8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordDEj 8+voorwedstrijd 1[8]07:28,224e
Lieve Verhoeven
NJONjordHEj 4+voorwedstrijd 2[4]07:39,525e
Thijs van Paridon
NJONjordLDG 1xvoorwedstrijd 3[7]09:31,004e
Flora den Bieman
NJONjordLDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:48,672e
Yara Schepen
NJONjord 1HE 2-voorwedstrijd 1[4]07:19,352e
Rafaël van Hees
NJONjord 2LDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:52,243e
Jenny Huizing
NJONjord 1LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:57,023e
Vera Slagter
VIDVidar/NjordLHE 2xRace For Lanes[6]07:04,694e
Koen van Brussel
NJONjordHE 4-voorwedstrijd 2[3]06:22,232e
Gerard van der Velden
NJONjordHDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:47,984e
Max Simon
NJONjord 2HE 1xvoorwedstrijd 3[5]07:59,076e
Bouke Algie
NJONjord 1HE 1xvoorwedstrijd 3[7]07:39,673e
Niels Boonstra
NJONjordHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:16,366e
Thijs Ruiken
NJONjord 1LHDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:51,705e
Jan d' Engelbronner
NJONjord 2LHDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:51,705e
Willem Ballieux
NJONjordDDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:19,573e
Margot Leeuwenburgh
NJONjordHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:04,725e
Dolf Rutten
NJONjordDEj 8+A-finale[1]06:52,981e
Lieve Verhoeven
NJONjordLDEj 4*A-finale[3]07:32,902e
Yara Schepen
NJONjord 2LHG 2-A-finale[3]07:29,503e
Willem Ballieux
NJONjord 1LHG 2-A-finale[4]07:29,994e
Jan d' Engelbronner
NJONjord 1HE 2-A-finale[6]07:04,272e
Rafaël van Hees
NJONjord 2LDDev 2xA-finale[2]07:42,495e
Jenny Huizing
NJONjord 1LDDev 2xA-finale[7]07:47,217e
Vera Slagter
NJONjordLHEj 4+A-finale[5]07:09,023e
Ralph de Waard
VIDVidar/NjordLHE 2xA-finale[3]06:47,524e
Koen van Brussel
NJONjordHE 4-A-finale[3]06:29,805e
Gerard van der Velden
NJONjord 1HE 1xA-finale[1]07:23,934e
Niels Boonstra
NJONjordHEj 8+B-finale[4]06:15,853e
Thijs Ruiken
EUREuros/Nereus/Orca/NjordDE 4xA-finale[2]06:41,262e
Mieke Wilms
NJONjord/Skadi/Argo/ThêtaDE 4xA-finale[3]07:06,495e
Lisa van Heyningen
NJONjordDDev 4-A-finale[2]07:12,325e
Margot Leeuwenburgh

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 2HE 2-voorwedstrijd 1[5]07:12,603e
Sven Brinkman
NJONjord 1HE 2-voorwedstrijd 1[6]07:07,742e
Jan Lankhorst
NJONjordHGb 4-voorwedstrijd 1[7]06:20,824e
Max Simon
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xvoorwedstrijd 2[5]06:34,722e
Mieke Wilms
NJONjordLHB 1xvoorwedstrijd 2[6]07:49,743e
Maurits van Heijningen
NJONjord 1LHGb 4-voorwedstrijd 2[8]06:31,874e
Jan d' Engelbronner
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+voorwedstrijd 1[5]06:51,901e
Haig Eyskens
NJONjordHB 4+voorwedstrijd 2[4]06:53,874e
Thijs van Paridon
NJONjordHE 2xvoorwedstrijd 1[5]06:39,501e
Gerard van der Velden
NJONjordDE 8+voorwedstrijd 2[7]06:52,256e
Lieve Verhoeven
LEYLeythe-combiHE 8+voorwedstrijd 1[6]05:33,612e
Theis Hagemeister
NJONjord 2LDGb 2xvoorwedstrijd 2[5]07:45,343e
Jenny Huizing
NJONjord/DDSLDGb 2xvoorwedstrijd 3[7]07:43,541e
Flora den Bieman
NJONjord 1LDGb 2xvoorwedstrijd 3[8]07:43,722e
Vera Slagter
NJONjord 2HE 2-A-finale[3]07:04,375e
Sven Brinkman
NJONjord 1HE 2-A-finale[4]07:00,694e
Jan Lankhorst
NJONjordLHB 4+A-finale[8]07:04,554e
Ralph de Waard
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xA-finale[7]06:31,123e
Mieke Wilms
NJONjordLHB 1xB-finale[5]07:43,093e
Maurits van Heijningen
NJONjordDG 4-A-finale[7]07:10,333e
Margot Leeuwenburgh
GYAGyas/NjordLHG 4-A-finale[7]06:27,792e
Jelco Hamstra
NJONjordHE 2xA-finale[5]06:33,391e
Gerard van der Velden
SKASkadi/Njord/LagaDG 4+A-finale[5]07:59,626e
Senna Limburg
NJONjordDG 4+A-finale[6]07:46,783e
Indy Planting
LAGLaga/Njord/ProteusHB 4+A-finale[5]06:53,482e
Haig Eyskens
LEYLeythe-combiHE 8+A-finale[4]05:38,761e
Theis Hagemeister
NJONjordHB 2xA-finale[6]07:02,416e
Dolf Rutten
NJONjord 1LDGb 2xA-finale[4]07:50,104e
Vera Slagter
NJONjord/DDSLDGb 2xA-finale[6]07:53,846e
Flora den Bieman
NJONjord 2LDGb 2xA-finale[8]07:45,352e
Jenny Huizing
NJONjord/LagaHG 4+A-finale[6]06:29,472e
Rafaël van Hees
NJONjordLDB 4*A-finale[8]07:26,791e
Yara Schepen
NJONjordDE 1xA-finale[8]08:28,377e
Elke Sanders