Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VIK13Merijn LinnenbankJ18 1xtime-trialza 08:00
Viking 2
VIK18Jos BouhuisJ18 1xtime-trialza 08:00
Viking 1
VIKVikingM16 2xvoorwedstrijd 1za 08:45[6]
Jip Verhoeve
VIKJet van der VegtM16 1xvoorwedstrijd 1za 09:25[6]
Viking 1
VIKRoosje VisschedijkM16 1xvoorwedstrijd 2za 09:30[6]
Viking 2
VIKAnnelot ten BergM18 1xvoorwedstrijd 2za 09:40[4]
Viking
VIKMerijn LinnenbankJ18 1xD-finaleza 10:20[4]
Viking 2
VIKJos BouhuisJ18 1xB-finaleza 10:30[5]
Viking 1
VIKVikingM16 2xA-finaleza 11:05[2]
Jip Verhoeve
VIKJet van der VegtM16 1xB-finaleza 11:40[3]
Viking 1
VIKRoosje VisschedijkM16 1xB-finaleza 11:40[5]
Viking 2
VIKAnnelot ten BergM18 1xA-finaleza 11:55[2]
Viking
VIKVikingJ16 2xA-finaleza 12:00[4]
Yannick de Groot
VIK40VikingJ14 4*1e ronde 2za 13:35[5]
Ben Daanen
VIK40VikingJ14 4*2e ronde 2za 13:37[5]
Ben Daanen
VIK103Viking 1M14 2x1e ronde 1za 15:00[4]
Marte van 't Oever
VIK104Viking 3M14 2x1e ronde 1za 15:00[5]
Caren van der Peijl
VIK105Viking 2M14 2x1e ronde 1za 15:00[6]
Chloë Herrie
VIK103Viking 1M14 2x2e ronde 1za 15:02[4]
Marte van 't Oever
VIK104Viking 3M14 2x2e ronde 1za 15:02[5]
Caren van der Peijl
VIK105Viking 2M14 2x2e ronde 1za 15:02[6]
Chloë Herrie
VIK144Luuk BoddekeJ14 1x1e ronde 5za 15:35[5]
Viking
VIK144Luuk BoddekeJ14 1x2e ronde 5za 15:37[5]
Viking
VIKVikingJ18 4-voorwedstrijd 1za 16:10[3]
Ruben Bähre
VIKViking/Beatrix/MaasJ18 4-voorwedstrijd 1za 16:10[4]
Mees du Croo de Jongh
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-voorwedstrijd 2za 16:15[5]
Sjoerd Froeling
VIKVikingJ16 4xvoorwedstrijd 1za 16:20[3]
Nils Querngester
VIKViking/Hunze/Wetterwille/MaasJ18 4xvoorwedstrijd 1za 16:30[4]
Diederick Stuijfzand
VIKViking/Beatrix/MaasJ18 4-A-finaleza 17:15[3]
Mees du Croo de Jongh
SPASpaarne/Leythe/Willem III/VIKJ18 4-A-finaleza 17:15[4]
Sjoerd Froeling
VIKVikingJ18 4-A-finaleza 17:15[5]
Ruben Bähre
VIKViking/Hunze/Wetterwille/MaasJ18 4xA-finaleza 17:35[4]
Diederick Stuijfzand
VIKViking/RICM18 8+A-finaleza 17:40[4]
Hilda van Lith

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VIKVikingM18 2xvoorwedstrijd 1zo 09:50[5]
Hilda van Lith
VIKFloor KranenburgM18 1xA-finalezo 10:30[4]
Viking 1
VIKAnnelot ten BergM18 1xA-finalezo 10:30[5]
Viking 2
VIKVikingM16 2xA-finalezo 11:55[5]
Jip Verhoeve
VIKVikingM18 2xB-finalezo 12:00[3]
Hilda van Lith
VIKVikingJ16 4*A-finalezo 12:15[5]
Jonas Oelderik
VIK2Viking/DoorslagM18 4*1e rondezo 13:00[2]
Lieke Reyn
VIK2Viking/DoorslagM18 4*2e rondezo 13:02[2]
Lieke Reyn
VIK35VikingM14 4*1e rondezo 13:35[4]
Tess Klos
VIK35VikingM14 4*2e rondezo 13:37[4]
Tess Klos
VIK88Viking 2J14 2x1e ronde 1zo 14:50[4]
Julian van Leeuwen
VIK88Viking 2J14 2x2e ronde 1zo 14:52[4]
Julian van Leeuwen
VIK98Viking 1J14 2x1e ronde 2zo 14:55[6]
Ben Daanen
VIK98Viking 1J14 2x2e ronde 2zo 14:57[6]
Ben Daanen
VIK100Viking 3J14 2x1e ronde 5zo 15:10[2]
Rinse Mulder
VIK100Viking 3J14 2x2e ronde 5zo 15:12[2]
Rinse Mulder
BEABeatrix/Viking/Maas/TrompJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[2]
Berend Oldenburg
SPASpaarne-combiJ18 8+voorwedstrijd 1zo 15:35[4]
Iain Kerr
VIKViking/Nautilus/MaasJ16 8+voorwedstrijd 2zo 16:00[3]
Jip Verhoeve
VIKVikingM16 4xA-finalezo 16:35[5]
Jet van der Vegt
SPASpaarne-combiJ18 8+A-finalezo 16:40[2]
Iain Kerr
VIKViking/Nautilus/MaasJ16 8+A-finalezo 17:00[6]
Jip Verhoeve