Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARC16Gertjan BruinsJ18 1xtime-trial07:19,814e
ARC
ARC37ARCM18 2xtime-trial08:03,2713e
Nora Kaper
ARCGertjan BruinsJ18 1xA-finale[2]07:49,853e
ARC
ARCARCM18 2xC-finale[3]08:36,173e
Nora Kaper
ARCARCJ16 2xA-finale[2]07:47,323e
Jeroen Hofstee
ARC39ARCJ14 4*1e ronde 1[5]04:07,575e
Hessel Bosma
ARC39ARCJ14 4*2e ronde 1[5]01:59,495e
Hessel Bosma
ARC52ARCM12 2x1e ronde[6]04:59,291e
Emmy Noltes
ARC52ARCM12 2x2e ronde[6]02:21,891e
Emmy Noltes
ARC64ARCJ16 4*1e ronde 2[2]03:52,264e
Jordi Panneman
ARC64ARCJ16 4*2e ronde 2[2]01:51,174e
Jordi Panneman
ARC88Michiel KootstraJ18 1x1e ronde 2[4]04:13,906e
ARC
ARC88Michiel KootstraJ18 1x2e ronde 2[4]02:03,284e
ARC
ARC97ARC12 4*1e ronde[3]05:01,152e
Lars Lensen
ARC97ARC12 4*2e ronde[3]02:25,732e
Lars Lensen
ARC112ARCM14 2x1e ronde 2[3]05:37,3618e
Tanisha Lynn Nieuwhoff
ARC112ARCM14 2x2e ronde 2[3]02:38,6617e
Tanisha Lynn Nieuwhoff
ARC127Herald van de WitteJ14 1x1e ronde 4[2]04:57,3820e
ARC
ARC127Herald van de WitteJ14 1x2e ronde 4[2]02:19,3618e
ARC
HUNHunze/Wetterwille/ARCJ16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:46,931e
Lysandros Tsiamparlis
HUNHunze/Wetterwille/ARCJ16 4xA-finale[4]06:36,351e
Lysandros Tsiamparlis
ARCARC/Zwolsche/Eem/NaardenM18 8+A-finale[2]07:51,354e
Nora Kaper

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARCJ16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:40,244e
Jeroen Hofstee
ARCGertjan BruinsJ18 1xvoorwedstrijd 1[3]07:40,031e
ARC
ARCIlse StruikM18 1xA-finale[3]08:56,753e
ARC
ARCARCJ16 2xB-finale[1]07:28,733e
Jeroen Hofstee
ARCGertjan BruinsJ18 1xA-finale[5]07:15,743e
ARC
ARCARC/ZwolscheJ18 2-A-finale[4]07:13,982e
Wouter Breedveld
ZWOZwolsche/ARCM18 4xvoorwedstrijd 1[6]07:26,855e
Lieke Oostenveld
HUNHunze/Tromp/ARCJ16 8+voorwedstrijd 1[3]06:44,453e
Mats van Slooten
ZWOZwolsche/ARCM18 4xB-finale[5]07:32,773e
Lieke Oostenveld
HUNHunze/Tromp/ARCJ16 8+A-finale[1]07:18,636e
Mats van Slooten