Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 19:22 - race 108 - [009] DE 2- time-trial

6 tijdsnelsten => HF, overige => R

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-[194]
 Karolien Florijn
PELPelargos/PRO (p2)DE 2-[195]
 José van Veen
NERNereus 1 (p3)DE 2-[196]
 Veronique Meester
SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-[197]
 Lies Rustenburg
NJONjord/Skadi (p5)DE 2-[198]
 Mieke Wilms
NERNereus 2 (p6)DE 2-[199]
 Hijleke Nauta
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-[200]
 Benita de Man
LAGLaga 1DSB 2-[201]
 Rosalie Rietjens
NERNereus 1DSB 2-[202]
 Anne-Eva Petersen
LAGLaga 2DSB 2-[203]
 Dieuwertje den Besten
NERNereus/TritonDE 2-[204]
 Eva Simkens
SKOSkøllDE 2-[205]
 Jonneke Boere
OKEOkeanos/NereusDE 2-[206]
 Miriam Visser
NERNereus 2DSB 2-[207]
 Inte Koopman
OKEOkeanos 2DE 2-[208]
 Anne Vrieler
SAUSaurusDSB 2-[209]
 Svenja Hoevelmann
PROProteusDE 2-[210]
 Kitty de Smit
OKEOkeanos 1DE 2-[211]
 Sarah Grijns

za 12:15 - race 252 - [009] DE 2- herkansing 1

1e, 2e en 3e => HF, overige => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]PROProteusDE 2-
 Kitty de Smit
[2]SKOSkøllDE 2-
 Jonneke Boere
[3]NERNereus 2 (p6)DE 2-
 Hijleke Nauta
[4]OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-
 Benita de Man
[5]NERNereus 2DSB 2-
 Inte Koopman
[6]OKEOkeanos/NereusDE 2-
 Miriam Visser

za 12:20 - race 253 - [009] DE 2- herkansing 2

1e, 2e en 3e => HF, overige => FC

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]OKEOkeanos 2DE 2-
 Anne Vrieler
[2]NERNereus/TritonDE 2-
 Eva Simkens
[3]OKEOkeanos 1DE 2-
 Sarah Grijns
[4]NERNereus 1DSB 2-
 Anne-Eva Petersen
[5]LAGLaga 1DSB 2-
 Rosalie Rietjens
[6]SAUSaurusDSB 2-
 Svenja Hoevelmann

zo 08:10 - race 403 - [009] DE 2- halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]NERNereus 2 (p6)DE 2-
 Hijleke Nauta
[2]LAGLaga 2DSB 2-
 Dieuwertje den Besten
[3]PELPelargos/PRO (p2)DE 2-
 José van Veen
[4]LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-
 Karolien Florijn
[5]OKEOkeanos 1DE 2-
 Sarah Grijns
[6]NERNereus/TritonDE 2-
 Eva Simkens

zo 08:15 - race 404 - [009] DE 2- halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-
 Benita de Man
[2]OKEOkeanos/NereusDE 2-
 Miriam Visser
[3]SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-
 Lies Rustenburg
[4]NERNereus 1 (p3)DE 2-
 Veronique Meester
[5]NJONjord/Skadi (p5)DE 2-
 Mieke Wilms
[6]NERNereus 1DSB 2-
 Anne-Eva Petersen

zo 15:49 - race 490 - [009] DE 2- C-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[2]OKEOkeanos 2DE 2-
 Anne Vrieler
[3]SKOSkøllDE 2-
 Jonneke Boere
[4]NERNereus 2DSB 2-
 Inte Koopman
[5]PROProteusDE 2-
 Kitty de Smit
[6]SAUSaurusDSB 2-
 Svenja Hoevelmann

zo 15:54 - race 491 - [009] DE 2- B-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-
 Benita de Man
[2]LAGLaga 2DSB 2-
 Dieuwertje den Besten
[3]NJONjord/Skadi (p5)DE 2-
 Mieke Wilms
[4]OKEOkeanos 1DE 2-
 Sarah Grijns
[5]NERNereus/TritonDE 2-
 Eva Simkens
[6]NERNereus 1DSB 2-
 Anne-Eva Petersen

zo 15:59 - race 492 - [009] DE 2- A-finale

baancodeploeg
slag
wedstrijdnummer
[1]NERNereus 1 (p3)DE 2-
 Veronique Meester
[2]PELPelargos/PRO (p2)DE 2-
 José van Veen
[3]LEYLeythe/Gyas (p1)DE 2-
 Karolien Florijn
[4]SKOSkøll/Triton (p4)DE 2-
 Lies Rustenburg
[5]NERNereus 2 (p6)DE 2-
 Hijleke Nauta
[6]OKEOkeanos/NereusDE 2-
 Miriam Visser