Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zo 14:50 - race 373 - [155] J14 2x 1e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[2]KRCGKR Club Gent[86]
 Bent Schepens
[3]RICRIC[87]
 Cameron Berg
[4]VIKViking 2[88]
 Julian van Leeuwen
[5]WILWillem III 5[89]
 Jaap Baud
[6]ALPAlphen[90]
 Nils van Popele

zo 14:55 - race 375 - [155] J14 2x 1e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[2]DDSDDS 2[94]
 Tjeerd Sloterdijk
[3]NAANaarden 2[95]
 Leon Göbel
[4]WILWillem III 2[96]
 Wessel Wenneker
[5]TROTromp 2[97]
 Devi Slijp
[6]VIKViking 1[98]
 Ben Daanen

zo 15:00 - race 377 - [155] J14 2x 1e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[2]LEYLeythe 1[93]
 Robin Noteboom
[3]BEABeatrix[102]
 Simon Kortmann
[4]BREBreda[103]
 Arthur van der Nat
[5]WILWillem III 3[109]
 Ethan Regev
[6]HOOHoop 1[91]
 Christian Wetzels

zo 15:05 - race 379 - [155] J14 2x 1e ronde 4

baancodeploeg
slag
nummer
[2]LAALaak[92]
 Gaëtan Spicq
[3]DDSDDS 1[107]
 Victor van der Gaag
[5]SPASpaarne[108]
 Krister Kerstens
[6]WILWillem III 1[104]
 Misha Aulman

zo 15:10 - race 381 - [155] J14 2x 1e ronde 5

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NAANaarden 1[99]
 Ruben Mos
[2]VIKViking 3[100]
 Rinse Mulder
[3]GOUGouda/Alkmaarsche[110]
 Cuup Kuilboer
[4]WILWillem III 4[105]
 Ole Wulffraat
[5]TROTromp 1[106]
 Elias Sluitman
[6]HOOHoop 2[111]
 Thomas Dobbelstein

zo 14:52 - race 374 - [155] J14 2x 2e ronde 1

baancodeploeg
slag
nummer
[2]KRCGKR Club Gent[86]
 Bent Schepens
[3]RICRIC[87]
 Cameron Berg
[4]VIKViking 2[88]
 Julian van Leeuwen
[5]WILWillem III 5[89]
 Jaap Baud
[6]ALPAlphen[90]
 Nils van Popele

zo 14:57 - race 376 - [155] J14 2x 2e ronde 2

baancodeploeg
slag
nummer
[2]DDSDDS 2[94]
 Tjeerd Sloterdijk
[3]NAANaarden 2[95]
 Leon Göbel
[4]WILWillem III 2[96]
 Wessel Wenneker
[5]TROTromp 2[97]
 Devi Slijp
[6]VIKViking 1[98]
 Ben Daanen

zo 15:02 - race 378 - [155] J14 2x 2e ronde 3

baancodeploeg
slag
nummer
[2]LEYLeythe 1[93]
 Robin Noteboom
[3]BEABeatrix[102]
 Simon Kortmann
[4]BREBreda[103]
 Arthur van der Nat
[5]WILWillem III 3[109]
 Ethan Regev
[6]HOOHoop 1[91]
 Christian Wetzels

zo 15:07 - race 380 - [155] J14 2x 2e ronde 4

baancodeploeg
slag
nummer
[2]LAALaak[92]
 Gaëtan Spicq
[3]DDSDDS 1[107]
 Victor van der Gaag
[5]SPASpaarne[108]
 Krister Kerstens
[6]WILWillem III 1[104]
 Misha Aulman

zo 15:12 - race 382 - [155] J14 2x 2e ronde 5

baancodeploeg
slag
nummer
[1]NAANaarden 1[99]
 Ruben Mos
[2]VIKViking 3[100]
 Rinse Mulder
[3]GOUGouda/Alkmaarsche[110]
 Cuup Kuilboer
[4]WILWillem III 4[105]
 Ole Wulffraat
[5]TROTromp 1[106]
 Elias Sluitman
[6]HOOHoop 2[111]
 Thomas Dobbelstein