[GYA] Gyas

nr.veldploeg
slag
001DOnerv C4+Gyas 1
Rixt Wieling
001DOnerv C4+Gyas D1
Isabel Haakman
001DOnerv C4+Gyas ZOEF
Carmen Stelwagen
001DOnerv C4+Gyas D2
Anne van der Velden
001DOnerv C4+Gyas Remeros
Doortje van der Heide
001DOnerv C4+Gyas D3
Nelise Kooistra
001DOnerv C4+Gyas D4
Floor Spitters
001DOnerv C4+Gyas D5
Tess Velzen
001DOnerv C4+Gyas D6
Mariske Terpstra
001DOnerv C4+Gyas TRIGGERED
Lindgerd Pauwels
001DOnerv C4+Gyas D8
Nena Adema
001DOnerv C4+Gyas D10
Romy Bouwknecht
001DOnerv C4+Gyas D11
Suzanne van den Beemt
001DOnerv C4+Gyas CTG D3
Jet Reinerink
001DOnerv C4+Gyas D12
Marit van Huissteden
001DOnerv C4+Gyas CTG D2
Maartje Dorreboom
001DOnerv C4+Gyas D13
Karina Appelrath
001DOnerv C4+Gyas D17
Maaike van Helden
001DOnerv C4+Gyas D16
Femme van Solt
001DOnerv C4+Gyas D15
Romy Betting
001DOnerv C4+Gyas D14
Rebekka de Witte
001DOnerv C4+Gyas CTG D1
Marieke Olsthoorn
002DOnerv C4*Gyas
Laura van der Bij
041H Selectie 8+ (Cat. A)Gyas heren selectie
Jonas Oudejans
042H Selectie 8+ (Cat. B)Gyas lichte heren selectie
Lars van der Werff
046H 4-Asopos/Euros/Proteus/Gyas
Joris Kluvers
048H 4+├śL ER GULL
Enzo van Leeuwen
101HOnerv C4+selectie heren C4-1
Benjamin Bouthoorn
101HOnerv C4+Gyas selectie LH C4
Jordy de Boer
101HOnerv C4+Gyas H1
Marco Wijkhuijs
101HOnerv C4+Gyas H5
Pepijn Olthoff
101HOnerv C4+Gyas H6
Anouar Arabou
101HOnerv C4+Gyas H7
Viktor Bruyn
101HOnerv C4+Gyas H8
Joep Neelissen
101HOnerv C4+Gyas CTG H1.1
Thijs van Bockel
101HOnerv C4+Gyas H10
Sem Jongerius
101HOnerv C4+Gyas H11
Joran Kleijer
101HOnerv C4+Gyas CTG H1
Jesper Dekker
101HOnerv C4+Gyas CTG H2
Tycho Hebels
101HOnerv C4+Gyas CTG H3
Michiel Muller
101HOnerv C4+Gyas G. Annulatus
Thomas Drop
141D Selectie 8+Gyas Selectie Dames 1
Nynke Edelman
141D Selectie 8+Gyas Dames selectie 2
Veerle Hovenkamp
142D Selectie 4*Gyas Lichte dames selectie
Lotte anna Scheele
teruggetrokken na de loting
101HOnerv C4+Gyas selectie heren C4-2
Arris Craig
teruggetrokken na de loting
101HOnerv C4+Gyas H4
Daniel Meijer