Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

zondag

9 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
PRO471Chiquita'sNSRF BB D1time-trial04:30,3520e
Susanne Franken
PRO472Sho(r)tNSRF BB D1time-trial04:12,854e
Marith Huisman
PRO474CalypsoNSRF BB D1time-trial04:24,2918e
Vicky van Heijningen
PRO478XplosiefNSRF BB D1time-trial04:15,677e
Aster Wellerdieck
PRO482SchieTopNSRF BB D1time-trial04:03,511e
Kiki Drenth
PRO941OverdrijvenNSRF SB H2time-trial03:59,363e
Ashraf Morra
PRO948ACHTungNSRF SB H2time-trial04:47,4222e
Falko Baatsen
PRO770RameursNSRF SB D3time-trial04:21,673e
Elise Deen
PRO140Miriam en GekeD 2xvoorwedstrijd 2[8]08:05,841e
Geke Rademaker
PRO128Klontje BoterD 2xvoorwedstrijd 3[3]08:27,356e
Lotte van Dongen
PRO63Wat denk je Delluf?DCl 4*voorwedstrijd 1[4]07:42,351e
Paula Lambregts
PRO61StrakDCl 4*voorwedstrijd 1[5]07:53,145e
Saskia Kooijman
PRO66VoorbijDCl 4*voorwedstrijd 2[3]08:23,316e
Jessica van den Heuvel
PRO69Doe MaarDCl 4*voorwedstrijd 2[7]08:32,747e
Robin Geijsel
PRO114Tom en JerryH 2xvoorwedstrijd 1[1]07:24,362e
Max Bogert
PRO105Two and a Half ManH 2xvoorwedstrijd 1[6]07:23,791e
Bart van Vliet
PRO108TrekkrachtH 2xvoorwedstrijd 2[2]08:08,448e
Tijmen Godeke
PRO471Chiquita'sNSRF BB D1C-finale[3]09:15,535e
Susanne Franken
PRO474CalypsoNSRF BB D1C-finale[4]08:58,382e
Vicky van Heijningen
PRO478XplosiefNSRF BB D1A-finale[1]08:52,947e
Aster Wellerdieck
PRO482SchieTopNSRF BB D1A-finale[4]08:17,561e
Kiki Drenth
PRO472Sho(r)tNSRF BB D1A-finale[6]08:46,596e
Marith Huisman
PRO915Kiek 'm goanNSRF SB H1time-trial03:51,607e
Thomas Brehm
PRO917SPAMNSRF SB H1time-trial03:56,1011e
Martin van Ingen
PRO929CoolBestNSRF SB H1time-trial04:07,6622e
Philip Wüst
PRO930BliksemNSRF SB H1time-trial03:45,903e
Robert Heemskerk
PRO433SolideH C4+ Klassementtime-trial03:41,668e
Thijs Vlonk
PRO128Klontje BoterD 2xB-finale[8]08:29,666e
Lotte van Dongen
PRO140Miriam en GekeD 2xA-finale[4]08:03,923e
Geke Rademaker
PRO948ACHTungNSRF SB H2C-finale[1]08:36,492e
Falko Baatsen
PRO941OverdrijvenNSRF SB H2A-finale[3]08:13,543e
Ashraf Morra
PRO770RameursNSRF SB D3A-finale[3]08:49,951e
Elise Deen
PRO69Doe MaarDCl 4*B-finale[2]08:22,605e
Robin Geijsel
PRO61StrakDCl 4*B-finale[5]07:59,502e
Saskia Kooijman
PRO66VoorbijDCl 4*B-finale[6]08:28,606e
Jessica van den Heuvel
PRO63Wat denk je Delluf?DCl 4*A-finale[5]07:47,833e
Paula Lambregts
PRO108TrekkrachtH 2xB-finale[8]07:54,752e
Tijmen Godeke
PRO105Two and a Half ManH 2xA-finale[5]07:13,993e
Bart van Vliet
PRO114Tom en JerryH 2xA-finale[6]07:17,475e
Max Bogert
PRO929CoolBestNSRF SB H1C-finale[7]08:34,407e
Philip Wüst
PRO917SPAMNSRF SB H1B-finale[3]08:05,676e
Martin van Ingen
PRO915Kiek 'm goanNSRF SB H1A-finale[1]07:58,226e
Thomas Brehm
PRO930BliksemNSRF SB H1A-finale[3]07:45,743e
Robert Heemskerk
PRO433SolideH C4+ KlassementA-finale[8]08:13,278e
Thijs Vlonk