Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPA38SpaarneM18 1xtime-trial09:03,9734e
Janna van Geest
SPA216Spaarne 1 (p1)J18 1xtime-trial07:05,912e
Wietse Morreau
SPA217Spaarne 2 (p2)J18 1xtime-trial07:06,853e
Joost Schwarz
SPA230Spaarne 3 (p16)J18 1xtime-trial07:13,388e
Guus Mollee
SPA242Spaarne 5 (p28)J18 1xtime-trial07:17,9314e
Daan van der Hoeven
SPA246Spaarne 4 (p32)J18 1xtime-trial07:15,699e
Tomba Morreau
SPA256Spaarne 6J18 1xtime-trial07:19,6917e
Julius Rupert
SPA273Spaarne 1 (p1)J16 1xtime-trial07:31,724e
Robbe Mourits
SPA292Spaarne 2J16 1xtime-trial08:12,0138e
Rombout Jansen
SPA293Spaarne 3J16 1xtime-trial07:58,4531e
Siem Leliveld

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPASpaarne/OssaM18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:29,871e
Amber Breed
SPASpaarneM18 2xvoorwedstrijd 3[3]08:44,744e
Roosmarijn Hanemaayer
SPASpaarne 3 (p16)J18 1xkwart-finale 1[3]08:17,573e
Guus Mollee
SPASpaarne 4 (p32)J18 1xkwart-finale 1[5]08:11,182e
Tomba Morreau
SPASpaarne 6J18 1xkwart-finale 1[6]08:28,596e
Julius Rupert
SPASpaarne 1 (p1)J18 1xkwart-finale 2[4]08:09,101e
Wietse Morreau
SPASpaarne 5 (p28)J18 1xkwart-finale 3[2]08:12,814e
Daan van der Hoeven
SPASpaarne 2 (p2)J18 1xkwart-finale 3[4]08:09,602e
Joost Schwarz
SPASpaarne 1 (p1)J16 1xkwart-finale 4[3]08:30,451e
Robbe Mourits
SPASpaarne 2J16 2xvoorwedstrijd 1[4]08:21,732e
Rombout Jansen
SPASpaarne 1J16 2xvoorwedstrijd 4[2]08:17,352e
Maarten Leegstra
SPASpaarne/OssaM18 2xA-finale[3]08:45,284e
Amber Breed
SPASpaarne 2 (p2)J18 1xhalve-finale 1[4]08:10,293e
Joost Schwarz
SPASpaarne 3 (p16)J18 1xhalve-finale 1[5]08:16,914e
Guus Mollee
SPASpaarne 1 (p1)J18 1xhalve-finale 2[2]07:51,532e
Wietse Morreau
SPASpaarne 4 (p32)J18 1xhalve-finale 2[4]08:11,864e
Tomba Morreau
SPASpaarne 1 (p1)J16 1xhalve-finale 1[1]08:05,291e
Robbe Mourits
SPASpaarne 1J16 2xA-finale[6]08:27,836e
Maarten Leegstra

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPASpaarneLDB 1xvoorwedstrijd 3[6]09:22,314e
Janna van Geest
SPASpaarneDG 2xvoorwedstrijd 2[2]08:45,225e
Roosmarijn Hanemaayer
SPASpaarneJ16 4*voorwedstrijd 2[4]07:58,074e
Rombout Jansen
SPASpaarne/OssaM18 4xA-finale[1]07:55,381e
Amber Breed
SPASpaarne 5 (p28)J18 1xC-finale[3]07:53,573e
Daan van der Hoeven
SPASpaarne 4 (p32)J18 1xB-finale[1]07:50,002e
Tomba Morreau
SPASpaarne 3 (p16)J18 1xB-finale[2]07:48,981e
Guus Mollee
SPASpaarne 1 (p1)J18 1xA-finale[3]07:43,253e
Wietse Morreau
SPASpaarne 2 (p2)J18 1xA-finale[6]07:57,136e
Joost Schwarz
SPASpaarne 1 (p1)J16 1xA-finale[1]07:47,401e
Robbe Mourits