Fairness update zondag 12:00 uur
Zondag:
Zuidwest, kracht 2. 19 graden. Zonnig met stapelwolken.
Wij voorzien geen bijzonderheden.

zondag

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
PRO471Chiquita'sNSRF BB D1time-trialzo 09:30
Susanne Franken
PRO472Sho(r)tNSRF BB D1time-trialzo 09:30
Marith Huisman
PRO474CalypsoNSRF BB D1time-trialzo 09:30
Vicky van Heijningen
PRO478XplosiefNSRF BB D1time-trialzo 09:30
Aster Wellerdieck
PRO482SchieTopNSRF BB D1time-trialzo 09:30
Kiki Drenth
PRO941OverdrijvenNSRF SB H2time-trialzo 09:40
Ashraf Morra
PRO948ACHTungNSRF SB H2time-trialzo 09:40
Falko Baatsen
PRO770RameursNSRF SB D3time-trialzo 10:00
Elise Deen
PRO140Miriam en GekeD 2xvoorwedstrijd 2zo 10:40[8]
Geke Rademaker
PRO128Klontje BoterD 2xvoorwedstrijd 3zo 10:45[3]
Lotte van Dongen
PRO63Wat denk je Delluf?DCl 4*voorwedstrijd 1zo 10:50[4]
Paula Lambregts
PRO61StrakDCl 4*voorwedstrijd 1zo 10:50[5]
Saskia Kooijman
PRO66VoorbijDCl 4*voorwedstrijd 2zo 10:55[3]
Jessica van den Heuvel
PRO69Doe MaarDCl 4*voorwedstrijd 2zo 10:55[7]
Robin Geijsel
PRO114Tom en JerryH 2xvoorwedstrijd 1zo 11:20[1]
Max Bogert
PRO105Two and a Half ManH 2xvoorwedstrijd 1zo 11:20[6]
Bart van Vliet
PRO108TrekkrachtH 2xvoorwedstrijd 2zo 11:30[2]
Tijmen Godeke
PRO471Chiquita'sNSRF BB D1C-finalezo 11:40[3]
Susanne Franken
PRO474CalypsoNSRF BB D1C-finalezo 11:40[4]
Vicky van Heijningen
PRO478XplosiefNSRF BB D1A-finalezo 11:55[1]
Aster Wellerdieck
PRO482SchieTopNSRF BB D1A-finalezo 11:55[4]
Kiki Drenth
PRO472Sho(r)tNSRF BB D1A-finalezo 11:55[6]
Marith Huisman
PRO915Kiek 'm goanNSRF SB H1time-trialzo 13:20
Thomas Brehm
PRO917SPAMNSRF SB H1time-trialzo 13:20
Martin van Ingen
PRO929CoolBestNSRF SB H1time-trialzo 13:20
Philip Wüst
PRO930BliksemNSRF SB H1time-trialzo 13:20
Robert Heemskerk
PRO433SolideH C4+ Klassementtime-trialzo 13:40
Thijs Vlonk
PRO128Klontje BoterD 2xB-finalezo 14:20[8]
Lotte van Dongen
PRO140Miriam en GekeD 2xA-finalezo 14:25[4]
Geke Rademaker
PRO948ACHTungNSRF SB H2C-finalezo 14:35[1]
Falko Baatsen
PRO941OverdrijvenNSRF SB H2A-finalezo 14:50[3]
Ashraf Morra
PRO770RameursNSRF SB D3A-finalezo 15:15[3]
Elise Deen
PRO69Doe MaarDCl 4*B-finalezo 15:25[2]
Robin Geijsel
PRO61StrakDCl 4*B-finalezo 15:25[5]
Saskia Kooijman
PRO66VoorbijDCl 4*B-finalezo 15:25[6]
Jessica van den Heuvel
PRO63Wat denk je Delluf?DCl 4*A-finalezo 15:30[5]
Paula Lambregts
PRO108TrekkrachtH 2xB-finalezo 15:50[8]
Tijmen Godeke
PRO105Two and a Half ManH 2xA-finalezo 15:55[5]
Bart van Vliet
PRO114Tom en JerryH 2xA-finalezo 15:55[6]
Max Bogert
PRO929CoolBestNSRF SB H1C-finalezo 16:05[7]
Philip Wüst
PRO917SPAMNSRF SB H1B-finalezo 16:15[3]
Martin van Ingen
PRO915Kiek 'm goanNSRF SB H1A-finalezo 16:20[1]
Thomas Brehm
PRO930BliksemNSRF SB H1A-finalezo 16:20[3]
Robert Heemskerk
PRO433SolideH C4+ KlassementA-finalezo 17:10[8]
Thijs Vlonk