Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 18:06 - race 103 - [013] LDE 1x time-trial

alle ploegen => KF

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
NERNereus 1 (p1)LDE 1x[73]
 Ilse Paulis
NERNereus 2 (p2)LDE 1x[74]
 Martine Veldhuis
WILWillem III (p3)LDE 1x[75]
 Mette Beugelsdijk
TRITriton (p4)LDSB 1x[76]
 Femke van de Vliet
TRITriton (p5)LDE 1x[77]
 Anna Verkuil
NERNereus 3 (p6)LDE 1x[78]
 Marike Veldhuis
LAGLagaLDSB 1x[79]
 Annabel Oggel
LAGLagaLDE 1x[80]
 Lieke Michielsen
PHOPhocas 2LDE 1x[81]
 Marjolein Jansen
ASOAsoposLDSB 1x[82]
 Elsemieke Hack
HOOHoopLDE 1x[83]
 Sara Papineau Salm
PHOPhocas 1LDE 1x[84]
 Thamar Kroes
GYAGyasLDSB 1x[85]
 Iris Hochstenbach
DDSDDSLDE 1x[86]
 Teddy Damen
OKEOkeanosLDSB 1x[87]
 Aurianne Puts
SAUSaurusLDE 1x[88]
 Saskia Verhoef
NERNereus 4LDE 1x[89]
 Yumiko Van Diest
ORCOrcaLDE 1x[90]
 Tosca Kettler
AEGAegirLDSB 1x[91]
 Roos Duijn
BORBoreasLDE 1x[92]
 Laura Oosterbroek
PROProteusLDE 1x[93]
 Anouk van Leeuwen

za 09:10 - race 215 - [013] LDE 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[2]NERNereus 3 (p6)LDE 1x
 Marike Veldhuis
[3]ORCOrcaLDE 1x
 Tosca Kettler
[4]NERNereus 1 (p1)LDE 1x
 Ilse Paulis
[5]PROProteusLDE 1x
 Anouk van Leeuwen
[6]ASOAsoposLDSB 1x
 Elsemieke Hack

za 09:15 - race 216 - [013] LDE 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[2]PHOPhocas 2LDE 1x
 Marjolein Jansen
[3]HOOHoopLDE 1x
 Sara Papineau Salm
[4]TRITriton (p4)LDSB 1x
 Femke van de Vliet
[5]WILWillem III (p3)LDE 1x
 Mette Beugelsdijk
[6]SAUSaurusLDE 1x
 Saskia Verhoef

za 09:20 - race 217 - [013] LDE 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[2]OKEOkeanosLDSB 1x
 Aurianne Puts
[3]TRITriton (p5)LDE 1x
 Anna Verkuil
[4]NERNereus 4LDE 1x
 Yumiko Van Diest
[5]LAGLagaLDE 1x
 Lieke Michielsen
[6]DDSDDSLDE 1x
 Teddy Damen

za 09:25 - race 218 - [013] LDE 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]LAGLagaLDSB 1x
 Annabel Oggel
[2]PHOPhocas 1LDE 1x
 Thamar Kroes
[3]GYAGyasLDSB 1x
 Iris Hochstenbach
[4]NERNereus 2 (p2)LDE 1x
 Martine Veldhuis
[5]AEGAegirLDSB 1x
 Roos Duijn
[6]BORBoreasLDE 1x
 Laura Oosterbroek

za 15:30 - race 291 - [013] LDE 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]TRITriton (p5)LDE 1x
 Anna Verkuil
[2]LAGLagaLDE 1x
 Lieke Michielsen
[3]NERNereus 1 (p1)LDE 1x
 Ilse Paulis
[4]GYAGyasLDSB 1x
 Iris Hochstenbach
[5]WILWillem III (p3)LDE 1x
 Mette Beugelsdijk
[6]NERNereus 3 (p6)LDE 1x
 Marike Veldhuis

za 15:35 - race 292 - [013] LDE 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]AEGAegirLDSB 1x
 Roos Duijn
[2]NERNereus 2 (p2)LDE 1x
 Martine Veldhuis
[3]TRITriton (p4)LDSB 1x
 Femke van de Vliet
[4]NERNereus 4LDE 1x
 Yumiko Van Diest
[5]ORCOrcaLDE 1x
 Tosca Kettler
[6]HOOHoopLDE 1x
 Sara Papineau Salm

zo 14:24 - race 475 - [013] LDE 1x C-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]OKEOkeanosLDSB 1x
 Aurianne Puts
[2]PHOPhocas 1LDE 1x
 Thamar Kroes
[3]SAUSaurusLDE 1x
 Saskia Verhoef
[4]PROProteusLDE 1x
 Anouk van Leeuwen
[5]ASOAsoposLDSB 1x
 Elsemieke Hack
[6]LAGLagaLDSB 1x
 Annabel Oggel

zo 14:29 - race 476 - [013] LDE 1x B-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]WILWillem III (p3)LDE 1x
 Mette Beugelsdijk
[2]AEGAegirLDSB 1x
 Roos Duijn
[3]LAGLagaLDE 1x
 Lieke Michielsen
[4]HOOHoopLDE 1x
 Sara Papineau Salm
[5]ORCOrcaLDE 1x
 Tosca Kettler
[6]NERNereus 3 (p6)LDE 1x
 Marike Veldhuis

zo 14:34 - race 477 - [013] LDE 1x A-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]NERNereus 2 (p2)LDE 1x
 Martine Veldhuis
[2]NERNereus 1 (p1)LDE 1x
 Ilse Paulis
[3]TRITriton (p4)LDSB 1x
 Femke van de Vliet
[4]GYAGyasLDSB 1x
 Iris Hochstenbach
[5]TRITriton (p5)LDE 1x
 Anna Verkuil
[6]NERNereus 4LDE 1x
 Yumiko Van Diest