Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 20:01 - race 111 - [017] J16 1x time-trial

24 tijdsnelsten => KF

codeploeg
slag
nummer
SPASpaarne 1 (p1)[273]
 Robbe Mourits
HUNHunze 1 (p2)[274]
 Lucas Keijzer
NEPNeptunus (p3)[275]
 Maarten Veninga
VIKViking 1 (p4)[276]
 Jorrit Oelderik
WILWillem III 1 (p5)[277]
 Jasper Simons
HUNHunze 2 (p6)[278]
 Tijn Lubbert
ARCARC 1 (p7)[279]
 Wouter Breedveld
HEMHemus 1 (p8)[280]
 Matthijs Boschhuizen
ARCARC 2 (p9)[281]
 Gertjan Bruins
WILWillem III 3 (p10)[282]
 Gianni Perotti
PAMPampus 1 (p11)[283]
 Hugo Snelder
MAAMaas 2 (p12)[284]
 Diederick Stuijfzand
ALKAlkmaarsche[285]
 Auke Kloosterman
HEMHemus 2[286]
 Boris van Geest
HOOHoop[287]
 Koen van de Braak
VIKViking 7[288]
 Sjoerd Froeling
RICRIC 1[289]
 Jeppe Broek
AMSAmstel[290]
 Merlijn Kools
RICRIC 3[291]
 Antonie Tilanus
SPASpaarne 2[292]
 Rombout Jansen
SPASpaarne 3[293]
 Siem Leliveld
OSSOssa[294]
 Maxim Meijerink
WILWillem III 2[295]
 Ole Kuppens
JASJason[296]
 Georg Vasiliev
VIKViking 3[297]
 Quinten de Cocq
VIKViking 4[298]
 Ruben Bähre
PAMPampus 2[299]
 Ruben Blokhuis
HEMHemus 3[300]
 Jonathan Kernkamp
GOUGouda[301]
 Cas Dirksen
MAAMaas 1[302]
 Niels Reintjes
MAAMaas 3[303]
 Erwin Wiltenburg
VIKViking 5[304]
 Jos Bouhuis
WILWillem III 4[305]
 Maarten Worm
VIKViking 2[306]
 Edward den Beer Poortugael
NAANaarden[307]
 Tije Korteweg
WETWetterwille[308]
 Bjorn Bakker
VIKViking 6[309]
 Toon de Ruiter
RICRIC 2[310]
 Dominique van Wijngaarden
TROTromp[311]
 Wout Kruithof

za 11:55 - race 248 - [017] J16 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]PAMPampus 2
 Ruben Blokhuis
[2]MAAMaas 1
 Niels Reintjes
[3]ARCARC 1 (p7)
 Wouter Breedveld
[4]VIKViking 1 (p4)
 Jorrit Oelderik
[5]VIKViking 2
 Edward den Beer Poortugael
[6]HEMHemus 2
 Boris van Geest

za 12:00 - race 249 - [017] J16 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]VIKViking 3
 Quinten de Cocq
[2]RICRIC 3
 Antonie Tilanus
[3]MAAMaas 2 (p12)
 Diederick Stuijfzand
[4]HUNHunze 1 (p2)
 Lucas Keijzer
[5]HEMHemus 1 (p8)
 Matthijs Boschhuizen
[6]HOOHoop
 Koen van de Braak

za 12:05 - race 250 - [017] J16 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]WILWillem III 2
 Ole Kuppens
[2]WILWillem III 1 (p5)
 Jasper Simons
[3]ARCARC 2 (p9)
 Gertjan Bruins
[4]WILWillem III 3 (p10)
 Gianni Perotti
[5]OSSOssa
 Maxim Meijerink
[6]TROTromp
 Wout Kruithof

za 12:10 - race 251 - [017] J16 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]PAMPampus 1 (p11)
 Hugo Snelder
[2]WILWillem III 4
 Maarten Worm
[3]SPASpaarne 1 (p1)
 Robbe Mourits
[4]HUNHunze 2 (p6)
 Tijn Lubbert
[5]NEPNeptunus (p3)
 Maarten Veninga
[6]NAANaarden
 Tije Korteweg

za 16:50 - race 307 - [017] J16 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
[1]SPASpaarne 1 (p1)
 Robbe Mourits
[2]VIKViking 1 (p4)
 Jorrit Oelderik
[3]MAAMaas 2 (p12)
 Diederick Stuijfzand
[4]WILWillem III 3 (p10)
 Gianni Perotti
[5]WILWillem III 1 (p5)
 Jasper Simons
[6]VIKViking 2
 Edward den Beer Poortugael

za 16:55 - race 308 - [017] J16 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
[1]ARCARC 2 (p9)
 Gertjan Bruins
[2]HUNHunze 1 (p2)
 Lucas Keijzer
[3]ARCARC 1 (p7)
 Wouter Breedveld
[4]HUNHunze 2 (p6)
 Tijn Lubbert
[5]RICRIC 3
 Antonie Tilanus
[6]NEPNeptunus (p3)
 Maarten Veninga

zo 16:30 - race 497 - [017] J16 1x C-finale

baancodeploeg
slag
[1]WILWillem III 4
 Maarten Worm
[2]WILWillem III 2
 Ole Kuppens
[3]HEMHemus 1 (p8)
 Matthijs Boschhuizen
[4]MAAMaas 1
 Niels Reintjes
[5]HEMHemus 2
 Boris van Geest
[6]OSSOssa
 Maxim Meijerink

zo 16:35 - race 498 - [017] J16 1x B-finale

baancodeploeg
slag
[1]HUNHunze 2 (p6)
 Tijn Lubbert
[2]WILWillem III 3 (p10)
 Gianni Perotti
[3]VIKViking 2
 Edward den Beer Poortugael
[4]NEPNeptunus (p3)
 Maarten Veninga
[5]RICRIC 3
 Antonie Tilanus
[6]WILWillem III 1 (p5)
 Jasper Simons

zo 16:40 - race 499 - [017] J16 1x A-finale

baancodeploeg
slag
[1]SPASpaarne 1 (p1)
 Robbe Mourits
[2]HUNHunze 1 (p2)
 Lucas Keijzer
[3]ARCARC 2 (p9)
 Gertjan Bruins
[4]VIKViking 1 (p4)
 Jorrit Oelderik
[5]MAAMaas 2 (p12)
 Diederick Stuijfzand
[6]ARCARC 1 (p7)
 Wouter Breedveld