)09:06,14(26)FE
 Thêta 102:23,3702:25,51+43,44
27.SKAPhilipa MosDSB 1x193--04:19,24(22)06:43,91(25)09:08,67(27)FE
 Skadi 202:24,6702:24,76+45,97
28.AEGHannah van der SluijsDSB 1x185--04:22,18(23)06:45,69(28)09:10,59(28)FE
 Aegir 202:23,5102:24,90+47,89
29.LAGMarjolein ScheffersDE 1x195--05:58,37(32)06:42,62(24)09:12,06(29)FE
 Laga 200:44,2502:29,44+49,36
30.LAGMirte HuismanDE 1x202----06:54,43(34)09:13,53(30)FE
 Laga 102:19,10+50,83
31.PROMarije IJpmaDSB 1x204--04:22,18(23)06:53,25(33)09:13,69(31)FF
 Proteus 302:31,0702:20,44+50,99
32.NJOJody de JongDSB 1x181--04:29,20(28)06:52,12(32)09:16,63(32)FF
 Njord 202:22,9202:24,51+53,93
33.ASODjoeke LammerseDSB 1x203--04:17,12(19)06:51,28(31)09:23,03(33)FF
 Asopos02:34,1602:31,75+1:00,33
34.PROEvie RademakerDSB 1x197--04:16,32(16)06:49,78(30)09:23,66(34)FF
 Proteus 102:33,4602:33,88+1:00,96
35.ASOFrederike MooijDE 1x194--04:22,72(25)06:56,83(35)09:29,79(35)FF
 Asopos 202:34,1102:32,96+1:07,09
36.GYAAlex ToonenDSB 1x189--04:36,89(29)07:10,70(36)09:41,21(36)FF
 Gyas02:33,8102:30,51+1:18,51

za 15:45 - race 132 - [009] DE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCInge JanssenDE 1x[5]02:28,30(2)04:54,34(2)07:24,55(1)09:48,86(1)HF
 Orca [P]02:26,0402:30,2102:24,31
2.SKAVienna van NiersenDSB 1x[4]02:24,59(1)04:53,61(1)07:26,55(2)09:50,94(2)HF
 Skadi 102:29,0202:32,9402:24,39+2,08
3.NJOMargot LeeuwenburghDE 1x[6]02:35,17(4)05:06,67(4)07:39,51(4)09:58,67(3)HF
 Njord02:31,5002:32,8402:19,16+9,81
4.NERYumiko Van DiestDE 1x[3]02:30,98(3)05:04,63(3)07:38,56(3)10:05,74(4)FC
 Nereus 302:33,6502:33,9302:27,18+16,88
5.PROAmber StienstraDE 1x[7]02:42,04(5)05:21,11(5)08:01,22(5)10:32,98(5)FD
 Proteus 202:39,0702:40,1102:31,76+44,12
6.OKERosemarijn PruijsDE 1x[8]02:50,89(6)05:54,04(6)08:29,63(6)11:01,27(6)FD
 Okeanos03:03,1502:35,5902:31,64+1:12,41

za 15:50 - race 133 - [009] DE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.THELisa ScheenaardDE 1x[5]02:28,87(3)--07:21,97(2)09:41,67(1)HF
 Thêta [P]02:19,70
2.NERBente PaulisDE 1x[6]02:23,67(1)04:54,35(1)07:21,17(1)09:44,90(2)HF
 Nereus 1 [P]02:30,6802:26,8202:23,73+3,23
3.SKOLuka van der ZwanDE 1x[4]02:24,91(2)04:55,29(2)07:25,64(3)09:50,30(3)HF
 Skøll 102:30,3802:30,3502:24,66+8,63
4.PROAnnelouk van MierloDE 1x[7]02:30,40(4)--07:40,96(4)10:09,09(4)FC
 Proteus 302:28,13+27,42
5.WETRosalie TorensmaDE 1x[3]02:43,71(6)05:21,54(4)07:54,36(5)10:14,67(5)FC
 Wetterwille02:37,8302:32,8202:20,31+33,00
6.BEARoos RooijakkersDE 1x[8]02:37,75(5)05:20,41(3)07:57,38(6)10:25,06(6)FD
 Beatrix02:42,6602:36,9702:27,68+43,39

za 15:55 - race 134 - [009] DE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.EURMinke HolleboomDE 1x[5]02:21,78(1)04:49,39(1)07:17,59(1)09:43,52(1)HF
 Euros [P]02:27,6102:28,2002:25,93
2.SKALisanne BrandsmaDE 1x[6]02:23,69(2)04:49,62(2)07:19,45(2)09:47,36(2)HF
 Skadi 1 [P]02:25,9302:29,8302:27,91+3,84
3.SKACarlijn HutterDE 1x[4]02:29,90(4)04:59,18(3)07:32,75(3)09:59,57(3)HF
 Skadi 202:29,2802:33,5702:26,82+16,05
4.SKOLina DokterDE 1x[3]02:30,52(5)05:03,28(5)07:35,51(4)10:01,14(4)FC
 Skøll 202:32,7602:32,2302:25,63+17,62
5.PONJoyline MudDE 1x[7]02:29,39(3)05:01,92(4)07:37,42(5)10:08,33(5)FC
 Pontos02:32,5302:35,5002:30,91+24,81
6.AEGOrren SmedingDSB 1x[8]02:33,99(6)05:14,85(6)08:01,35(6)10:37,64(6)FD
 Aegir 102:40,8602:46,5002:36,29+54,12

za 16:00 - race 135 - [009] DE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC, overige => FD

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.NJOLisa BruijnincxDSB 1x[6]--04:49,03(1)07:18,56(1)09:46,68(1)HF
 Njord 1 [P]02:29,5302:28,12
2.LAGTessa DullemansDE 1x[5]--04:55,78(2)07:26,70(2)09:52,69(2)HF
 Laga 3 [P]02:30,9202:25,99+6,01
3.PROIngmar VisserDE 1x[4]--04:59,19(3)07:31,22(3)09:54,31(3)HF
 Proteus 102:32,0302:23,09+7,63
4.ASOSanne DijkstraDE 1x[3]--05:08,96(4)07:47,03(4)10:20,44(4)FC
 Asopos 102:38,0702:33,41+33,76
5.SKOArlette RoosDSB 1x[8]--05:15,90(5)07:56,54(5)10:27,43(5)FD
 Skøll02:40,6402:30,89+40,75
MAANina LoosDE 1x[7]------niet gefinisht
 Maas

zo 14:24 - race 221 - [009] DE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCInge JanssenDE 1x[6]01:56,78(1)04:00,65(1)06:06,41(1)08:13,73(1)FA
 Orca [P]02:03,8702:05,7602:07,32
2.EURMinke HolleboomDE 1x[5]01:59,40(3)04:03,17(3)06:09,28(2)08:15,12(2)FA
 Euros [P]02:03,7702:06,1102:05,84+1,39
3.NERBente PaulisDE 1x[4]02:00,90(4)04:04,79(4)06:09,28(2)08:16,32(3)FA
 Nereus 1 [P]02:03,8902:04,4902:07,04+2,59
4.LAGTessa DullemansDE 1x[7]01:57,19(2)04:02,12(2)06:09,96(4)08:18,24(4)FB
 Laga 3 [P]02:04,9302:07,8402:08,28+4,51
5.PROIngmar VisserDE 1x[8]02:03,94(6)04:10,69(5)06:19,62(5)08:27,36(5)FB
 Proteus 102:06,7502:08,9302:07,74+13,63
6.NJOMargot LeeuwenburghDE 1x[3]02:03,51(5)04:11,94(6)06:23,19(6)08:37,57(6)FB
 Njord02:08,4302:11,2502:14,38+23,84

zo 14:30 - race 222 - [009] DE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.THELisa ScheenaardDE 1x[5]02:04,10(2)04:11,58(1)06:22,56(1)08:33,35(1)FA
 Thêta [P]02:07,4802:10,9802:10,79
2.NJOLisa BruijnincxDSB 1x[6]02:03,21(1)04:14,27(2)06:26,76(2)08:35,49(2)FA
 Njord 1 [P]02:11,0602:12,4902:08,73+2,14
3.SKAVienna van NiersenDSB 1x[4]02:06,66(4)04:19,52(4)06:31,98(4)08:36,71(3)FA
 Skadi 102:12,8602:12,4602:04,73+3,36
4.SKALisanne BrandsmaDE 1x[7]02:05,07(3)04:16,66(3)06:29,94(3)08:37,93(4)FB
 Skadi 1 [P]02:11,5902:13,2802:07,99+4,58
5.SKACarlijn HutterDE 1x[3]02:13,27(6)04:25,68(5)06:42,16(6)08:49,30(5)FB
 Skadi 202:12,4102:16,4802:07,14+15,95
6.SKOLuka van der ZwanDE 1x[8]02:09,99(5)04:26,02(6)06:39,19(5)08:54,48(6)FB
 Skøll 102:16,0302:13,1702:15,29+21,13

za 15:35 - race 130 - [009] DE 1x F-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.PROMarije IJpmaDSB 1x[5]02:34,02(2)05:10,25(2)07:43,03(2)10:11,07(1)
 Proteus 302:36,2302:32,7802:28,04
2.ASODjoeke LammerseDSB 1x[4]02:29,32(1)05:05,44(1)07:40,22(1)10:12,70(2)
 Asopos02:36,1202:34,7802:32,48+1,63
3.NJOJody de JongDSB 1x[6]02:39,59(3)05:22,34(4)07:58,66(4)10:33,37(3)
 Njord 202:42,7502:36,3202:34,71+22,30
4.ASOFrederike MooijDE 1x[3]02:41,53(4)05:19,62(3)07:58,11(3)10:39,79(4)
 Asopos 202:38,0902:38,4902:41,68+28,72
5.PROEvie RademakerDSB 1x[7]02:44,64(5)05:32,48(5)08:15,55(5)11:00,07(5)
 Proteus 102:47,8402:43,0702:44,52+49,00
6.GYAAlex ToonenDSB 1x[8]03:01,60(6)06:05,44(6)09:03,07(6)11:55,57(6)
 Gyas03:03,8402:57,6302:52,50+1:44,50

za 15:40 - race 131 - [009] DE 1x E-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.AEGHannah van der SluijsDSB 1x[4]02:28,36(1)05:13,19(1)07:52,94(1)10:29,94(1)
 Aegir 202:44,8302:39,7502:37,00
2.SKAPhilipa MosDSB 1x[7]02:42,81(5)05:31,03(5)08:06,88(2)10:42,62(2)
 Skadi 202:48,2202:35,8502:35,74+12,68
3.THEMarleen JanssenDSB 1x[5]02:36,68(3)05:23,03(2)08:10,23(4)10:46,26(3)
 Thêta 102:46,3502:47,2002:36,03+16,32
4.LAGMarjolein ScheffersDE 1x[8]02:34,60(2)05:25,04(3)08:08,92(3)10:47,26(4)
 Laga 202:50,4402:43,8802:38,34+17,32
5.LAGWillemijn MulderDSB 1x[6]02:41,96(4)05:25,51(4)08:17,46(5)10:50,11(5)
 Laga02:43,5502:51,9502:32,65+20,17
6.LAGMirte HuismanDE 1x[3]02:57,87(6)05:51,03(6)08:38,35(6)11:08,74(6)
 Laga 102:53,1602:47,3202:30,39+38,80

zo 15:24 - race 231 - [009] DE 1x D-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.BEARoos RooijakkersDE 1x[3]02:06,94(5)04:19,54(1)06:32,48(1)08:42,11(1)
 Beatrix02:12,6002:12,9402:09,63
2.SKOArlette RoosDSB 1x[6]02:03,94(1)04:20,55(3)06:36,57(4)08:48,61(2)
 Skøll02:16,6102:16,0202:12,04+6,50
3.OKERosemarijn PruijsDE 1x[4]02:05,53(3)04:19,96(2)06:36,26(2)08:48,91(3)
 Okeanos02:14,4302:16,3002:12,65+6,80
4.PROAmber StienstraDE 1x[5]02:04,69(2)04:21,08(4)06:36,26(2)08:49,73(4)
 Proteus 202:16,3902:15,1802:13,47+7,62
5.AEGOrren SmedingDSB 1x[7]02:06,19(4)04:21,84(5)06:39,45(5)08:53,14(5)
 Aegir 102:15,6502:17,6102:13,69+11,03

zo 15:30 - race 232 - [009] DE 1x C-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.WETRosalie TorensmaDE 1x[8]02:06,79(6)04:18,00(1)06:30,08(1)08:43,03(1)
 Wetterwille02:11,2102:12,0802:12,95
2.SKOLina DokterDE 1x[5]02:06,31(5)04:19,80(2)06:33,62(2)08:45,98(2)
 Skøll 202:13,4902:13,8202:12,36+2,95
3.PROAnnelouk van MierloDE 1x[7]02:05,55(2)04:21,04(3)06:34,47(3)08:46,97(3)
 Proteus 302:15,4902:13,4302:12,50+3,94
4.NERYumiko Van DiestDE 1x[4]02:05,93(3)04:22,13(4)06:34,47(3)08:47,34(4)
 Nereus 302:16,2002:12,3402:12,87+4,31
5.PONJoyline MudDE 1x[3]02:05,03(1)04:23,54(5)06:41,22(5)08:51,49(5)
 Pontos02:18,5102:17,6802:10,27+8,46
6.ASOSanne DijkstraDE 1x[6]02:05,93(3)04:26,98(6)06:49,92(6)09:12,82(6)
 Asopos 102:21,0502:22,9402:22,90+29,79

zo 17:00 - race 239 - [009] DE 1x B-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.LAGTessa DullemansDE 1x[3]02:04,23(1)04:14,39(1)06:27,00(1)08:38,86(1)
 Laga 3 [P]02:10,1602:12,6102:11,86
2.NJOMargot LeeuwenburghDE 1x[7]02:06,49(2)04:16,81(2)06:30,30(2)08:41,39(2)
 Njord02:10,3202:13,4902:11,09+2,53
3.PROIngmar VisserDE 1x[6]02:08,54(4)04:22,12(4)06:37,35(4)08:48,87(3)
 Proteus 102:13,5802:15,2302:11,52+10,01
4.SKALisanne BrandsmaDE 1x[4]02:07,56(3)04:19,70(3)06:36,25(3)08:52,76(4)
 Skadi 1 [P]02:12,1402:16,5502:16,51+13,90
5.SKOLuka van der ZwanDE 1x[8]02:11,23(6)04:24,89(5)06:39,72(5)08:53,20(5)
 Skøll 102:13,6602:14,8302:13,48+14,34
6.SKACarlijn HutterDE 1x[5]02:10,93(5)04:24,89(5)06:42,76(6)09:05,34(6)
 Skadi 202:13,9602:17,8702:22,58+26,48

zo 17:06 - race 240 - [009] DE 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
wedstrijdnummerbaan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.THELisa ScheenaardDE 1x[4]02:02,49(1)04:10,81(1)06:21,20(1)08:30,05(1)
 Thêta [P]02:08,3202:10,3902:08,85
2.ORCInge JanssenDE 1x[3]02:02,91(2)04:14,47(2)06:27,82(2)08:37,03(2)
 Orca [P]02:11,5602:13,3502:09,21+6,98
3.NJOLisa BruijnincxDSB 1x[5]02:04,77(3)04:17,53(3)06:31,25(3)08:39,68(3)
 Njord 1 [P]02:12,7602:13,7202:08,43+9,63
4.EURMinke HolleboomDE 1x[6]02:05,15(4)04:18,21(4)06:31,25(3)08:43,19(4)
 Euros [P]02:13,0602:13,0402:11,94+13,14
5.NERBente PaulisDE 1x[8]02:09,21(6)04:19,30(5)06:32,96(5)08:45,72(5)
 Nereus 1 [P]02:10,0902:13,6602:12,76+15,67
6.SKAVienna van NiersenDSB 1x[7]02:06,06(5)04:26,87(6)06:46,17(6)09:00,47(6)
 Skadi 102:20,8102:19,3002:14,30+30,42