zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
OKEOkeanosHTal 8+voorwedstrijd 1za 08:00[6]
Frank Houweling
OKEOkeanosDTal 8+voorwedstrijd 1za 08:21[4]
Heleen Huijsmans
OKEOkeanos/Phocas/SilViaDEj 4+voorwedstrijd 2za 09:20[2]
Ymke van Griensven
OKEOkeanosDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:30[3]
Nienke Schijfsma
OKEOkeanos 2LHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:55[4]
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos 1LHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:55[5]
Govert Dwarshuis
OKEOkeanosLHG 1xvoorwedstrijd 2za 10:15[5]
Jorik Spijkerman
OKEOkeanosLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:25[3]
Janette Huijser
OKEOkeanos 2HG 2-voorwedstrijd 2za 11:45[5]
Frederik Tijssen
OKEOkeanosHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:00[3]
Jord Schaap
OKEOkeanosDG 2-voorwedstrijd 2za 13:20[6]
Lidewij Kosters
OKEOkeanosHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:35[3]
Jaromir Hartog
OKEOkeanosHG 1xvoorwedstrijd 1za 13:45[1]
Niek van Venrooij
SKOSkøll/OkeanosDDev 4-voorwedstrijd 1za 14:15[5]
Jessica Niemeijer
OKEOkeanosDTal 8+A-finaleza 15:09[8]
Heleen Huijsmans
OKEOkeanos/Phocas/SilViaDEj 4+A-finaleza 15:30[8]
Ymke van Griensven
OKEOkeanos/SaurusLDE 2xA-finaleza 15:50[4]
Aurianne Puts
OKEOkeanos/TritonLDB 2xA-finaleza 15:55[5]
Emma de Fraiture
OKEOkeanos 1LHDev 2xA-finaleza 16:00[5]
Govert Dwarshuis
OKEOkeanosLDEj 4*A-finaleza 16:30[5]
Janette Huijser
OKEOkeanos 2HG 2-A-finaleza 17:05[2]
Frederik Tijssen
OKEOkeanosLHE 2+A-finaleza 17:20[5]
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanosDE 2+A-finaleza 17:25[5]
Sarah Grijns
OKEOkeanos/Argo 2HE 4-A-finaleza 17:35[4]
Luuk Achterberg
OKEOkeanosHDev 4-A-finaleza 17:40[5]
Jord Schaap
OKEOkeanosHEj 8+A-finaleza 18:05[2]
Jaromir Hartog
OKEOkeanosHG 1xA-finaleza 18:10[8]
Niek van Venrooij

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
OKEOkeanosLDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:15[5]
Emma Huijben
OKEOkeanosLDE 1x NSKvoorwedstrijd 1zo 09:43[5]
Aurianne Puts
OKEOkeanosLHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:55[5]
Jorik Spijkerman
OKEOkeanosDB 1xvoorwedstrijd 1zo 10:07[7]
Caroline Barbier
OKEOkeanos/PhocasDG 4+voorwedstrijd 2zo 10:56[3]
Ymke van Griensven
OKEOkeanosDE 2-voorwedstrijd 2zo 11:46[4]
Sarah Grijns
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-voorwedstrijd 2zo 11:46[7]
Benita de Man
OKEOkeanosHE 8+voorwedstrijd 2zo 13:41[4]
Jaromir Hartog
OKEOkeanosDB 8+voorwedstrijd 2zo 14:31[4]
Nienke Schijfsma
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+voorwedstrijd 2zo 14:41[5]
Sarah Grijns
OKEOkeanosLDB 1xA-finalezo 15:23[5]
Emma Huijben
OKEOkeanosLDE 1x NSKA-finalezo 15:36[8]
Aurianne Puts
OKEOkeanosLHB 1xA-finalezo 15:40[6]
Jorik Spijkerman
OKEOkeanosDB 1xA-finalezo 15:44[4]
Caroline Barbier
OKEOkeanos/Willem IIIDG 4-A-finalezo 15:54[4]
Lotte Pronk
OKEOkeanos 1LHG 2xA-finalezo 16:19[4]
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-A-finalezo 16:49[5]
Benita de Man
OKEOkeanosDE 2-A-finalezo 16:49[7]
Sarah Grijns
OKEOkeanos/SaurusDB 4+A-finalezo 17:09[3]
Lidewij Kosters
OKEOkeanos/Saurus/Aegir/PhocasLDE 4xA-finalezo 18:04[3]
Aurianne Puts
OKEOkeanosLDE 4xA-finalezo 18:04[7]
Janette Huijser
OKEOkeanosLHE 4xA-finalezo 18:09[5]
Govert Dwarshuis
OKEOkeanosDB 8+A-finalezo 18:39[5]
Nienke Schijfsma
OKEOkeanos/Willem III/SilViaDE 8+A-finalezo 18:49[7]
Sarah Grijns