Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 19:35 - race 110 - [016] J18 1x time-trial

24 tijdsnelsten => KF

codeploeg
slag
nummer
SPASpaarne 1 (p1)[216]
 Wietse Morreau
SPASpaarne 2 (p2)[217]
 Joost Schwarz
HOOHoop 2 (p3)[218]
 Melle Delfgaauw
WILWillem III 3 (p4)[219]
 David van Velden
LEYLeythe 1 (p5)[220]
 Alexander Suyver
WILWillem III 4 (p6)[221]
 Sjoerd Scheper
WILWillem III 1 (p7)[222]
 Willem Stoop
LEYLeythe 3 (p9)[223]
 Jaap Noordman
LEYLeythe 5 (p10)[224]
 Ruben Kouwenhoven
VIKViking 1 (p11)[225]
 Jelmer Bennema
EEMEem 1 (p12)[226]
 David Laseur
WILWillem III 5 (p13)[227]
 Hidde Lycklama
LEYLeythe 2 (p14)[228]
 Martijn Oortwijn
JASJason 1 (p15)[229]
 Robert Pluymert
SPASpaarne 3 (p16)[230]
 Guus Mollee
LEYLeythe 4 (p17)[231]
 Douwe Ruttenberg
WILWillem III 6 (p18)[232]
 Arno Mulder
HERHertog (p19)[233]
 Julius van Hulst
HUNHunze 1 (p20)[234]
 Felix Mebius
EEMEem 2 (p21)[235]
 Bas In 't Velt
JASJason 2 (p22)[236]
 Nikolai van den Dungen
MAAMaas 1 (p23)[237]
 Jip Uiters
WILWillem III 7 (p25)[239]
 Bouke Hoekstra
WILWillem III 8 (p26)[240]
 Joost van Asperen
HOOHoop 1 (p27)[241]
 Lancelot Bloemen
SPASpaarne 5 (p28)[242]
 Daan van der Hoeven
RICRIC 2 (p29)[243]
 Martijn Ronk
AMSAmstel 1 (p30)[244]
 Syb Andringa
TROTromp (p31)[245]
 Jorrit Heddema
SPASpaarne 4 (p32)[246]
 Tomba Morreau
HEMHemus 2 (p33)[247]
 Bart van Delden
WILWillem III 9[248]
 Luca Perotti
SWBSir W Borlase's GS BC[249]
 Norbert Bolier
DDSDDS 2[250]
 Quintus Dingeldein
HEMHemus 3[251]
 Jens van Brakel
VIKViking 2[252]
 Pepijn Reyn
PAMPampus[253]
 Wart Stor
AMYAmycus[254]
 Merijn van der Worp
RICRIC 3[255]
 Enno van Lingen
SPASpaarne 6[256]
 Julius Rupert
ARCARC[257]
 Pim Kloet
WILWillem III 2[258]
 Jaap Worm
DDSDDS 1[259]
 Joost Magermans
NAUNautilus 2[260]
 Tygo Rompa
WETWetterwille[261]
 Bauke van Breukelen
RICRIC 1[262]
 Aldo Pantano
PONPontos[263]
 Tom Puijpe
MAAMaas 2[264]
 Luc Willemsen
VIKViking 3[265]
 Pepijn van de Velde
AMSAmstel 2[266]
 Connor van Rooij
HOOHoop 3[267]
 Severin Broekman
MAAMaas 3[268]
 Floris Wassing
NAANaarden 1[269]
 Thyme Koudijs
NAANaarden 2[270]
 Casper Pronk van Hoogeveen
MWCMaastrichtsche[271]
 Max Wijnand
HEMHemus 1[272]
 Mees Buiskool

za 11:35 - race 244 - [016] J18 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]LEYLeythe 4 (p17)
 Douwe Ruttenberg
[2]HOOHoop 2 (p3)
 Melle Delfgaauw
[3]SPASpaarne 3 (p16)
 Guus Mollee
[4]WILWillem III 3 (p4)
 David van Velden
[5]SPASpaarne 4 (p32)
 Tomba Morreau
[6]SPASpaarne 6
 Julius Rupert

za 11:40 - race 245 - [016] J18 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]HOOHoop 1 (p27)
 Lancelot Bloemen
[2]WILWillem III 5 (p13)
 Hidde Lycklama
[3]ARCARC
 Pim Kloet
[4]SPASpaarne 1 (p1)
 Wietse Morreau
[5]VIKViking 1 (p11)
 Jelmer Bennema
[6]JASJason 1 (p15)
 Robert Pluymert

za 11:45 - race 246 - [016] J18 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]MAAMaas 1 (p23)
 Jip Uiters
[2]SPASpaarne 5 (p28)
 Daan van der Hoeven
[3]WILWillem III 1 (p7)
 Willem Stoop
[4]SPASpaarne 2 (p2)
 Joost Schwarz
[5]WILWillem III 6 (p18)
 Arno Mulder
[6]LEYLeythe 2 (p14)
 Martijn Oortwijn

za 11:50 - race 247 - [016] J18 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]WILWillem III 8 (p26)
 Joost van Asperen
[2]LEYLeythe 1 (p5)
 Alexander Suyver
[3]HUNHunze 1 (p20)
 Felix Mebius
[4]WILWillem III 4 (p6)
 Sjoerd Scheper
[5]EEMEem 1 (p12)
 David Laseur
[6]TROTromp (p31)
 Jorrit Heddema

za 16:40 - race 305 - [016] J18 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
[1]WILWillem III 4 (p6)
 Sjoerd Scheper
[2]WILWillem III 3 (p4)
 David van Velden
[3]WILWillem III 5 (p13)
 Hidde Lycklama
[4]SPASpaarne 2 (p2)
 Joost Schwarz
[5]SPASpaarne 3 (p16)
 Guus Mollee
[6]WILWillem III 6 (p18)
 Arno Mulder

za 16:45 - race 306 - [016] J18 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
[1]WILWillem III 1 (p7)
 Willem Stoop
[2]SPASpaarne 1 (p1)
 Wietse Morreau
[3]HUNHunze 1 (p20)
 Felix Mebius
[4]SPASpaarne 4 (p32)
 Tomba Morreau
[5]EEMEem 1 (p12)
 David Laseur
[6]HOOHoop 1 (p27)
 Lancelot Bloemen

zo 16:13 - race 494 - [016] J18 1x C-finale

baancodeploeg
slag
[1]VIKViking 1 (p11)
 Jelmer Bennema
[2]LEYLeythe 1 (p5)
 Alexander Suyver
[3]SPASpaarne 5 (p28)
 Daan van der Hoeven
[4]HOOHoop 2 (p3)
 Melle Delfgaauw
[5]LEYLeythe 2 (p14)
 Martijn Oortwijn
[6]JASJason 1 (p15)
 Robert Pluymert

zo 16:18 - race 495 - [016] J18 1x B-finale

baancodeploeg
slag
[1]SPASpaarne 4 (p32)
 Tomba Morreau
[2]SPASpaarne 3 (p16)
 Guus Mollee
[3]WILWillem III 5 (p13)
 Hidde Lycklama
[4]EEMEem 1 (p12)
 David Laseur
[5]HOOHoop 1 (p27)
 Lancelot Bloemen
[6]WILWillem III 6 (p18)
 Arno Mulder

zo 16:23 - race 496 - [016] J18 1x A-finale

baancodeploeg
slag
[1]WILWillem III 4 (p6)
 Sjoerd Scheper
[2]WILWillem III 1 (p7)
 Willem Stoop
[3]SPASpaarne 1 (p1)
 Wietse Morreau
[4]WILWillem III 3 (p4)
 David van Velden
[5]HUNHunze 1 (p20)
 Felix Mebius
[6]SPASpaarne 2 (p2)
 Joost Schwarz