Alle vrijwilligers bedankt!
Aan iedereen die het afgelopen weekend heeft mogelijk gemaakt, in het bijzonder alle crewleden, supercrewleden, NTC-commissarissen, kamprechters en mobo's: ontzettend bedankt! Zonder jullie hadden we deze wedstrijd niet neer kunnen zetten.

vr 17:30 - race 101 - [019] M18 1x time-trial

24 tijdsnelsten => KF

codeploeg
slag
nummer
WILWillem III 5 (p1)[1]
 Fien van Westreenen
LEYLeythe 3 (p2)[2]
 Isabel van Opzeeland
LEYLeythe 1 (p3)[3]
 Hannah Otterloo
GOUGouda (p4)[4]
 Lisa Bruijnincx
HOOHoop 1 (p5)[5]
 Fréderique Pals
MAAMaas 2 (p6)[6]
 Pau Koster
LEYLeythe 2 (p7)[7]
 Jildou Wassenaar
HUNHunze 1 (p8)[8]
 Hannah van der Sluijs
MAAMaas 3 (p9)[9]
 Birgit Cornelissen
HUNHunze 2 (p10)[10]
 Wouke Mollema
AMSAmstel 2 (p11)[11]
 Arlette Roos
TROTromp 3 (p12)[12]
 Anna Meijers
MWCMWC 1 (p13)[13]
 Marij Höppener
RICRIC (p14)[14]
 Hannah Heideveld
TROTromp 2 (p15)[15]
 Elke Schokking
AMSAmstel 1 (p16)[16]
 Kiene Remijn
MAAMaas 4 (p17)[17]
 Adine de Keijzer
MAAMaas 1 (p18)[18]
 Jana Akkerman
WILWillem III 3 (p19)[19]
 Henriëtte Maitland
WILWillem III 4 (p20)[20]
 Tabo Stekelenburg
VIKViking (p21)[21]
 Evie Rademaker
TROTromp 1 (p22)[22]
 Adinda Frisart
NAANaarden (p23)[23]
 Roos Lindenhovius
HAZTRT Hazewinkel (p24)[24]
 Isa Zijlstra
BEABeatrix 1 (p25)[25]
 Vera Sneijders
AMSAmstel 3 (p26)[26]
 Lauren de Hertog
AMSAmstel 5[27]
 Anne Goorhuis
WILWillem III 1[28]
 Anne Kooijenga
HOOHoop 2[29]
 Hailey Heideveld
NAUNautilus 1[30]
 Emma Ruitenbeek
JASJason[31]
 Carmen te Wechel
NAUNautilus 2[32]
 Hanne Snijders
BEABeatrix 2[33]
 Anne du Croo de Jongh
NAUNautilus 3[34]
 Geertje van Houten
MWCMaastrichtsche 3[35]
 Claire Fleming
AMSAmstel 4[36]
 Lucca-Lie Prins
WILWillem III 2[37]
 Tirza den Hond
SPASpaarne[38]
 Janna van Geest
MWCMaastrichtsche 2[39]
 India Dare

za 08:30 - race 207 - [019] M18 1x kwart-finale 1

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]BEABeatrix 1 (p25)
 Vera Sneijders
[2]TROTromp 2 (p15)
 Elke Schokking
[3]LEYLeythe 3 (p2)
 Isabel van Opzeeland
[4]HUNHunze 1 (p8)
 Hannah van der Sluijs
[5]HAZTRT Hazewinkel (p24)
 Isa Zijlstra
[6]BEABeatrix 2
 Anne du Croo de Jongh

za 08:35 - race 208 - [019] M18 1x kwart-finale 2

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]MAAMaas 3 (p9)
 Birgit Cornelissen
[2]WILWillem III 4 (p20)
 Tabo Stekelenburg
[3]WILWillem III 5 (p1)
 Fien van Westreenen
[4]AMSAmstel 1 (p16)
 Kiene Remijn
[5]VIKViking (p21)
 Evie Rademaker
[6]WILWillem III 3 (p19)
 Henriëtte Maitland

za 08:40 - race 209 - [019] M18 1x kwart-finale 3

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]MWCMWC 1 (p13)
 Marij Höppener
[2]TROTromp 1 (p22)
 Adinda Frisart
[3]RICRIC (p14)
 Hannah Heideveld
[4]GOUGouda (p4)
 Lisa Bruijnincx
[5]LEYLeythe 2 (p7)
 Jildou Wassenaar
[6]TROTromp 3 (p12)
 Anna Meijers

za 08:45 - race 210 - [019] M18 1x kwart-finale 4

1e, 2e en 3e => HF, 4e en 2 tijdsnelste 5en => FC

baancodeploeg
slag
[1]MAAMaas 4 (p17)
 Adine de Keijzer
[2]HOOHoop 1 (p5)
 Fréderique Pals
[3]MAAMaas 2 (p6)
 Pau Koster
[4]LEYLeythe 1 (p3)
 Hannah Otterloo
[5]AMSAmstel 2 (p11)
 Arlette Roos
[6]HUNHunze 2 (p10)
 Wouke Mollema

za 15:20 - race 289 - [019] M18 1x halve-finale 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
[1]TROTromp 1 (p22)
 Adinda Frisart
[2]RICRIC (p14)
 Hannah Heideveld
[3]LEYLeythe 1 (p3)
 Hannah Otterloo
[4]LEYLeythe 3 (p2)
 Isabel van Opzeeland
[5]MAAMaas 3 (p9)
 Birgit Cornelissen
[6]TROTromp 2 (p15)
 Elke Schokking

za 15:25 - race 290 - [019] M18 1x halve-finale 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

baancodeploeg
slag
[1]AMSAmstel 1 (p16)
 Kiene Remijn
[2]BEABeatrix 1 (p25)
 Vera Sneijders
[3]GOUGouda (p4)
 Lisa Bruijnincx
[4]WILWillem III 5 (p1)
 Fien van Westreenen
[5]MAAMaas 2 (p6)
 Pau Koster
[6]MAAMaas 4 (p17)
 Adine de Keijzer

zo 13:50 - race 469 - [019] M18 1x C-finale

baancodeploeg
slag
[1]LEYLeythe 2 (p7)
 Jildou Wassenaar
[2]HAZTRT Hazewinkel (p24)
 Isa Zijlstra
[3]WILWillem III 4 (p20)
 Tabo Stekelenburg
[4]AMSAmstel 2 (p11)
 Arlette Roos
[5]VIKViking (p21)
 Evie Rademaker
[6]HUNHunze 1 (p8)
 Hannah van der Sluijs

zo 13:55 - race 470 - [019] M18 1x B-finale

baancodeploeg
slag
[1]MAAMaas 2 (p6)
 Pau Koster
[2]RICRIC (p14)
 Hannah Heideveld
[3]BEABeatrix 1 (p25)
 Vera Sneijders
[4]MAAMaas 3 (p9)
 Birgit Cornelissen
[5]TROTromp 2 (p15)
 Elke Schokking
[6]MAAMaas 4 (p17)
 Adine de Keijzer

zo 14:00 - race 471 - [019] M18 1x A-finale

baancodeploeg
slag
[1]GOUGouda (p4)
 Lisa Bruijnincx
[2]LEYLeythe 3 (p2)
 Isabel van Opzeeland
[3]LEYLeythe 1 (p3)
 Hannah Otterloo
[4]WILWillem III 5 (p1)
 Fien van Westreenen
[5]TROTromp 1 (p22)
 Adinda Frisart
[6]AMSAmstel 1 (p16)
 Kiene Remijn