zo 10:33 - race 223 - [142] D Selectie 4* voorwedstrijd 1

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ASODames Instroom 4*[5]02:00,23(1)04:06,14(1)06:14,59(1)08:22,03(1)FA
 Luna van Schaik02:05,9102:08,4502:07,44
2.GYAGyas Lichte dames selectie[4]02:09,22(4)04:12,23(2)06:22,20(2)08:32,07(2)FA
 Lotte anna Scheele02:03,0102:09,9702:09,87+10,04
3.ARGArgo[3]02:02,18(2)04:13,40(3)06:26,01(3)08:39,72(3)FA
 Maaike Tesselaar02:11,2202:12,6102:13,71+17,69
4.NJONjord 2[6]02:03,96(3)04:22,39(4)06:38,93(4)09:01,18(4)FB
 Sanna van der Putte02:18,4302:16,5402:22,25+39,15
5.ASOAsopos 2[2]02:18,61(5)04:43,83(5)07:13,39(5)09:42,82(5)FB
 Gaby Swart02:25,2202:29,5602:29,43+1:20,79

zo 10:38 - race 224 - [142] D Selectie 4* voorwedstrijd 2

1e, 2e en 3e => FA, overige => FB

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCDTalenten4*[4]01:56,87(1)04:20,33(4)06:03,75(1)08:09,03(1)FA
 Remke Gengler02:23,4601:43,4202:05,28
2.SKOSkøll[6]01:59,63(2)04:04,87(2)06:12,93(2)08:18,50(2)FA
 Mathilde Verster02:05,2402:08,0602:05,57+9,47
3.NJONjord 1[3]01:59,85(3)04:05,69(3)06:14,95(3)08:23,54(3)FA
 Maura van der Poel02:05,8402:09,2602:08,59+14,51
4.ORCDTalenten4*[2]02:09,18(5)03:58,89(1)06:32,76(4)08:46,70(4)FB
 Janna Boer01:49,7102:33,8702:13,94+37,67
5.PHOPhocas[5]02:07,53(4)04:22,63(5)06:41,25(5)08:59,03(5)FB
 Janne van Rijnsoever02:15,1002:18,6202:17,78+50,00

zo 14:58 - race 262 - [142] D Selectie 4* B-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ORCDTalenten4*[4]02:09,48(1)04:19,65(1)06:28,72(1)08:39,40(1)
 Janna Boer02:10,1702:09,0702:10,68
2.NJONjord 2[3]02:09,71(2)04:23,77(3)06:33,87(2)08:45,98(2)
 Sanna van der Putte02:14,0602:10,1002:12,11+6,58
3.PHOPhocas[2]02:10,24(3)04:23,29(2)06:36,88(3)08:49,40(3)
 Janne van Rijnsoever02:13,0502:13,5902:12,52+10,00
4.ASOAsopos 2[5]02:17,19(4)04:40,65(4)07:03,61(4)09:26,03(4)
 Gaby Swart02:23,4602:22,9602:22,42+46,63

zo 15:03 - race 263 - [142] D Selectie 4* A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.ORCDTalenten4*[4]01:56,85(1)03:58,25(1)06:00,48(1)08:01,13(1)
 Remke Gengler02:01,4002:02,2302:00,65
2.SKOSkøll[5]02:02,94(5)04:07,96(5)06:05,47(2)08:06,36(2)
 Mathilde Verster02:05,0201:57,5102:00,89+5,23
3.ASODames Instroom 4*[3]02:00,01(3)04:02,90(3)06:07,76(4)08:09,35(3)
 Luna van Schaik02:02,8902:04,8602:01,59+8,22
4.NJONjord 1[1]01:59,08(2)04:13,30(6)06:06,30(3)08:09,67(4)
 Maura van der Poel02:14,2201:53,0002:03,37+8,54
5.GYAGyas Lichte dames selectie[2]02:00,63(4)04:03,18(4)06:13,01(5)08:17,86(5)
 Lotte anna Scheele02:02,5502:09,8302:04,85+16,73
6.ARGArgo[6]02:05,16(6)04:02,40(2)06:24,80(6)08:35,90(6)
 Maaike Tesselaar01:57,2402:22,4002:11,10+34,77