Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 17:48 - race 102 - [020] M16 1x time-trial

24 tijdsnelsten => KF

codeploeg
slag
nummer
WILWillem III 1 (p1)[40]
 Annelotte Maitland
LEYLeythe 1 (p2)[41]
 Rosemary Jansen
NAANaarden 2 (p3)[42]
 Linde Stoutjesdijk
JASJason (p4)[43]
 Aleksandra Vasilieva
NAANaarden 1 (p5)[44]
 Lisa Schmoutziguer
AMSAmstel (p6)[45]
 Phaedra van der Molen
WETWetterwille (p7)[46]
 Vera Meijerhof
VIKViking 2 (p8)[47]
 Loes Boddeke
LAALaak 1 (p9)[48]
 Marije Ozinga
ALKAlkmaarsche 3 (p10)[49]
 Lieve Marees
NAANaarden 3 (p11)[50]
 Yanne Koudijs
HEMHemus (p12)[51]
 Floor Hurkmans
MAAMaas 1[52]
 Marit Speerstra
DOODoorslag[53]
 Frederique Reitsma
LAALaak 2[54]
 Bregje van Heck
NAANaarden 4[55]
 Sarah RĂ¼ger
MAAMaas 2[56]
 Sarah Korving
WILWillem III 2[57]
 Fien Wenneker
NEPNeptunus[58]
 Eva Griep
HOOHoop 2[59]
 Liza Lausberg
PAMPampus[60]
 Maartje Glasz
DIEDiep[61]
 Bo Oosterhagen
TROTromp 1[62]
 Marit van Ommeren
HOOHoop 1[63]
 Gwendolyn Bloemen
VIKViking 1[64]
 Eva Daanen
ALKAlkmaarsche 2[65]
 Liesbeth Udo
WILWillem III 3[66]
 Lotta van Westreenen
LEYLeythe 2[67]
 Lara Kleijwegt
ALKAlkmaarsche 1[68]
 Demi Straathof
LAALaak 3[69]
 Feline Overstegen
ARCARC[70]
 Nora Kaper
TROTromp 2[71]
 Nora Stokvis
HUNHunze 1[72]
 Jente Jongsma

za 08:50 - race 211 - [020] M16 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]MAAMaas 2
 Sarah Korving
[2]ARCARC
 Nora Kaper
[3]HEMHemus (p12)
 Floor Hurkmans
[4]WILWillem III 1 (p1)
 Annelotte Maitland
[5]TROTromp 2
 Nora Stokvis
[6]MAAMaas 1
 Marit Speerstra

za 08:55 - race 212 - [020] M16 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]LAALaak 3
 Feline Overstegen
[2]AMSAmstel (p6)
 Phaedra van der Molen
[3]WILWillem III 3
 Lotta van Westreenen
[4]VIKViking 2 (p8)
 Loes Boddeke
[5]LAALaak 1 (p9)
 Marije Ozinga
[6]ALKAlkmaarsche 1
 Demi Straathof

za 09:00 - race 213 - [020] M16 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]LEYLeythe 2
 Lara Kleijwegt
[2]WETWetterwille (p7)
 Vera Meijerhof
[3]HUNHunze 1
 Jente Jongsma
[4]JASJason (p4)
 Aleksandra Vasilieva
[5]NAANaarden 1 (p5)
 Lisa Schmoutziguer
[6]NAANaarden 3 (p11)
 Yanne Koudijs

za 09:05 - race 214 - [020] M16 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]ALKAlkmaarsche 3 (p10)
 Lieve Marees
[2]VIKViking 1
 Eva Daanen
[3]TROTromp 1
 Marit van Ommeren
[4]LEYLeythe 1 (p2)
 Rosemary Jansen
[5]HOOHoop 2
 Liza Lausberg
[6]WILWillem III 2
 Fien Wenneker

za 15:10 - race 287 - [020] M16 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
[1]WETWetterwille (p7)
 Vera Meijerhof
[2]WILWillem III 3
 Lotta van Westreenen
[3]WILWillem III 1 (p1)
 Annelotte Maitland
[4]LEYLeythe 1 (p2)
 Rosemary Jansen
[5]HUNHunze 1
 Jente Jongsma
[6]ARCARC
 Nora Kaper

za 15:15 - race 288 - [020] M16 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
[1]VIKViking 1
 Eva Daanen
[2]TROTromp 1
 Marit van Ommeren
[3]AMSAmstel (p6)
 Phaedra van der Molen
[4]JASJason (p4)
 Aleksandra Vasilieva
[5]HEMHemus (p12)
 Floor Hurkmans
[6]VIKViking 2 (p8)
 Loes Boddeke

zo 14:07 - race 472 - [020] M16 1x C-finale

baancodeploeg
slag
[1]LEYLeythe 2
 Lara Kleijwegt
[2]ALKAlkmaarsche 3 (p10)
 Lieve Marees
[3]TROTromp 2
 Nora Stokvis
[4]LAALaak 1 (p9)
 Marije Ozinga
[5]NAANaarden 1 (p5)
 Lisa Schmoutziguer
[6]LAALaak 3
 Feline Overstegen

zo 14:12 - race 473 - [020] M16 1x B-finale

baancodeploeg
slag
[1]HEMHemus (p12)
 Floor Hurkmans
[2]WETWetterwille (p7)
 Vera Meijerhof
[3]HUNHunze 1
 Jente Jongsma
[4]VIKViking 2 (p8)
 Loes Boddeke
[5]VIKViking 1
 Eva Daanen
[6]ARCARC
 Nora Kaper

zo 14:17 - race 474 - [020] M16 1x A-finale

baancodeploeg
slag
[1]WILWillem III 1 (p1)
 Annelotte Maitland
[2]TROTromp 1
 Marit van Ommeren
[3]LEYLeythe 1 (p2)
 Rosemary Jansen
[4]AMSAmstel (p6)
 Phaedra van der Molen
[5]JASJason (p4)
 Aleksandra Vasilieva
[6]WILWillem III 3
 Lotta van Westreenen