8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2DEj 4+voorwedstrijd 1[4]08:08,351e
Kris van Velzen
SKOSkøll 1DEj 4+voorwedstrijd 2[4]08:27,242e
Emma Diepeveen
SKOSkøll/OrcaHE 2xRace For Lanes[5]06:37,083e
Daan Klomp
SKOSkøll/ThêtaHE 2xRace For Lanes[8]06:30,171e
Lennart van Lierop
SKOSkøllDDev 2xvoorwedstrijd 1[8]08:03,446e
Annemieke Efdee
SKOSkøllDE 1xvoorwedstrijd 2[8]08:51,887e
Zaida Rivai
SKOSkøllLDEj 4*voorwedstrijd 2[5]07:52,023e
Maxime Prenger
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-voorwedstrijd 1[3]07:06,181e
Mitchel Steenman
SKOSkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:46,062e
Anna Vos
PROProteus/SkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:58,194e
Lisa Keurentjes
SKOSkøll/AmstelHDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:44,644e
Abel Westland
SKOSkøll 1HDev 4-voorwedstrijd 1[7]06:40,463e
Michiel Moerman
SKOSkøll 2HDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:56,435e
David Bordewijk
SKOSkøllDE 2-voorwedstrijd 2[7]08:14,593e
Luka van der Zwan
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:13,682e
Timo van Helvoort
NERNereus/SkøllLHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:17,995e
Nando Schröder
SKOSkøllHE 1xvoorwedstrijd 3[6]07:44,744e
Marten Steketee
SKOSkøllHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:15,973e
Tijmen van Beek
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:38,971e
Cas Simons
SKOSkøllDDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:29,614e
Emma Jacobs
SKOSkøllLHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:30,245e
Tim Vonsée
SKOSkøll 1DEj 4+A-finale[3]08:05,618e
Emma Diepeveen
SKOSkøll 2DEj 4+A-finale[5]07:42,591e
Kris van Velzen
SKOSkøll/OrcaHE 2xA-finale[3]06:40,604e
Daan Klomp
SKOSkøll/ThêtaHE 2xA-finale[4]06:26,111e
Lennart van Lierop
SKOSkøllLDEj 4*A-finale[2]07:37,454e
Maxime Prenger
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-A-finale[4]06:40,981e
Mitchel Steenman
SKOSkøllLDDev 2xA-finale[3]07:28,041e
Anna Vos
PROProteus/SkøllLDDev 2xA-finale[8]07:54,618e
Lisa Keurentjes
SKOSkøllDE 2-A-finale[2]07:58,193e
Luka van der Zwan
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xA-finale[3]07:03,637e
Timo van Helvoort
SKOSkøllHEj 8+A-finale[2]06:14,047e
Tijmen van Beek
SKOSkøll/Laga/Aegir/NereusDE 4xA-finale[4]06:38,141e
Bente Paulis
SKOSkøllDE 4xA-finale[7]06:47,653e
Sanne Bruggink
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finale[4]06:28,301e
Cas Simons
SKOSkøllLHEj 8+B-finale[4]06:29,443e
Tim Vonsée

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-voorwedstrijd 2[4]07:00,191e
Mitchel Steenman
SKOSkøll 1HGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:20,481e
Michiel Moerman
SKOSkøll/AmstelHGb 4-voorwedstrijd 2[5]06:22,332e
Abel Westland
SKOSkøll 2HGb 4-voorwedstrijd 2[6]06:48,984e
David Bordewijk
KNRKNRB-combi 2DE 4xvoorwedstrijd 1[5]06:33,071e
Bente Paulis
SKOSkøllDE 4xvoorwedstrijd 2[6]06:35,313e
Sanne Bruggink
SKOSkøllDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:44,305e
Zaida Rivai
SKOSkøll 1LHGb 4-voorwedstrijd 1[8]06:57,774e
Jur Dusseldorp
KNRKNRB-combi 1DE 8+voorwedstrijd 1[8]06:15,531e
Kirsten Wielaard
LEYLeythe-combiHE 8+voorwedstrijd 1[6]05:33,612e
Theis Hagemeister
GYAGyas/SkøllHE 8+voorwedstrijd 2[4]05:49,772e
Teun Oonk
SKOSkøllDB 2xvoorwedstrijd 2[7]08:04,092e
Annemieke Efdee
SKOSkøll/Willem IIIHE 2-A-finale[5]06:36,881e
Mitchel Steenman
SKOSkøllDE 2-A-finale[5]07:47,591e
Luka van der Zwan
SKOSkøll 1HGb 4-A-finale[5]06:15,391e
Michiel Moerman
SKOSkøll/AmstelHGb 4-A-finale[7]06:20,623e
Abel Westland
SKOSkøllDE 4xA-finale[3]06:42,665e
Sanne Bruggink
KNRKNRB-combi 2DE 4xA-finale[5]06:25,662e
Bente Paulis
SKOSkøll 1DGb 4-A-finale[5]07:25,204e
Emma Jacobs
SKOSkøll 2DGb 4-A-finale[8]07:20,562e
Luka van der Zwan
SKOSkøll 1DB 4+A-finale[1]07:34,681e
Kris van Velzen
SKOSkøll 2DB 4+A-finale[4]08:09,418e
Emma Diepeveen
KNRKNRB-combi 1DE 8+A-finale[5]06:08,851e
Kirsten Wielaard
LEYLeythe-combiHE 8+A-finale[4]05:38,761e
Theis Hagemeister
GYAGyas/SkøllHE 8+A-finale[7]05:47,453e
Teun Oonk
SKOSkøll/AmstelHB 2xA-finale[7]07:21,807e
Abel Westland
SKOSkøllHB 8+A-finale[1]06:05,623e
Tijmen van Beek
SKOSkøllLDB 4*A-finale[3]07:32,522e
Maxime Prenger
NERNereus/SkøllLHB 2xA-finale[6]06:56,471e
Nando Schröder
SKOSkøllDB 2xA-finale[8]08:04,666e
Annemieke Efdee
SKOSkøll 2HE 1xA-finale[2]06:56,731e
Guillaume Krommenhoek
SKOSkøll 3HE 1xA-finale[6]07:39,518e
Gijs Andringa
SKOSkøll 1HE 1xA-finale[7]07:05,733e
Obbe Tibben
NERNereus/Skøll/Willem IIILHE 8+A-finale[7]05:57,581e
Cas Simons