Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAA6Maas 2 (p6)M18 1xtime-trial08:02,814e
Pau Koster
MAA9Maas 3 (p9)M18 1xtime-trial08:22,4918e
Birgit Cornelissen
MAA17Maas 4 (p17)M18 1xtime-trial08:25,2720e
Adine de Keijzer
MAA18Maas 1 (p18)M18 1xtime-trial08:39,4825e
Jana Akkerman
MAA52Maas 1M16 1xtime-trial08:59,8517e
Marit Speerstra
MAA56Maas 2M16 1xtime-trial09:10,0624e
Sarah Korving
MAA237Maas 1 (p23)J18 1xtime-trial07:23,1822e
Jip Uiters
MAA264Maas 2J18 1xtime-trial07:43,9144e
Luc Willemsen
MAA268Maas 3J18 1xtime-trial07:39,3937e
Floris Wassing
MAA284Maas 2 (p12)J16 1xtime-trial07:33,197e
Diederick Stuijfzand
MAA302Maas 1J16 1xtime-trial07:39,3516e
Niels Reintjes
MAA303Maas 3J16 1xtime-trial08:05,8936e
Erwin Wiltenburg

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 3 (p9)M18 1xkwart-finale 2[1]08:35,002e
Birgit Cornelissen
MAAMaas 4 (p17)M18 1xkwart-finale 4[1]08:40,003e
Adine de Keijzer
MAAMaas 2 (p6)M18 1xkwart-finale 4[3]08:37,122e
Pau Koster
MAAMaas 2M16 1xkwart-finale 1[1]09:34,336e
Sarah Korving
MAAMaas 1M16 1xkwart-finale 1[6]09:25,745e
Marit Speerstra
MAAMaas 1 (p23)J18 1xkwart-finale 3[1]08:29,886e
Jip Uiters
MAAMaas 1J16 1xkwart-finale 1[2]08:49,064e
Niels Reintjes
MAAMaas 2 (p12)J16 1xkwart-finale 2[3]08:37,392e
Diederick Stuijfzand
MAAMaas 3 (p9)M18 1xhalve-finale 1[5]09:19,405e
Birgit Cornelissen
MAAMaas 2 (p6)M18 1xhalve-finale 2[5]08:56,494e
Pau Koster
MAAMaas 4 (p17)M18 1xhalve-finale 2[6]09:24,896e
Adine de Keijzer
MAAMaas 2 (p12)J16 1xhalve-finale 1[3]08:38,113e
Diederick Stuijfzand

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasLDB 1xvoorwedstrijd 1[4]09:21,482e
Jana Akkerman
MAAMaasDB 1xvoorwedstrijd 1[2]09:41,834e
Sarah Korving
MAAMaas 3HB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:04,362e
Jip Uiters
MAAMaas 1HB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:23,123e
Luc Willemsen
MAAMaas 2HB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:14,713e
Floris Wassing
MAAMaas 2 (p6)M18 1xB-finale[1]08:48,261e
Pau Koster
MAAMaas 3 (p9)M18 1xB-finale[4]08:56,883e
Birgit Cornelissen
MAAMaas 4 (p17)M18 1xB-finale[6]09:04,516e
Adine de Keijzer
MAAMaas 1J16 1xC-finale[4]08:31,745e
Niels Reintjes
MAAMaas 2 (p12)J16 1xA-finale[5]08:20,284e
Diederick Stuijfzand
MAAMaasLDB 1xA-finale[5]09:22,824e
Jana Akkerman
MAAMaas 3HB 1xA-finale[6]08:32,235e
Jip Uiters