Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
WIL34Willem IIIM18 2xtime-trialza 08:20
Emma Eggenkamp
WIL35Willem III/TrompM18 2xtime-trialza 08:20
Fien Wenneker
WILDiede BeishuizenJ16 1xvoorwedstrijd 3za 09:05[5]
Willem III
WILWillem IIIJ18 2xvoorwedstrijd 1za 09:45[6]
Jasper Simons
WILWillem III/MaasJ18 2xvoorwedstrijd 2za 09:50[6]
Gianni Perotti
WILWillem IIIM18 2xA-finaleza 10:55[4]
Emma Eggenkamp
WILWillem III/TrompM18 2xA-finaleza 10:55[6]
Fien Wenneker
WILDiede BeishuizenJ16 1xA-finaleza 11:20[1]
Willem III
WILWillem III/MaasJ18 2xA-finaleza 12:10[3]
Gianni Perotti
WILWillem IIIJ18 2xA-finaleza 12:10[6]
Jasper Simons
WIL2Willem IIIJ18 4*1e rondeza 12:50[4]
Filip Vergeer
WIL2Willem IIIJ18 4*2e rondeza 12:52[4]
Filip Vergeer
WIL9Willem III 1M16 2x1e ronde 2za 13:00[2]
Marjolijn Webb
WIL9Willem III 1M16 2x2e ronde 2za 13:02[2]
Marjolijn Webb
WIL42Willem III 1J14 4*1e ronde 2za 13:35[2]
Karel Rietveld
WIL42Willem III 1J14 4*2e ronde 2za 13:37[2]
Karel Rietveld
WIL50Willem IIIM12 2x1e rondeza 13:45[4]
Isae Webb
WIL50Willem IIIM12 2x2e rondeza 13:47[4]
Isae Webb
WIL53Jelle de BoerJ12 1x1e rondeza 13:50[3]
Willem III 1
WIL54Mats VellengaJ12 1x1e rondeza 13:50[4]
Willem III 2
WIL55Chris van BruijnsvoortJ12 1x1e rondeza 13:50[5]
Willem III 3
WIL53Jelle de BoerJ12 1x2e rondeza 13:52[3]
Willem III 1
WIL54Mats VellengaJ12 1x2e rondeza 13:52[4]
Willem III 2
WIL55Chris van BruijnsvoortJ12 1x2e rondeza 13:52[5]
Willem III 3
WIL77Willem IIIM18 2x1e ronde 2za 14:30[6]
Lyske Tromp
WIL77Willem IIIM18 2x2e ronde 2za 14:32[6]
Lyske Tromp
WIL82Filip VergeerJ18 1x1e ronde 1za 14:40[2]
Willem III 4
WIL84Maarten HolsbrinkJ18 1x1e ronde 1za 14:40[4]
Willem III 3
WIL82Filip VergeerJ18 1x2e ronde 1za 14:42[2]
Willem III 4
WIL84Maarten HolsbrinkJ18 1x2e ronde 1za 14:42[4]
Willem III 3
WIL91Lucas van der WurffJ18 1x1e ronde 2za 14:45[2]
Willem III 5
WIL91Lucas van der WurffJ18 1x2e ronde 2za 14:47[2]
Willem III 5
WIL95Ole SomersJ18 1x1e ronde 3za 14:50[3]
Willem III 2
WIL95Ole SomersJ18 1x2e ronde 3za 14:52[3]
Willem III 2
WIL98Willem III12 4*1e rondeza 14:55[4]
Mats Vellenga
WIL98Willem III12 4*2e rondeza 14:57[4]
Mats Vellenga
WIL102Willem IIIM14 2x1e ronde 1za 15:00[3]
Layla Rademaker
WIL102Willem IIIM14 2x2e ronde 1za 15:02[3]
Layla Rademaker
WIL120Thijs GeelsJ14 1x1e ronde 1za 15:15[4]
Willem III 1
WIL120Thijs GeelsJ14 1x2e ronde 1za 15:17[4]
Willem III 1
WIL123Omar AfifiJ14 1x1e ronde 3za 15:25[2]
Willem III 3
WIL123Omar AfifiJ14 1x2e ronde 3za 15:27[2]
Willem III 3
WIL143Niklas RoosJ14 1x1e ronde 4za 15:30[5]
Willem III 4
WIL143Niklas RoosJ14 1x2e ronde 4za 15:32[5]
Willem III 4
WIL124Ingmar KaizerJ14 1x1e ronde 5za 15:35[1]
Willem III 2
WIL124Ingmar KaizerJ14 1x2e ronde 5za 15:37[1]
Willem III 2
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-voorwedstrijd 1za 16:10[5]
Philo Geerlings
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-voorwedstrijd 2za 16:15[5]
Sjoerd Froeling
WILWillem IIIJ16 4xvoorwedstrijd 1za 16:20[4]
Wallace Santen
WILWillem III/RIC/AlkmaarscheJ18 4xvoorwedstrijd 2za 16:35[4]
Auke Kloosterman
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-A-finaleza 17:15[4]
Sjoerd Froeling
WILWillem III/Spaarne/Maas/LeytheJ18 4-A-finaleza 17:15[6]
Philo Geerlings
WILWillem IIIJ16 4xA-finaleza 17:25[3]
Wallace Santen
WILWillem III/RIC/AlkmaarscheJ18 4xA-finaleza 17:35[2]
Auke Kloosterman

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
WILWillem III/TrompM18 2xvoorwedstrijd 2zo 09:55[3]
Fien Wenneker
WILWillem III/TrompM18 2xA-finalezo 12:05[2]
Fien Wenneker
WIL8Willem IIIJ16 2x1e ronde 1zo 13:10[3]
Lucas van der Wurff
WIL8Willem IIIJ16 2x2e ronde 1zo 13:12[3]
Lucas van der Wurff
WIL25Marjolijn WebbM16 1x1e ronde 1zo 13:25[3]
Willem III 3
WIL27Marieke MiddagM16 1x1e ronde 1zo 13:25[5]
Willem III 4
WIL25Marjolijn WebbM16 1x2e ronde 1zo 13:27[3]
Willem III 3
WIL27Marieke MiddagM16 1x2e ronde 1zo 13:27[5]
Willem III 4
WIL30Lyske TrompM16 1x1e ronde 2zo 13:30[2]
Willem III 1
WIL31Veerle RijndersM16 1x1e ronde 2zo 13:30[3]
Willem III 2
WIL30Lyske TrompM16 1x2e ronde 2zo 13:32[2]
Willem III 1
WIL31Veerle RijndersM16 1x2e ronde 2zo 13:32[3]
Willem III 2
WIL40Willem III 2J14 C4*1e rondezo 13:40[3]
Jaap Baud
WIL42Willem III 1J14 C4*1e rondezo 13:40[5]
Mars Wagenaar
WIL40Willem III 2J14 C4*2e rondezo 13:42[3]
Jaap Baud
WIL42Willem III 1J14 C4*2e rondezo 13:42[5]
Mars Wagenaar
WIL46Willem IIIJ12 2x1e rondezo 13:45[5]
Mats Vellenga
WIL46Willem IIIJ12 2x2e rondezo 13:47[5]
Mats Vellenga
WIL49Sophie RademakerM12 1x1e ronde 1zo 13:50[4]
Willem III
WIL49Sophie RademakerM12 1x2e ronde 1zo 13:52[4]
Willem III
WIL59Willem III 1M16 4*1e rondezo 14:20[4]
Jael van Asten
WIL60Willem III 2M16 4*1e rondezo 14:20[5]
Marieke Middag
WIL59Willem III 1M16 4*2e rondezo 14:22[4]
Jael van Asten
WIL60Willem III 2M16 4*2e rondezo 14:22[5]
Marieke Middag
WIL62Willem III 2J18 2x1e ronde 1zo 14:25[1]
Maarten Holsbrink
WIL62Willem III 2J18 2x2e ronde 1zo 14:27[1]
Maarten Holsbrink
WIL73Willem III 1J18 2x1e ronde 2zo 14:30[5]
Lucas van der Wurff
WIL73Willem III 1J18 2x2e ronde 2zo 14:32[5]
Lucas van der Wurff
WIL75Julia GillisM18 1x1e ronde 1zo 14:35[3]
Willem III 1
WIL75Julia GillisM18 1x2e ronde 1zo 14:37[3]
Willem III 1
WIL82Maaike de BraalM18 1x1e ronde 2zo 14:40[3]
Willem III 2
WIL82Maaike de BraalM18 1x2e ronde 2zo 14:42[3]
Willem III 2
WIL84Willem III12 C4*1e rondezo 14:45[3]
Jelle de Boer
WIL84Willem III12 C4*2e rondezo 14:47[3]
Jelle de Boer
WIL89Willem III 5J14 2x1e ronde 1zo 14:50[5]
Jaap Baud
WIL89Willem III 5J14 2x2e ronde 1zo 14:52[5]
Jaap Baud
WIL96Willem III 2J14 2x1e ronde 2zo 14:55[4]
Wessel Wenneker
WIL96Willem III 2J14 2x2e ronde 2zo 14:57[4]
Wessel Wenneker
WIL109Willem III 3J14 2x1e ronde 3zo 15:00[5]
Ethan Regev
WIL109Willem III 3J14 2x2e ronde 3zo 15:02[5]
Ethan Regev
WIL104Willem III 1J14 2x1e ronde 4zo 15:05[6]
Misha Aulman
WIL104Willem III 1J14 2x2e ronde 4zo 15:07[6]
Misha Aulman
WIL105Willem III 4J14 2x1e ronde 5zo 15:10[4]
Ole Wulffraat
WIL105Willem III 4J14 2x2e ronde 5zo 15:12[4]
Ole Wulffraat
WIL112Layla RademakerM14 1x1e ronde 1zo 15:15[1]
Willem III 2
WIL120Loïs van DisM14 1x1e ronde 2zo 15:20[3]
Willem III 1
WIL112Layla RademakerM14 1x2e ronde 1zo 15:22[1]
Willem III 2
WIL120Loïs van DisM14 1x2e ronde 2zo 15:27[3]
Willem III 1
WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMSJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[3]
Gianni Perotti
SPASpaarne-combiJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[4]
Iain Kerr
HUNHunze/Willem IIIM18 4xvoorwedstrijd 2zo 15:50[4]
Louise Liemberg
WILWillem III/Eem/HoopJ16 8+voorwedstrijd 1zo 15:55[5]
Wallace Santen
AMSAmstel/RIC/Willem III/ALKM18 4-A-finalezo 16:30[3]
Demi Straathof
SPASpaarne-combiJ18 8+A-finalezo 16:40[2]
Iain Kerr
WILWillem III/RIC/Alkmaarsche/AMSJ18 8+A-finalezo 16:40[3]
Gianni Perotti
HUNHunze/Willem IIIM18 4xA-finalezo 16:55[3]
Louise Liemberg
WILWillem III/Eem/HoopJ16 8+A-finalezo 17:00[4]
Wallace Santen