Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRO12Tromp 3 (p12)M18 1xtime-trial08:23,4019e
Anna Meijers
TRO15Tromp 2 (p15)M18 1xtime-trial08:15,239e
Elke Schokking
TRO22Tromp 1 (p22)M18 1xtime-trial08:19,7014e
Adinda Frisart
TRO62Tromp 1M16 1xtime-trial08:37,524e
Marit van Ommeren
TRO71Tromp 2M16 1xtime-trial08:48,699e
Nora Stokvis
TRO245Tromp (p31)J18 1xtime-trial07:21,9121e
Jorrit Heddema
TRO311TrompJ16 1xtime-trial07:47,5922e
Wout Kruithof

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTromp 2 (p15)M18 1xkwart-finale 1[2]08:41,333e
Elke Schokking
TROTromp 1 (p22)M18 1xkwart-finale 3[2]08:43,423e
Adinda Frisart
TROTromp 3 (p12)M18 1xkwart-finale 3[6]08:50,695e
Anna Meijers
TROTromp 2M16 1xkwart-finale 1[5]09:16,874e
Nora Stokvis
TROTromp 1M16 1xkwart-finale 4[3]09:13,612e
Marit van Ommeren
TROTrompM16 2xvoorwedstrijd 1[6]08:43,832e
Sarah Breken
TROTromp (p31)J18 1xkwart-finale 4[6]08:37,986e
Jorrit Heddema
TROTrompJ16 1xkwart-finale 3[6]09:07,346e
Wout Kruithof
TROTromp 1J18 2xvoorwedstrijd 1[2]07:56,761e
Dirk-Jan van Ommeren
TROTromp 3J18 2xvoorwedstrijd 1[4]08:33,524e
Maurits van Altvorst
TROTromp 2J18 2xvoorwedstrijd 1[5]07:59,642e
Misha Schmidt
TROTromp 2J16 2xvoorwedstrijd 3[6]08:48,884e
Daan Gudde
TROTromp 1J16 2xvoorwedstrijd 4[3]08:17,141e
Quinten van der Horst
TROTromp 1M16 1xhalve-finale 2[2]09:17,371e
Marit van Ommeren
TROTromp 1 (p22)M18 1xhalve-finale 1[1]08:49,143e
Adinda Frisart
TROTromp 2 (p15)M18 1xhalve-finale 1[6]09:27,336e
Elke Schokking
TROTrompM16 2xA-finale[2]09:04,263e
Sarah Breken
TROTromp 1J18 2xA-finale[3]07:38,712e
Dirk-Jan van Ommeren
TROTromp 2J18 2xA-finale[5]07:58,194e
Misha Schmidt
TROTromp 1J16 2xA-finale[1]07:52,001e
Quinten van der Horst

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTromp/PampusJ16 4*voorwedstrijd 1[5]08:01,103e
Ruben Blokhuis
TROTrompJ16 4*voorwedstrijd 2[5]07:53,652e
Wouter Siezen
TROTromp 2 (p15)M18 1xB-finale[5]09:00,995e
Elke Schokking
TROTromp 1 (p22)M18 1xA-finale[5]08:58,136e
Adinda Frisart
TROTromp 2M16 1xC-finale[3]09:40,644e
Nora Stokvis
TROTromp 1M16 1xA-finale[2]09:27,005e
Marit van Ommeren
TROTromp/DDSM16 4*A-finale[3]08:33,835e
Tessa Schokking
TROTrompJ16 4*A-finale[4]07:58,744e
Wouter Siezen
TROTromp/PampusJ16 4*A-finale[6]08:08,416e
Ruben Blokhuis