Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vrijdag

19 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
MAA6Maas 2 (p6)M18 1xtime-trialvr 17:30
Pau Koster
MAA9Maas 3 (p9)M18 1xtime-trialvr 17:30
Birgit Cornelissen
MAA17Maas 4 (p17)M18 1xtime-trialvr 17:30
Adine de Keijzer
MAA18Maas 1 (p18)M18 1xtime-trialvr 17:30
Jana Akkerman
MAA52Maas 1M16 1xtime-trialvr 17:48
Marit Speerstra
MAA56Maas 2M16 1xtime-trialvr 17:48
Sarah Korving
MAA237Maas 1 (p23)J18 1xtime-trialvr 19:35
Jip Uiters
MAA264Maas 2J18 1xtime-trialvr 19:35
Luc Willemsen
MAA268Maas 3J18 1xtime-trialvr 19:35
Floris Wassing
MAA284Maas 2 (p12)J16 1xtime-trialvr 20:01
Diederick Stuijfzand
MAA302Maas 1J16 1xtime-trialvr 20:01
Niels Reintjes
MAA303Maas 3J16 1xtime-trialvr 20:01
Erwin Wiltenburg

zaterdag

20 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
MAAMaas 3 (p9)M18 1xkwart-finale 2za 08:35[1]
Birgit Cornelissen
MAAMaas 4 (p17)M18 1xkwart-finale 4za 08:45[1]
Adine de Keijzer
MAAMaas 2 (p6)M18 1xkwart-finale 4za 08:45[3]
Pau Koster
MAAMaas 2M16 1xkwart-finale 1za 08:50[1]
Sarah Korving
MAAMaas 1M16 1xkwart-finale 1za 08:50[6]
Marit Speerstra
MAAMaas 1 (p23)J18 1xkwart-finale 3za 11:45[1]
Jip Uiters
MAAMaas 1J16 1xkwart-finale 1za 11:55[2]
Niels Reintjes
MAAMaas 2 (p12)J16 1xkwart-finale 2za 12:00[3]
Diederick Stuijfzand
MAAMaas 3 (p9)M18 1xhalve-finale 1za 15:20[5]
Birgit Cornelissen
MAAMaas 2 (p6)M18 1xhalve-finale 2za 15:25[5]
Pau Koster
MAAMaas 4 (p17)M18 1xhalve-finale 2za 15:25[6]
Adine de Keijzer
MAAMaas 2 (p12)J16 1xhalve-finale 1za 16:50[3]
Diederick Stuijfzand

zondag

21 april 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
MAAMaasLDB 1xvoorwedstrijd 1zo 10:30[4]
Jana Akkerman
MAAMaasDB 1xvoorwedstrijd 1zo 10:45[2]
Sarah Korving
MAAMaas 3HB 1xvoorwedstrijd 1zo 11:00[2]
Jip Uiters
MAAMaas 1HB 1xvoorwedstrijd 2zo 11:05[2]
Luc Willemsen
MAAMaas 2HB 1xvoorwedstrijd 3zo 11:10[2]
Floris Wassing
MAAMaas 2 (p6)M18 1xB-finalezo 13:55[1]
Pau Koster
MAAMaas 3 (p9)M18 1xB-finalezo 13:55[4]
Birgit Cornelissen
MAAMaas 4 (p17)M18 1xB-finalezo 13:55[6]
Adine de Keijzer
MAAMaas 1J16 1xC-finalezo 16:30[4]
Niels Reintjes
MAAMaas 2 (p12)J16 1xA-finalezo 16:40[5]
Diederick Stuijfzand
MAAMaasLDB 1xA-finalezo 17:00[5]
Jana Akkerman
MAAMaas 3HB 1xA-finalezo 17:10[6]
Jip Uiters