Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

[016] J18 1x (Nederlands Kampioenschap)

codeoorsprongploeg
slag
AMSAmstelAmstel 1 (p30)
Syb Andringa
AMSAmstelAmstel 2
Connor van Rooij
AMYAmycusAmycus
Merijn van der Worp
ARCARCARC
Pim Kloet
DDSDDSDDS 1
Joost Magermans
DDSDDSDDS 2
Quintus Dingeldein
EEMEemEem 1 (p12)
David Laseur
EEMEemEem 2 (p21)
Bas In 't Velt
HEMHemusHemus 1
Mees Buiskool
HEMHemusHemus 2 (p33)
Bart van Delden
HEMHemusHemus 3
Jens van Brakel
HERHertogHertog (p19)
Julius van Hulst
HOOHoopHoop 1 (p27)
Lancelot Bloemen
HOOHoopHoop 2 (p3)
Melle Delfgaauw
HOOHoopHoop 3
Severin Broekman
HUNHunzeHunze 1 (p20)
Felix Mebius
JASJasonJason 1 (p15)
Robert Pluymert
JASJasonJason 2 (p22)
Nikolai van den Dungen
LEYLeytheLeythe 1 (p5)
Alexander Suyver
LEYLeytheLeythe 2 (p14)
Martijn Oortwijn
LEYLeytheLeythe 3 (p9)
Jaap Noordman
LEYLeytheLeythe 4 (p17)
Douwe Ruttenberg
LEYLeytheLeythe 5 (p10)
Ruben Kouwenhoven
MAAMaasMaas 1 (p23)
Jip Uiters
MAAMaasMaas 2
Luc Willemsen
MAAMaasMaas 3
Floris Wassing
MWCMaastrichtscheMaastrichtsche
Max Wijnand
NAANaardenNaarden 1
Thyme Koudijs
NAANaardenNaarden 2
Casper Pronk van Hoogeveen
NAUNautilusNautilus 2
Tygo Rompa
PAMPampusPampus
Wart Stor
PONPontosPontos
Tom Puijpe
RICRICRIC 1
Aldo Pantano
RICRICRIC 2 (p29)
Martijn Ronk
RICRICRIC 3
Enno van Lingen
SPASpaarneSpaarne 1 (p1)
Wietse Morreau
SPASpaarneSpaarne 2 (p2)
Joost Schwarz
SPASpaarneSpaarne 3 (p16)
Guus Mollee
SPASpaarneSpaarne 4 (p32)
Tomba Morreau
SPASpaarneSpaarne 5 (p28)
Daan van der Hoeven
SPASpaarneSpaarne 6
Julius Rupert
SWBSir W Borlase's GS BCSir W Borlase's GS BC
Norbert Bolier
TROTrompTromp (p31)
Jorrit Heddema
VIKVikingViking 1 (p11)
Jelmer Bennema
VIKVikingViking 2
Pepijn Reyn
VIKVikingViking 3
Pepijn van de Velde
WETWetterwilleWetterwille
Bauke van Breukelen
WILWillem IIIWillem III 1 (p7)
Willem Stoop
WILWillem IIIWillem III 2
Jaap Worm
WILWillem IIIWillem III 3 (p4)
David van Velden
WILWillem IIIWillem III 4 (p6)
Sjoerd Scheper
WILWillem IIIWillem III 5 (p13)
Hidde Lycklama
WILWillem IIIWillem III 6 (p18)
Arno Mulder
WILWillem IIIWillem III 7 (p25)
Bouke Hoekstra
WILWillem IIIWillem III 8 (p26)
Joost van Asperen
WILWillem IIIWillem III 9
Luca Perotti
teruggetrokken voor de loting
HUNHunzeHunze 2
Jelle Bakker
teruggetrokken na de loting
NAUNautilusNautilus 1 (p24)
Arend van Gog