Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 19:12 - race 107 - [001] HE 2- time-trial

8 tijdsnelsten => HF, overige => R

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
TRITriton 1 (p1)HE 2-[175]
 Kaj Hendriks
THEThêta/Proteus (p2)HE 2-[176]
 Vincent Klaassens
NERNereus (p3)HE 2-[177]
 Lex van den Herik
NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-[178]
 Rik Rienks
NERNereus/WIL (p5)HE 2-[179]
 Mitchel Steenman
TRITriton 3 (p6)HE 2-[180]
 Harold Langen
SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-[181]
 Jan van der Bij
NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-[182]
 Haye Dijkstra
PROProteusHSB 2-[183]
 Ries Meijssen
AEGAegir/GyasHE 2-[184]
 Jorn Haverkort
LAGLagaHSB 2-[185]
 Daan Vos de Wael
GYAGyas/AegirHSB 2-[186]
 Ben Bakker
GYAGyas 1HE 2-[187]
 Teun Oonk
NJONjordHE 2-[188]
 Ben Terpstra
SKOSkøllHE 2-[189]
 Wibout Rustenburg
PROProteusHE 2-[190]
 Steven Coevert
AEGAegirHE 2-[191]
 Bas Fluitman
GYAGyas 2HE 2-[192]
 Joris Oonk
LAGLagaHE 2-[193]
 Menno Bezema

za 08:00 - race 201 - [001] HE 2- herkansing 1

1e en 2e => HF, 3e, 4e en 5e => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[2]AEGAegirHE 2-
 Bas Fluitman
[3]GYAGyas 1HE 2-
 Teun Oonk
[4]SKOSkøllHE 2-
 Wibout Rustenburg
[5]PROProteusHE 2-
 Steven Coevert
[6]LAGLagaHSB 2-
 Daan Vos de Wael

za 08:05 - race 202 - [001] HE 2- herkansing 2

1e en 2e => HF, 3e, 4e en 5e => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]GYAGyas 2HE 2-
 Joris Oonk
[2]NJONjordHE 2-
 Ben Terpstra
[3]AEGAegir/GyasHE 2-
 Jorn Haverkort
[4]GYAGyas/AegirHSB 2-
 Ben Bakker
[5]NERNereus (p3)HE 2-
 Lex van den Herik
[6]PROProteusHSB 2-
 Ries Meijssen

zo 08:00 - race 401 - [001] HE 2- halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[2]SKOSkøllHE 2-
 Wibout Rustenburg
[3]TRITriton 1 (p1)HE 2-
 Kaj Hendriks
[4]SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-
 Jan van der Bij
[5]NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-
 Haye Dijkstra
[6]AEGAegir/GyasHE 2-
 Jorn Haverkort

zo 08:05 - race 402 - [001] HE 2- halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]GYAGyas/AegirHSB 2-
 Ben Bakker
[2]NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-
 Rik Rienks
[3]THEThêta/Proteus (p2)HE 2-
 Vincent Klaassens
[4]TRITriton 3 (p6)HE 2-
 Harold Langen
[5]LAGLagaHE 2-
 Menno Bezema
[6]PROProteusHE 2-
 Steven Coevert

zo 15:32 - race 487 - [001] HE 2- C-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]NERNereus (p3)HE 2-
 Lex van den Herik
[2]GYAGyas 1HE 2-
 Teun Oonk
[3]PROProteusHSB 2-
 Ries Meijssen
[4]LAGLagaHSB 2-
 Daan Vos de Wael
[5]GYAGyas 2HE 2-
 Joris Oonk
[6]AEGAegirHE 2-
 Bas Fluitman

zo 15:37 - race 488 - [001] HE 2- B-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]AEGAegir/GyasHE 2-
 Jorn Haverkort
[2]LAGLagaHE 2-
 Menno Bezema
[3]GYAGyas/AegirHSB 2-
 Ben Bakker
[4]SKOSkøllHE 2-
 Wibout Rustenburg
[5]PROProteusHE 2-
 Steven Coevert

zo 15:42 - race 489 - [001] HE 2- A-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]TRITriton 1 (p1)HE 2-
 Kaj Hendriks
[2]NERNereus/Laga 1 (p4)HE 2-
 Rik Rienks
[3]SKOSkøll/Nereus (p7)HE 2-
 Jan van der Bij
[4]THEThêta/Proteus (p2)HE 2-
 Vincent Klaassens
[5]NERNereus/Laga 2 (p8)HE 2-
 Haye Dijkstra
[6]TRITriton 3 (p6)HE 2-
 Harold Langen