Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAA26LaakM18 2xtime-trialza 08:20
Mees Berghuis
DDS39DDS/LaakM18 2xtime-trialza 08:20
Dieke Hania
LAASjoerd HaniaJ16 1xvoorwedstrijd 1za 08:55[2]
Laak
LAALaakJ18 2xvoorwedstrijd 2za 09:50[5]
Tijmen Lipke
LAALaakM18 2xC-finaleza 10:45[5]
Mees Berghuis
DDSDDS/LaakM18 2xB-finaleza 10:50[4]
Dieke Hania
LAASjoerd HaniaJ16 1xB-finaleza 11:15[5]
Laak
LAALaakJ18 2xB-finaleza 12:05[6]
Tijmen Lipke
LAA13LaakM16 2x1e ronde 2za 13:00[3]
Ilja van Zanten
LAA13LaakM16 2x2e ronde 2za 13:02[3]
Ilja van Zanten
LAA36LaakJ14 4*1e ronde 1za 13:30[2]
Gaëtan Spicq
LAA36LaakJ14 4*2e ronde 1za 13:32[2]
Gaëtan Spicq
LAA51Laak 1M12 2x1e rondeza 13:45[5]
Femke Taag
LAA51Laak 1M12 2x2e rondeza 13:47[5]
Femke Taag
LAA56Laak 2J16 4*1e ronde 1za 14:15[2]
Stefan Jacobs
LAA56Laak 2J16 4*2e ronde 1za 14:17[2]
Stefan Jacobs
LAA66Laak 1J16 4*1e ronde 2za 14:20[5]
Tijn van Heck
LAA66Laak 1J16 4*2e ronde 2za 14:22[5]
Tijn van Heck
LAA79LaakM18 2x1e ronde 3za 14:35[4]
Imme Berghuis
LAA79LaakM18 2x2e ronde 3za 14:37[4]
Imme Berghuis
LAA113Laak 2M14 2x1e ronde 2za 15:05[4]
Anna Levelt
LAA113Laak 2M14 2x2e ronde 2za 15:07[4]
Anna Levelt
LAA107Laak 1M14 2x1e ronde 3za 15:10[2]
Elodie Siccama Hiemstra
LAA107Laak 1M14 2x2e ronde 3za 15:12[2]
Elodie Siccama Hiemstra
AMSAmstel-combiM18 8+A-finaleza 17:40[5]
Nora Stokvis

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
LAASjoerd HaniaJ16 1xvoorwedstrijd 2zo 09:10[6]
Laak
LAASjoerd HaniaJ16 1xA-finalezo 11:35[5]
Laak
LAA1Laak 1M18 4*1e rondezo 13:00[1]
Annika Frigge
LAA6Laak 2M18 4*1e rondezo 13:00[6]
Imme Berghuis
LAA1Laak 1M18 4*2e rondezo 13:02[1]
Annika Frigge
LAA6Laak 2M18 4*2e rondezo 13:02[6]
Imme Berghuis
LAA10Laak 2J16 2x1e ronde 1zo 13:10[5]
Peer van Kessel
LAA10Laak 2J16 2x2e ronde 1zo 13:12[5]
Peer van Kessel
LAA13Laak 1J16 2x1e ronde 3zo 13:20[3]
Tijn van Heck
LAA13Laak 1J16 2x2e ronde 3zo 13:22[3]
Tijn van Heck
LAA34LaakM14 4*1e rondezo 13:35[3]
Wouke Hania
LAA34LaakM14 4*2e rondezo 13:37[3]
Wouke Hania
LAA39LaakJ14 C4*1e rondezo 13:40[2]
Gijs van Asselt
LAA39LaakJ14 C4*2e rondezo 13:42[2]
Gijs van Asselt
LAA63LaakJ18 2x1e ronde 1zo 14:25[2]
Tijmen Lipke
LAA64Laak/DDSJ18 2x1e ronde 1zo 14:25[3]
Kjeld Ruijtenbeek
LAA63LaakJ18 2x2e ronde 1zo 14:27[2]
Tijmen Lipke
LAA64Laak/DDSJ18 2x2e ronde 1zo 14:27[3]
Kjeld Ruijtenbeek
LAA92LaakJ14 2x1e ronde 4zo 15:05[2]
Gaëtan Spicq
LAA92LaakJ14 2x2e ronde 4zo 15:07[2]
Gaëtan Spicq
LAALaak/DDSM18 4xvoorwedstrijd 1zo 15:45[5]
Bregje van Heck
TROTromp/Laak/HemusM18 4-A-finalezo 16:30[4]
Nora Stokvis
LAALaak/DDSM18 4xB-finalezo 16:50[3]
Bregje van Heck