8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

za 08:30 - race 107 - [013] LHG 1x voorwedstrijd 1

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.VIDVidar 1[7]01:56,42(1)04:05,91(1)06:15,61(1)08:24,88(1)FA
 Thomas van Tussenbroek02:09,4902:09,7002:09,27
2.SAUSaurus 1[2]02:04,36(3)04:14,15(4)06:21,07(2)08:29,64(2)FA
 Tom van Kraaij02:09,7902:06,9202:08,57+4,76
3.ASOAsopos 1[3]02:05,34(4)04:12,30(2)06:23,73(3)08:31,64(3)
 Jarno Hagelen02:06,9602:11,4302:07,91+6,76
4.ORCOrca 2[4]02:03,42(2)04:13,91(3)06:27,96(4)08:34,35(4)
 Kai Mos02:10,4902:14,0502:06,39+9,47
5.LAGLaga 2[5]02:06,04(5)04:23,50(5)06:43,67(5)09:00,24(5)
 Marnix Meersman02:17,4602:20,1702:16,57+35,36
6.SAUSaurus 2[6]02:11,57(6)04:32,78(6)06:56,79(6)09:19,59(6)
 Luuk Wilhelm02:21,2102:24,0102:22,80+54,71

za 08:35 - race 108 - [013] LHG 1x voorwedstrijd 2

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.ORCOrca 1[3]01:59,41(1)04:14,48(4)06:17,22(2)08:23,45(1)FA
 Niels Kanters02:15,0702:02,7402:06,23
2.ASOAsopos 2[6]02:02,82(2)04:09,27(2)06:17,06(1)08:25,82(2)FA
 Joost Braspenning02:06,4502:07,7902:08,76+2,37
3.OKEOkeanos[7]02:06,58(5)04:08,34(1)06:19,66(3)08:29,67(3)FA
 Jorik Spijkerman02:01,7602:11,3202:10,01+6,22
4.LAGLaga 1[4]02:04,04(3)04:13,47(3)06:24,12(4)08:31,93(4)
 Lukas Pragt02:09,4302:10,6502:07,81+8,48
5.THEThĂȘta 2[5]02:05,40(4)04:15,95(5)06:25,12(5)08:32,39(5)
 Guido Bouwmeesters02:10,5502:09,1702:07,27+8,94
6.ARCARC[2]02:08,95(6)04:22,79(6)06:29,11(6)08:48,63(6)
 Thijs Mulder02:13,8402:06,3202:19,52+25,18

za 08:40 - race 109 - [013] LHG 1x voorwedstrijd 3

1e, 2e en 2 tijdsnelste 3en => FA

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
kwalificatie
1.PROProteus 2[5]01:59,34(2)04:09,45(2)06:18,73(2)08:23,46(1)FA
 Mitch Geraedts02:10,1102:09,2802:04,73
2.PROProteus 1[7]02:03,74(4)04:14,58(3)06:23,71(3)08:25,03(2)FA
 Calvin Terpstra02:10,8402:09,1302:01,32+1,57
3.PROProteus 4[6]01:58,10(1)04:06,83(1)06:17,71(1)08:25,36(3)FA
 Tom van der Sande02:08,7302:10,8802:07,65+1,90
4.PROProteus 3[2]02:05,64(5)04:17,26(5)06:29,09(4)08:35,93(4)
 Jaime Aalders02:11,6202:11,8302:06,84+12,47
5.EUREuros[4]02:03,10(3)04:16,56(4)06:30,72(5)08:37,32(5)
 Mart Wijntjes02:13,4602:14,1602:06,60+13,86
6.THEThĂȘta 1[3]02:06,35(6)04:22,19(6)06:38,35(6)08:50,98(6)
 Jordi de Leeuw02:15,8402:16,1602:12,63+27,52

za 14:35 - race 170 - [013] LHG 1x A-finale

pos.codeploeg
slag
baan500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
verschil
1.VIDVidar 1[6]01:47,38(1)03:41,15(1)05:36,53(1)07:28,20(1)
 Thomas van Tussenbroek01:53,7701:55,3801:51,67
2.PROProteus 4[1]01:51,45(6)03:42,85(2)05:37,97(2)07:32,31(2)
 Tom van der Sande01:51,4001:55,1201:54,34+4,11
3.PROProteus 2[5]01:51,83(7)03:46,99(5)05:42,44(4)07:37,35(3)
 Mitch Geraedts01:55,1601:55,4501:54,91+9,15
4.ASOAsopos 2[2]01:49,27(3)03:43,70(3)05:40,74(3)07:37,66(4)
 Joost Braspenning01:54,4301:57,0401:56,92+9,46
5.PROProteus 1[3]01:52,85(8)03:49,29(8)05:45,02(6)07:38,53(5)
 Calvin Terpstra01:56,4401:55,7301:53,51+10,33
6.SAUSaurus 1[7]01:50,46(4)03:47,26(6)05:44,85(5)07:39,89(6)
 Tom van Kraaij01:56,8001:57,5901:55,04+11,69
7.ORCOrca 1[4]01:48,39(2)03:46,62(4)05:46,75(7)07:42,63(7)
 Niels Kanters01:58,2302:00,1301:55,88+14,43
8.OKEOkeanos[8]01:51,06(5)03:48,89(7)05:49,91(8)07:50,79(8)
 Jorik Spijkerman01:57,8302:01,0202:00,88+22,59