Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
KRCGKR Club GentM16 2xvoorwedstrijd 1za 08:45[2]
Marie Willems
KRCGJarre CoppittersJ16 1xvoorwedstrijd 3za 09:05[6]
KR Club Gent
KRCGKR Club GentM16 2xB-finaleza 11:00[2]
Marie Willems
KRCGJarre CoppittersJ16 1xC-finaleza 11:10[2]
KR Club Gent
KRCG100KR Club Gent 1M14 2x1e ronde 1za 15:00[1]
Renee Alexander
KRCG100KR Club Gent 1M14 2x2e ronde 1za 15:02[1]
Renee Alexander
KRCG106KR Club Gent 2M14 2x1e ronde 3za 15:10[4]
Lisa Wyckhuyse
KRCG106KR Club Gent 2M14 2x2e ronde 3za 15:12[4]
Lisa Wyckhuyse
KRCG131Bent SchepensJ14 1x1e ronde 2za 15:20[4]
KR Club Gent 2
KRCG131Bent SchepensJ14 1x2e ronde 2za 15:22[4]
KR Club Gent 2
KRCGKR Club GentJ18 4-voorwedstrijd 2za 16:15[4]
Xander De Pessemier
KRCGKR Club GentJ16 4xvoorwedstrijd 2za 16:25[3]
Warren Delameilleure
KRCGKR Club GentJ18 4xvoorwedstrijd 1za 16:30[3]
Nathan Biebauw
KRCGKR Club GentJ18 4-A-finaleza 17:15[2]
Xander De Pessemier
KRCGKR Club GentJ16 4xB-finaleza 17:20[4]
Warren Delameilleure
KRCGKR Club GentM18 8+A-finaleza 17:40[1]
Rosalie Roegiers

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
KRCGLouise GysselsM16 1xvoorwedstrijd 1zo 08:00[4]
KR Club Gent 1
KRCGMarie WillemsM16 1xvoorwedstrijd 2zo 08:05[3]
KR Club Gent 4
KRCGAnke BouckenoogheM16 1xvoorwedstrijd 2zo 08:05[6]
KR Club Gent 3
KRCGKR Club GentJ16 2xvoorwedstrijd 3zo 08:30[3]
Emiel Nimmegeers
KRCGJarre CoppittersJ16 1xvoorwedstrijd 2zo 09:10[3]
KR Club Gent
KRCGKR Club GentM18 2xvoorwedstrijd 2zo 09:55[5]
Jitske Le Comte
KRCGLouise GysselsM16 1xA-finalezo 10:20[1]
KR Club Gent 1
KRCGJarre CoppittersJ16 1xB-finalezo 11:30[2]
KR Club Gent
KRCGKR Club GentM16 2xA-finalezo 11:55[2]
Rosalie Roegiers
KRCGKR Club GentM18 2xA-finalezo 12:05[6]
Jitske Le Comte
KRCGKR Club GentJ16 4*A-finalezo 12:15[3]
Jonathan De Man
KRCG33KR Club GentM14 4*1e rondezo 13:35[2]
Dorien Speeckaert
KRCG33KR Club GentM14 4*2e rondezo 13:37[2]
Dorien Speeckaert
KRCG33KR Club GentM14 4*1e rondezo 14:45[5]
Dorien Speeckaert
KRCG33KR Club GentM14 4*2e rondezo 14:47[5]
Dorien Speeckaert
KRCG86KR Club GentJ14 2x1e ronde 1zo 14:50[2]
Bent Schepens
KRCG86KR Club GentJ14 2x2e ronde 1zo 14:52[2]
Bent Schepens
KRCGKR Club GentJ18 8+voorwedstrijd 2zo 15:40[4]
Milan Van Massenhove
KRCGKR Club Gent 2M18 4xvoorwedstrijd 1zo 15:45[4]
Jitske Le Comte
KRCGKR Club Gent 1M18 4xvoorwedstrijd 2zo 15:50[2]
Rosalie Roegiers
KRCGKR Club GentJ18 8+A-finalezo 16:40[4]
Milan Van Massenhove
KRCGKR Club Gent 2M18 4xA-finalezo 16:55[5]
Jitske Le Comte