8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORCOrcaDEj 8+voorwedstrijd 2za 08:05[3]
Hinke Oostveen
ORCOrca 2LHG 1xvoorwedstrijd 1za 08:30[4]
Kai Mos
ORCOrca 1LHG 1xvoorwedstrijd 2za 08:35[3]
Niels Kanters
ORCOrcaLDG 1xvoorwedstrijd 1za 08:45[2]
Joan Lintmeijer
SKOSkøll/OrcaHE 2xRace For Lanesza 09:15[5]
Daan Klomp
ORCOrca 1DDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:55[3]
Wia Ruiter
ORCOrca 2DDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:00[3]
Ariana Tanja
ORCOrcaDE 1xvoorwedstrijd 2za 10:25[3]
Tosca Kettler
ORCOrcaHE 2-voorwedstrijd 1za 10:40[5]
Maarten Mein
ORCOrcaLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:50[3]
Jonna Mourik
ORCOrca/TritonLHE 2xRace For Lanesza 11:00[3]
Vincent Goris
ORCOrca 1HDev 4-voorwedstrijd 2za 11:40[4]
Cas Klingenberg
ORCOrca 2HDev 4-voorwedstrijd 2za 11:40[6]
Michiel Swaving Dijkstra
ORCOrca/TritonHEj 8+voorwedstrijd 1za 12:40[2]
Pim Mattijssen
PROProteus/OrcaDDev 4-voorwedstrijd 2za 13:10[3]
Marleen van Soest
ORCOrcaHDev 2xvoorwedstrijd 1za 13:15[7]
Douwe Rietveld
ORCOrcaLHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:25[7]
Thijs Rijnders
ORCOrcaDEj 8+B-finaleza 14:15[5]
Hinke Oostveen
ORCOrca 1LHG 1xA-finaleza 14:35[4]
Niels Kanters
SKOSkøll/OrcaHE 2xA-finaleza 14:45[3]
Daan Klomp
ORCOrca 1DDev 2xA-finaleza 15:30[5]
Wia Ruiter
ORCOrca/BeatrixLDB 2xA-finaleza 15:40[4]
Isabel TimmerMs
ORCOrcaDE 1xA-finaleza 15:50[2]
Tosca Kettler
ORCOrcaLDDev 2xA-finaleza 16:10[4]
Jonna Mourik
ORCOrca/TritonLHE 2xA-finaleza 16:20[4]
Vincent Goris
ORCOrca 1HDev 4-A-finaleza 17:00[2]
Cas Klingenberg
ORCOrca/TritonHEj 8+B-finaleza 17:20[6]
Pim Mattijssen
EUREuros/Nereus/Orca/NjordDE 4xA-finaleza 17:30[2]
Mieke Wilms
PROProteus/OrcaDDev 4-A-finaleza 17:40[6]
Marleen van Soest
ORCOrcaHDev 2xA-finaleza 17:45[2]
Douwe Rietveld
ORCOrcaLHEj 8+B-finaleza 17:50[3]
Thijs Rijnders

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
ORCOrca 2HB 1xvoorwedstrijd 1zo 08:30[7]
Douwe Rietveld
ORCOrca 1HB 1xvoorwedstrijd 2zo 08:35[5]
Jeppe Rietveld
GYAGyas/OrcaDE 4xvoorwedstrijd 1zo 09:00[7]
Lisanne van der Lelij
KNRKNRB-combi 1DE 4xvoorwedstrijd 2zo 09:05[4]
Olivia van Rooijen
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xvoorwedstrijd 2zo 09:05[5]
Mieke Wilms
ORCOrca 2LHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:45[3]
Kai Mos
ORCOrca 1LHB 1xvoorwedstrijd 3zo 09:50[5]
Pelle Laken
TRITriton/Orca/OkeanosLHE 4xRace For Laneszo 11:20[4]
Mathijs Oggel
ORCOrcaHE 8+voorwedstrijd 1zo 11:35[8]
Cas Klingenberg
ORCOrcaDE 2xVoorwedstrijd 1zo 11:45[7]
Jonna Mourik
KNRKNRB/Proteus/OrcaDE 2xVoorwedstrijd 2zo 11:50[4]
Inge Janssen
ORCOrca 1DB 2xvoorwedstrijd 2zo 12:15[6]
Anouk van Haare
ORCOrca 2DB 2xvoorwedstrijd 3zo 12:20[6]
Ariana Tanja
ORCOrca 2LDE 1xvoorwedstrijd 2zo 12:50[7]
Tosca Kettler
ORCOrca 1LDE 1xvoorwedstrijd 2zo 12:50[8]
Joan Lintmeijer
ORCOrcaDB 8+voorwedstrijd 1zo 12:55[5]
Hinke Oostveen
ORCOrca 2HB 1xA-finalezo 13:30[5]
Douwe Rietveld
ORCOrca 1HB 1xA-finalezo 13:30[6]
Jeppe Rietveld
KNRKNRB-combi 1DE 4xA-finalezo 14:05[6]
Olivia van Rooijen
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xA-finalezo 14:05[7]
Mieke Wilms
ORCOrca 1LHB 1xB-finalezo 14:25[7]
Pelle Laken
ORCOrca 2LHB 1xB-finalezo 14:25[8]
Kai Mos
PROProteus/OrcaDG 4-A-finalezo 14:50[5]
Marleen van Soest
ORCOrcaHE 8+B-finalezo 16:20[6]
Cas Klingenberg
TRITriton/Orca/OkeanosLHE 4xA-finalezo 16:35[6]
Mathijs Oggel
ORCOrcaDE 2xA-finalezo 16:40[5]
Jonna Mourik
KNRKNRB/Proteus/OrcaDE 2xA-finalezo 16:40[6]
Inge Janssen
ORCOrca/TritonHB 8+A-finalezo 17:05[2]
Pim Mattijssen
ORCOrcaLHB 2xA-finalezo 17:20[3]
Pelle Laken
ORCOrca 2DB 2xA-finalezo 17:25[4]
Ariana Tanja
ORCOrcaLHE 8+A-finalezo 17:35[3]
Bento Noldus
VIDVidar/Orca/TritonLHE 8+A-finalezo 17:35[4]
Niels Kanters
VIDVidar-combiLHE 8+A-finalezo 17:35[6]
Tijmen van Rietbergen
ORCOrcaDB 8+A-finalezo 17:40[8]
Hinke Oostveen
ORCOrca 2LDE 1xA-finalezo 17:50[5]
Tosca Kettler