zaterdag

18 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:15[6]
Timo van Helvoort
WILWillem III/AmstelM16 2xvoorwedstrijd 2za 09:45[4]
Phaedra van der Molen
WILWillem III 2DG 1xvoorwedstrijd 1za 10:35[2]
Jessica Drost
WILWillem III 1DG 1xvoorwedstrijd 1za 10:35[5]
Lotte Pronk
WILWillem IIIM18 2xvoorwedstrijd 1za 11:25[4]
Tirza den Hond
WILWillem III/MaasM18 2xvoorwedstrijd 1za 11:25[6]
Annelotte Maitland
HUNWillem III/HunzeM18 2xvoorwedstrijd 2za 11:30[2]
Hanne Gietema
WILWillem III/AmstelM18 2xvoorwedstrijd 2za 11:30[4]
Arlette Roos
WILWillem III 1J18 1xheatza 11:35[7]
Joost van Asperen
WILWillem III 2J18 1xheatza 11:45[5]
Luca Perotti
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 3za 12:40[5]
Cas Simons
WILWillem III 2J16 1xheatza 13:05[1]
Maarten Worm
WILWillem III 4J16 1xheatza 13:05[3]
Igor Nienhaus
WILWillem III 3J16 1xheatza 13:05[6]
Gianni Perotti
WILWillem III 1J16 1xheatza 13:10[7]
Ole Kuppens
WILWillem III 5J16 1xheatza 13:15[2]
Ben van den Eerenbeemt
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xA-finaleza 14:45[1]
Timo van Helvoort
WILWillem III/AmstelM16 2xA-finaleza 15:05[5]
Phaedra van der Molen
WILWillem III 1DG 1xA-finaleza 15:35[4]
Lotte Pronk
WILWillem III 2DG 1xA-finaleza 15:35[7]
Jessica Drost
WILWillem IIIM18 2xB-finaleza 16:30[5]
Tirza den Hond
HUNWillem III/HunzeM18 2xB-finaleza 16:30[6]
Hanne Gietema
WILWillem III/AmstelM18 2xA-finaleza 16:35[4]
Arlette Roos
WILWillem III/MaasM18 2xA-finaleza 16:35[5]
Annelotte Maitland
WILWillem III/HoopJ16 4xA-finaleza 16:40[5]
Maarten Worm
WILWillem IIIJ16 4xA-finaleza 16:40[6]
Jasper Simons
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finaleza 17:10[5]
Cas Simons
RICRIC/Willem III/AmstelJ18 4xA-finaleza 17:40[5]
Martijn Ronk

zondag

19 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
WILWillem III/SpaarneJ18 2xvoorwedstrijd 2zo 11:00[6]
Hidde Lycklama
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-A-finalezo 11:20[5]
Benita de Man
AMSAmstel/Willem III/RICM18 4-A-finalezo 14:25[5]
Charlotte Russel
HOOHoop/Amstel/Willem IIIM18 4-A-finalezo 14:25[6]
Anne Kooijenga
OKEOkeanos/Willem III 2DG 4-A-finalezo 14:45[6]
Jessica Drost
OKEOkeanos/Willem III 1DG 4-A-finalezo 14:45[7]
Anna de Boer
WILWillem III/SpaarneJ18 2xA-finalezo 16:00[4]
Hidde Lycklama
SKOSkøll-combiHE 8+A-finalezo 17:30[4]
Theis Hagemeister