zaterdag

18 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:09,644e
Timo van Helvoort
WILWillem III/AmstelM16 2xvoorwedstrijd 2[4]07:52,081e
Phaedra van der Molen
WILWillem III 2DG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:25,162e
Jessica Drost
WILWillem III 1DG 1xvoorwedstrijd 1[5]08:17,071e
Lotte Pronk
WILWillem IIIM18 2xvoorwedstrijd 1[4]08:34,085e
Tirza den Hond
WILWillem III/MaasM18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:47,011e
Annelotte Maitland
HUNWillem III/HunzeM18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:25,336e
Hanne Gietema
WILWillem III/AmstelM18 2xvoorwedstrijd 2[4]07:46,911e
Arlette Roos
WILWillem III 1J18 1xheat[7]07:43,094e
Joost van Asperen
WILWillem III 2J18 1xheat[5]07:55,219e
Luca Perotti
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:30,471e
Cas Simons
WILWillem III 2J16 1xheat[1]07:55,224e
Maarten Worm
WILWillem III 4J16 1xheat[3]08:02,229e
Igor Nienhaus
WILWillem III 3J16 1xheat[6]07:53,562e
Gianni Perotti
WILWillem III 1J16 1xheat[7]08:13,5011e
Ole Kuppens
WILWillem III 5J16 1xheat[2]08:28,5416e
Ben van den Eerenbeemt
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xA-finale[1]07:02,687e
Timo van Helvoort
WILWillem III/AmstelM16 2xA-finale[5]07:56,372e
Phaedra van der Molen
WILWillem III 1DG 1xA-finale[4]08:44,101e
Lotte Pronk
WILWillem III 2DG 1xA-finale[7]09:19,138e
Jessica Drost
WILWillem IIIM18 2xB-finale[5]09:21,254e
Tirza den Hond
HUNWillem III/HunzeM18 2xB-finale[6]09:11,143e
Hanne Gietema
WILWillem III/AmstelM18 2xA-finale[4]08:19,592e
Arlette Roos
WILWillem III/MaasM18 2xA-finale[5]08:10,631e
Annelotte Maitland
WILWillem III/HoopJ16 4xA-finale[5]07:28,804e
Maarten Worm
WILWillem IIIJ16 4xA-finale[6]07:23,363e
Jasper Simons
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finale[5]07:01,061e
Cas Simons
RICRIC/Willem III/AmstelJ18 4xA-finale[5]07:00,362e
Martijn Ronk

zondag

19 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SpaarneJ18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:33,872e
Hidde Lycklama
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-A-finale[5]08:19,482e
Benita de Man
AMSAmstel/Willem III/RICM18 4-A-finale[5]08:03,172e
Charlotte Russel
HOOHoop/Amstel/Willem IIIM18 4-A-finale[6]07:57,771e
Anne Kooijenga
OKEOkeanos/Willem III 2DG 4-A-finale[6]07:34,642e
Jessica Drost
OKEOkeanos/Willem III 1DG 4-A-finale[7]07:30,991e
Anna de Boer
WILWillem III/SpaarneJ18 2xA-finale[4]07:26,851e
Hidde Lycklama
SKOSkøll-combiHE 8+A-finale[4]06:21,041e
Theis Hagemeister