zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKASkadiHTal 8+voorwedstrijd 2za 08:07[4]
Aron Timm
SKASkadiDTal 8+voorwedstrijd 3za 08:35[4]
Heleen Braaf
SKASkadiHDev 2xvoorwedstrijd 1za 08:55[6]
Sebastiaan Pach
SKASkadiDEj 8+voorwedstrijd 1za 09:25[7]
Iris van Willegen
SKASkadiDG 1xvoorwedstrijd 2za 10:50[7]
Nina Loos
SKASkadiDDev 2xvoorwedstrijd 2za 11:15[8]
Theresa Feddersen
SKASkadiLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:25[5]
Verie Pijnappel
SKASkadiLHG 2-voorwedstrijd 1za 11:30[4]
Matthias Pach
SKASkadi/ProteusLHG 2-voorwedstrijd 2za 11:35[4]
Jeroen Vermeulen
SKASkadiHDev 4-voorwedstrijd 4za 13:10[4]
Pieter Labaar
SKASkadiDG 2-voorwedstrijd 1za 13:15[3]
Willemijn van Zandwijk
SKASkadi 1LHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:30[3]
Sander Lobéé
SKASkadi 2LHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:30[7]
Pieter Verweij
SKASkadiHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:40[6]
Niels Beks
SKASkadiHG 1xvoorwedstrijd 1za 13:45[2]
Sander Boelens
SKASkadi/TritonDDev 4-voorwedstrijd 2za 14:20[3]
Marit de Jonge
SKASkadiLHEj 8+voorwedstrijd 1za 14:25[7]
Nils de Haan
SKASkadi/TritonHE 2xA-finaleza 14:55[4]
Ben van Brussel
SKASkadiHDev 2xA-finaleza 15:20[8]
Sebastiaan Pach
SKASkadiDG 1xA-finaleza 15:35[1]
Nina Loos
SKASkadiDEj 8+A-finaleza 15:40[4]
Iris van Willegen
SKASkadiLDB 2xA-finaleza 15:55[4]
Kim van der Heijden
SKASkadiDDev 2xA-finaleza 16:20[8]
Theresa Feddersen
SKASkadi 1LHDev 4-A-finaleza 17:50[4]
Sander Lobéé
SKASkadi 2LHDev 4-A-finaleza 17:50[7]
Pieter Verweij
SKASkadiLDG 4xA-finaleza 18:00[7]
Giulia Rolloos
SKASkadiHEj 8+A-finaleza 18:05[1]
Niels Beks
SKASkadiHG 1xA-finaleza 18:10[7]
Sander Boelens
SKASkadi/TritonDDev 4-A-finaleza 18:15[6]
Marit de Jonge
SKASkadiLHEj 8+A-finaleza 18:25[2]
Nils de Haan
SKASkadiHG 2+A-finaleza 18:35[3]
Nicholas Akerboom

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
PROProteus/SkadiHG 4+voorwedstrijd 2zo 09:06[5]
Rik Verboeket
SKASkadiLHGb 4-voorwedstrijd 2zo 10:31[5]
Pieter Verweij
SKASkadi/Njord/LagaDG 4+voorwedstrijd 1zo 10:51[6]
Senna Limburg
SKASkadi 1DG 4+voorwedstrijd 2zo 10:56[7]
Irene Laane
SKASkadi 2DG 4+voorwedstrijd 2zo 10:56[8]
Mirte Kok
SKASkadi 1LDGb 2xvoorwedstrijd 3zo 11:11[6]
Edolie van de Velde
SKASkadi 2LDGb 2xvoorwedstrijd 3zo 11:11[7]
Giulia Rolloos
SKASkadi/TritonHG 2xvoorwedstrijd 2zo 11:21[7]
Ben van Brussel
SKASkadiHE 2- NSKvoorwedstrijd 2zo 11:31[7]
Nicholas Akerboom
SKASkadiDG 2xvoorwedstrijd 2zo 12:11[8]
Theresa Feddersen
NJONjord/SkadiDG 2xvoorwedstrijd 3zo 12:16[5]
Nina Loos
SKASkadi 2HB 2xvoorwedstrijd 2zo 13:11[3]
Thijs de Groot
SKASkadi 1HB 2xvoorwedstrijd 2zo 13:11[6]
Pieter Labaar
SKASkadiHE 8+voorwedstrijd 1zo 13:36[7]
Nils de Haan
ORCOrca/SkadiDB 2xvoorwedstrijd 2zo 13:56[4]
Tami de Lange
SKASkadiDE 8+voorwedstrijd 1zo 14:36[4]
Iris van Willegen
LAGLaga/SkadiDE 8+voorwedstrijd 1zo 14:36[7]
Lara Schonewille
LAGLaga/Njord/SkadiDE 8+voorwedstrijd 2zo 14:41[7]
Femke van der Laan
PROProteus/SkadiHG 4+A-finalezo 15:19[5]
Rik Verboeket
SKASkadiDE 1x NSKA-finalezo 15:32[3]
Nina Loos
SKASkadi/TritonDG 4-A-finalezo 15:54[6]
Marit de Jonge
SKASkadiLHGb 4-A-finalezo 15:59[6]
Pieter Verweij
SKASkadiLHG 4-A-finalezo 16:04[5]
Sander Lobéé
SKASkadi 1LDGb 2xA-finalezo 16:14[4]
Edolie van de Velde
SKASkadi/TritonHG 2xA-finalezo 16:24[6]
Ben van Brussel
SKASkadi 2DG 4+A-finalezo 16:59[8]
Mirte Kok
NJONjord/SkadiDG 2xA-finalezo 17:04[3]
Nina Loos
SKASkadiLHE 2-A-finalezo 17:24[4]
Huub Stassen
SKASkadiLDB 4*A-finalezo 17:39[5]
Verie Pijnappel
SKASkadiHB 8+A-finalezo 17:49[3]
Niels Beks
SKASkadiHE 4xA-finalezo 18:24[4]
Leander Geschiere