zaterdag

23 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
GYA256Gyas ZOEFDOnerv C4+voorwedstrijd 1za 08:21[6]
Carmen Stelwagen
GYA276Gyas D1DOnerv C4+voorwedstrijd 4za 08:36[6]
Isabel Haakman
GYA284Gyas D2DOnerv C4+voorwedstrijd 5za 08:41[5]
Anne van der Velden
GYA323Gyas CTG D3DOnerv C4+voorwedstrijd 8za 08:56[3]
Jet Reinerink
GYA304Gyas D13DOnerv C4+voorwedstrijd 8za 08:56[4]
Karina Appelrath
GYA296Gyas TRIGGEREDDOnerv C4+voorwedstrijd 9za 09:01[6]
Lindgerd Pauwels
GYA306Gyas D8DOnerv C4+voorwedstrijd 10za 09:06[6]
Nena Adema
GYA326Gyas D5DOnerv C4+voorwedstrijd 11za 09:11[3]
Tess Velzen
GYA331Gyas RemerosDOnerv C4+voorwedstrijd 12za 09:16[2]
Doortje van der Heide
GYA376Gyas D10DOnerv C4+voorwedstrijd 14za 09:26[6]
Romy Bouwknecht
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+voorwedstrijd 15za 09:31[2]
Marieke Olsthoorn
GYA362Gyas D12DOnerv C4+voorwedstrijd 16za 09:36[3]
Marit van Huissteden
GYA402Gyas 1DOnerv C4+voorwedstrijd 17za 09:41[2]
Rixt Wieling
GYA396Gyas D6DOnerv C4+voorwedstrijd 17za 09:41[3]
Mariske Terpstra
GYA415Gyas D17DOnerv C4+voorwedstrijd 18za 09:46[1]
Maaike van Helden
GYA421Gyas CTG D2DOnerv C4+voorwedstrijd 18za 09:46[3]
Maartje Dorreboom
GYA441Gyas D16DOnerv C4+voorwedstrijd 21za 10:01[2]
Femme van Solt
GYA461Gyas D11DOnerv C4+voorwedstrijd 22za 10:06[1]
Suzanne van den Beemt
GYA471Gyas D15DOnerv C4+voorwedstrijd 22za 10:06[2]
Romy Betting
GYA455Gyas D4DOnerv C4+voorwedstrijd 22za 10:06[4]
Floor Spitters
GYA343Gyas D14DOnerv C4+voorwedstrijd 23za 10:11[1]
Rebekka de Witte
GYA263Gyas D3DOnerv C4+voorwedstrijd 23za 10:11[6]
Nelise Kooistra
GYA287Gyas lichte heren selectieH Selectie 8+ (Cat. B)race for lanesza 10:46[1]
Lars van der Werff
GYA402Gyas 1DOnerv C4+herkansing 1za 11:26[6]
Rixt Wieling
GYA276Gyas D1DOnerv C4+herkansing 2za 11:31[3]
Isabel Haakman
GYA396Gyas D6DOnerv C4+herkansing 2za 11:31[5]
Mariske Terpstra
GYA471Gyas D15DOnerv C4+herkansing 3za 11:36[4]
Romy Betting
GYA284Gyas D2DOnerv C4+herkansing 4za 11:41[4]
Anne van der Velden
GYA331Gyas RemerosDOnerv C4+herkansing 4za 11:41[6]
Doortje van der Heide
GYA323Gyas CTG D3DOnerv C4+herkansing 7za 11:56[3]
Jet Reinerink
GYA296Gyas TRIGGEREDDOnerv C4+herkansing 7za 11:56[6]
Lindgerd Pauwels
GYA256Gyas ZOEFDOnerv C4+herkansing 8za 12:01[4]
Carmen Stelwagen
GYA455Gyas D4DOnerv C4+herkansing 8za 12:01[6]
Floor Spitters
GYA362Gyas D12DOnerv C4+herkansing 9za 12:06[2]
Marit van Huissteden
GYA421Gyas CTG D2DOnerv C4+herkansing 9za 12:06[5]
Maartje Dorreboom
GYA326Gyas D5DOnerv C4+herkansing 10za 12:11[4]
Tess Velzen
GYA415Gyas D17DOnerv C4+herkansing 11za 12:16[4]
Maaike van Helden
GYA376Gyas D10DOnerv C4+herkansing 11za 12:16[5]
Romy Bouwknecht
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+herkansing 12za 12:21[3]
Marieke Olsthoorn
GYA461Gyas D11DOnerv C4+herkansing 15za 12:36[4]
Suzanne van den Beemt
GYA441Gyas D16DOnerv C4+herkansing 16za 12:41[4]
Femme van Solt
GYA304Gyas D13DOnerv C4+herkansing 17za 12:46[1]
Karina Appelrath
GYA306Gyas D8DOnerv C4+herkansing 20za 13:01[6]
Nena Adema
GYA349GyasDOnerv C4*race for lanesza 13:06[3]
Laura van der Bij
GYA359Gyas heren selectieH Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 1za 13:26[1]
Jonas Oudejans
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-race for lanesza 13:46[4]
Joris Kluvers
GYA276Gyas D1DOnerv C4+kwart-finale 1za 14:11[1]
Isabel Haakman
GYA455Gyas D4DOnerv C4+kwart-finale 2za 14:16[5]
Floor Spitters
GYA296Gyas TRIGGEREDDOnerv C4+kwart-finale 3za 14:21[1]
Lindgerd Pauwels
GYA402Gyas 1DOnerv C4+kwart-finale 3za 14:21[2]
Rixt Wieling
GYA461Gyas D11DOnerv C4+kwart-finale 4za 14:26[2]
Suzanne van den Beemt
GYA256Gyas ZOEFDOnerv C4+kwart-finale 4za 14:26[6]
Carmen Stelwagen
GYA284Gyas D2DOnerv C4+kwart-finale 5za 14:31[5]
Anne van der Velden
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+kwart-finale 6za 14:36[6]
Marieke Olsthoorn
GYA287Gyas lichte heren selectieH Selectie 8+ (Cat. B)A-finaleza 15:41[6]
Lars van der Werff
GYA355Gyas CTG D1DOnerv C4+halve-finale 1za 16:11[2]
Marieke Olsthoorn
GYA455Gyas D4DOnerv C4+halve-finale 3za 16:21[5]
Floor Spitters
GYA349GyasDOnerv C4*A-finaleza 16:26[4]
Laura van der Bij
GYA359Gyas heren selectieH Selectie 8+ (Cat. A)B-finaleza 16:46[5]
Jonas Oudejans
ASO437Asopos/Euros/Proteus/GyasH 4-A-finaleza 17:06[3]
Joris Kluvers

zondag

24 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
GYA255Gyas CTG H3HOnerv C4+voorwedstrijd 1zo 08:23[5]
Michiel Muller
GYA275Gyas H6HOnerv C4+voorwedstrijd 3zo 08:33[5]
Anouar Arabou
GYA293Gyas H1HOnerv C4+voorwedstrijd 4zo 08:38[3]
Marco Wijkhuijs
GYA316Gyas H11HOnerv C4+voorwedstrijd 7zo 08:53[6]
Joran Kleijer
GYA325Gyas H10HOnerv C4+voorwedstrijd 8zo 08:58[5]
Sem Jongerius
GYA352Gyas H8HOnerv C4+voorwedstrijd 11zo 09:13[2]
Joep Neelissen
GYA362selectie heren C4-1HOnerv C4+voorwedstrijd 12zo 09:18[2]
Benjamin Bouthoorn
GYA371Gyas CTG H2HOnerv C4+voorwedstrijd 13zo 09:23[1]
Tycho Hebels
GYA384Gyas CTG H1HOnerv C4+voorwedstrijd 13zo 09:23[4]
Jesper Dekker
GYA395Gyas H5HOnerv C4+voorwedstrijd 15zo 09:33[5]
Pepijn Olthoff
GYA416Gyas H7HOnerv C4+voorwedstrijd 17zo 09:43[6]
Viktor Bruyn
GYA426Gyas G. AnnulatusHOnerv C4+voorwedstrijd 18zo 09:48[6]
Thomas Drop
GYA431Gyas CTG H1.1HOnerv C4+voorwedstrijd 19zo 09:53[1]
Thijs van Bockel
GYA442Gyas selectie LH C4HOnerv C4+voorwedstrijd 20zo 09:58[2]
Jordy de Boer
GYA259Gyas Lichte dames selectieD Selectie 4*voorwedstrijd 1zo 10:33[4]
Lotte anna Scheele
SKO339ØL ER GULLH 4+voorwedstrijd 2zo 10:53[5]
Enzo van Leeuwen
GYA442Gyas selectie LH C4HOnerv C4+herkansing 1zo 11:18[3]
Jordy de Boer
GYA325Gyas H10HOnerv C4+herkansing 1zo 11:18[6]
Sem Jongerius
GYA416Gyas H7HOnerv C4+herkansing 2zo 11:23[6]
Viktor Bruyn
GYA275Gyas H6HOnerv C4+herkansing 7zo 11:48[4]
Anouar Arabou
GYA431Gyas CTG H1.1HOnerv C4+herkansing 7zo 11:48[5]
Thijs van Bockel
GYA426Gyas G. AnnulatusHOnerv C4+herkansing 7zo 11:48[6]
Thomas Drop
GYA316Gyas H11HOnerv C4+herkansing 9zo 11:58[6]
Joran Kleijer
GYA371Gyas CTG H2HOnerv C4+herkansing 10zo 12:03[3]
Tycho Hebels
GYA352Gyas H8HOnerv C4+herkansing 11zo 12:08[3]
Joep Neelissen
GYA395Gyas H5HOnerv C4+herkansing 13zo 12:18[6]
Pepijn Olthoff
GYA255Gyas CTG H3HOnerv C4+herkansing 16zo 12:33[3]
Michiel Muller
GYA293Gyas H1HOnerv C4+herkansing 18zo 12:43[4]
Marco Wijkhuijs
GYA348Gyas Dames selectie 2D Selectie 8+voorwedstrijd 1zo 13:03[2]
Veerle Hovenkamp
GYA378Gyas Selectie Dames 1D Selectie 8+voorwedstrijd 2zo 13:08[5]
Nynke Edelman
GYA293Gyas H1HOnerv C4+kwart-finale 2zo 13:58[2]
Marco Wijkhuijs
GYA371Gyas CTG H2HOnerv C4+kwart-finale 4zo 14:08[6]
Tycho Hebels
GYA426Gyas G. AnnulatusHOnerv C4+kwart-finale 6zo 14:18[5]
Thomas Drop
GYA384Gyas CTG H1HOnerv C4+kwart-finale 8zo 14:28[2]
Jesper Dekker
GYA362selectie heren C4-1HOnerv C4+kwart-finale 9zo 14:33[3]
Benjamin Bouthoorn
GYA259Gyas Lichte dames selectieD Selectie 4*A-finalezo 15:03[2]
Lotte anna Scheele
SKO339ØL ER GULLH 4+B-finalezo 15:13[6]
Enzo van Leeuwen
GYA348Gyas Dames selectie 2D Selectie 8+B-finalezo 16:13[2]
Veerle Hovenkamp
GYA378Gyas Selectie Dames 1D Selectie 8+A-finalezo 16:18[6]
Nynke Edelman